یک بازداشت در ارتباط با نهی از منکر در بندرگز

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 17 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 10%
  • Publisher: 63%

تذکر زنی در یک دسته عزاداری در «بندر گز» استان گلستان به تعدادی از شهروندان، به درگیری و مضروب شدن وی منجر شد. کانال خبرگزاری صدا و سیما استان گلستان خبر داده که عامل اصلی این درگیری و ضرب و جرح از سوی نیرو‌های امنیتی بازداشت شده است. اخبار_ایران

ایران اخبار, ایران سرفصلها

استان‌وایر- تذکر زنی در یک دسته عزاداری در «بندر گز» استان گلستان به تعدادی از شهروندان به درگیری و مضروب شدن وی منجر شد.

این کانال به نقل از یک منبع آگاه نوشته این فرد «دو روز پیش به دنبال درگیری خواهرش با یک بانوی آمر به معروف در مراسم دسته روی عزاداران، توسط ضابطین دادگستری بندرگز دستگیر» شد.دو روز پیش فیلمی در شبکه‌های اجتماعی منتشر شد که نشان از بروز درگیری میان چند نفر در یک دسته عزاداری در «بندر گز» است.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

در فهرست ۱۰۰ نفره «نوآورترین رهبران» آمریکا در مجله فوربز تنها نام یک زن وجود دارد🔺در فهرست ۱۰۰ نفره «نوآورترین رهبران» آمریکا در مجله فوربز تنها نام یک زن وجود دارد ⚡️مجله فوربز، فهرست ۱۰۰ تن از نوآورترین رهبران آمریکا در عرصه کسب و کار را منتشر کرد که تنها یک نفر از آنها، زن است؛ باربارا رنتلر، مدیر عامل فروشگاه های «راس».
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

پلیس آلمان بیوه تروریست معروف داعش در هامبورگ را بازداشت کرد | DW | 09.09.2019دادستان کل آلمان دستور بازداشت بیوه دنیس کاسپرت، خواننده سابق موسیقی رپ و تروریست شناخته‌شده گروه 'دولت اسلامی' را در هامبورگ صادر کرد. اومیمه آ. مظنون به همکاری با گروه تروریستی داعش در سوریه است.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

بازداشت 17 فلسطینی توسط نظامیان اسرائیل در کرانه باخترینظامیان اسرائیل 17 فلسطینی را در مناطق مختلف کرانه باختری اشغالی بازداشت کردند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

ادعای جدید نتانیاهو درباره «یک سایت هسته‌ای اعلام نشده» در ایراننتانیاهو در کنفرانسی خبری مدعی شد که «یک سایت تسلیحات هسته‌ای اعلام نشده‌» را در استان فارس کشف کرده است! او مدعی شد که ایران پس از آگاهی یافتن از این که این سایت هسته‌ای لو رفته است، اقدام به نابودی این سایت و سرپوش‌گذاری کرده‌اند
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

خبرسازی‌های حناچی در یک هفته؛ از تهران تا برلین
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

پروانه سلحشوری: چرا در برابر خودسوزی یک دختر جوان ساکتیم؟ | DW | 08.09.2019نماینده مجلس در ایران از بی‌‌تفاوتی جامعه نسبت به خودسوزی یک دختر جوان انتقاد کرده و گفته است که چنین اتفاقی در هر جای دیگری در دنیا با واکنش وسیع‌تری روبرو می‌شد. او از مردم خواسته سکوت نکنند و دست به دست هم دهند.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »