یک ایرانی متهم به نقض تحریم‌های آمریکا از آلمان به ایران بازگشت

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 24 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 13%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

یک ایرانی متهم به نقض تحریم‌های آمریکا از آلمان به ایران بازگشت سخنگوی وزارت خارجه ایران می گوید یک ایرانی بازداشت شده در آلمان که به نقض تحریم های آمریکا متهم شده بود، پس از تلاش های دیپلماتیک تهران آزاد شده و به ایران بازگشته است.

دانشجویان در تجمع اعتراضی دانشگاه امیر کبیر شعار دادند: «نه صندوق نه آرا، تحریم انتخابات»

دانشجویان معترض شعارهای «نه صندوق نه آرا، تحریم انتخابات»، «۱۵۰۰ نفر کشته آبان ماست»، «زندانی سیاسی آزاد باید گردد»، «دانشجو می میرد ذلت نمی پذیرد» سر دادند اما این اعتراضات با برخورد شدید لباس شخصی‌ها و حراست دانشگاه امیر کبیر به دانشجویان ادامه یافت. اعتراض به نقش سپاه پاسداران در سرنگونی هواپیمای مسافربری و پنهان‌کاری مقامات جمهوری اسلامی ایران روز یکشنبه در دومین روز در دانشگاه ها و به بیش از بیست شهر گسترش یافت.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

معامله گرهای بدبخت

دولت ها از نقل و انتقال و پول شویی های دیگر بی خبرند و نقل انتقال کالا های مورد تحریم از راههای زمینی از اوکراین و جمهوری های دیگر به سمت ایران می روند .

MZHemingway RichardGrenell JZarif effect or SenateDems effect ?

تحریمهای آمریکا نبود. تحریمهای بین المللی بود

حالا با کی معامله شد ؟

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 17. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

وزیر خارجه آمریکا: به اعمال فشار بر ایران تا تغییر رفتارش ادامه می‌دهیممایک پمپئو وزیر امور خارجه آمریكا تأکید كرد كه كشورش، به اعمال فشارهای حداكثری بر ایران در ابعاد تغییر رفتار یعنی چی؟ اینو از آمریکا بپرسید. یعنی ج. ا. بیاد ذات و ماهیت خودش رو یه دفعه عوض کنه؟ سیاه بازیه. این رو دولت عربستان هم باید بفهمه. سر کارتون گذاشتن. آمریکا ج. ا. رو اصلا به خاطر همین ذات تهاجمی و سنی ستیزی آورده سر کار. یادتون نره، رفیقت ن آمریکا، رفيق ج. ا. هم هست هیچ غلطی نمیتونید بکنید نه امریکا و نه عربستان به اندازه پشه برای ما مهم نیستن جمهوری اسلامی تغییر رویه نمیدهد بلکه باید سرنگون شود
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

اصابت چندین موشک به نزدیکی سفارت آمریکا در بغداد/ المیادین: حمله به مقر ائتلاف آمریکاییاصابت چندین موشک به نزدیکی سفارت آمریکا در بغداد صدای چندین انفجار در نزدیکی سفارت آمریکا در بغداد حدود ساعت سه و نیم بامداد به وقت محلی به گوش رسید که به پرواز درآمدن بالگردها در حریم هوایی منطقه را در پی داشت.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

تکذیب خبر الصاق برگه تازه به شناسنامه‌هایی که ورقه ضرب مهرشان پر شده استتکذیب خبر الصاق برگه تازه به شناسنامه‌هایی که ورقه ضرب مهرشان پر شده است سازمان ثبت احوال کشور در اطلاعیه‌ای خبری مبنی بر 'الصاق برگه تازه به شناسنامه‌هایی که ورقه ضرب مهر آنها پر شده است' را تکذیب کرد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

وزارت آموزش و پروش: عبارات حذف شده «هیچ ربطی به تطهیر روسیه» نداردحسین طریقت از دبیران ادبیات فارسی وعادل برکم، معلم و کارشناس مسائل آموزشی در سلسله مطالبی برخی از موارد مرتبط با «جنایات تاریخی روسیه در ایران» از کتاب فارسی ۲ پایه یازدهم را منتشر کرده‌اند. وزارت اموزش وپرورش تطهیر روسیه یعنی چه ربط به چی داره پ همون امیزش وپرورش برازنده شماست وبس حذف تاریخ ازکتابهای دبیرستانی برابر نادیده گرفتن گذشته وظلمهای که روسها به ایران کردن البته قبلا اینکار در کتاب تاریخ دوره ابتدایی کردن سردار ایرانی که عمر راکشته بود جذف کردن یعنی قبلا مطلب به درک فرستادن عمر به دست سردار رشید ایرانی ( پیروز ابو لولو )حذفکردن چه شد؟
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

رژیم اسد در حملات به ادلب متحمل تلفات سنگین شده استطی عملیات‌های مخالفان رژیم بشار اسد طی دو هفته گذشته صدها نفر از نیروهای رژیم در منطقه کاهش تنش ادلب کشته شدند. - خبرگزاری آناتولی همه شما را خواهیم کشت از سربازان متجاوز ارتش ترکیه تا نوچه هایتان مثل تروریست های القاعده و داعش. تکه تکه تان خواهیم کرد. یادتان باشد در طی 9 سال به زنان سوری تجاوز کردید سر بریدید حالا دیگر پایان جنایت های شما نزدیک است. لعنت بر اردوغان تروریست پرور.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

وزیر دفاع آمریکا: مشکل اصلی لبنان و خاورمیانه، ایران استمارک اسپر، وزیر دفاع آمریکا، با تاکید بر این که این کشور به کمک خود به نیروهای امنیتی لبنان ادامه خواهد داد، اعلام کرد ایران، مشکل اصلی لبنان و خاورمیانه است. ایران (سعودی) اینترنشنال ؟ دقیقا دوست داری ساختمان شبکت از کدوم نوع موشک های نقطه زن ما (سپاه) بهش بخوره ؟ خودت انتخاب کن. مشکل اصلی شمایید که اجازه رشد این سرطان جمهوری اسلامی را دادین . مثل القاعده این جمهوری اسلامی به سوی خودتون برمیگرده زودتر سرشو قطع کنید
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »