یک ایرانی در مصر به اتهام قاچاق ۲ تن هرویین به اعدام محکوم شد

15/06/1400 02:51:00 ب.ظ

دادگاهی در کشور مصر هشت شهروند خارجی از جمله یک ایرانی را به اتهام قاچاق دو تن هرویین به اعدام محکوم کرده است. اخبار_ایران مصر مواد_مخدر

بر اساس گزارش خبرگزاری فرانسه، هفت پاکستانی، دو مصری و یک ایرانی متهم هستند که بیش از دو تن هرویین را از راه دریای سرخ به مصر منتقل کرده‌اند. ارزش این محموله که در سال ۲۰۱۹ کشف شده ۱۵۹ میلیون دلار اعلام شده است.

دادگاه مصر هویت این شهروند ایرانی محکوم شده به اعدام را اعلام نکرده است. اعدام در مصر که پرجمعیت‌ترین کشور جهان عرب است، با طناب دار صورت می‌گیرد. مصر پس از چین و ایران، سومین کشوری است که بیشترین اعدام‌های جهان در آن انجام می‌شود.

ادامه مطلب:
ایران وایر »
Loading news...
Failed to load news.

جشن پیروزی اردوغان در آذربایجان

پیروزی رجب طیب اردوغان در انتخابات ریاست جمهوری ترکیه در آذربایجان با شور و شوق جشن گرفته شد. - Anadolu Ajansı ادامه مطلب >>

بهتر‼️ حتما وابسته به رژیم خبیثه وگرنه ۲ تن مواد مخدر را ایرانی‌های بیگناه نمیتوانند قاچاق کنند‼️😪

جا به‌جاشدن مدیران در آموزش عالی، تزریق یک روح و انرژی جدید به سیستم مدیریتی استوزیر علوم، تحقیقات و فناوری در آیین تکریم و معارفه قائم مقام وزیر و رؤسای سابق و جدید مرکز هیئت‌های امنا و ممیزه گفت: جا به‌جاشدن مدیران در آموزش عالی به معنای ناتوانی نیست بلکه تزریق یک روح و انرژی جدید به سیستم مدیریتی است.

قتل یک کولبر به دست نیروهای سپاه پاسداران در پیرانشهر

با یک اقلیت رو به انقراض در ایران آشنا شوید؛ ذکری‌ها

وخامت حال یک دختر ۴ ساله در پی تیراندازی نیروهای نظامی در نوسودسالانه ۱۰۰ الی ۱۵۰ کولبر و مرز نشین با شلیک مستقیم نیروهای ج ا کشته میشن ولی افکار عمومی ایرانیان مرکز نشین همدرد مقاومت پنجشیر است. از محاصره پنجشیر قلب های شاد فسرده میشود ولی برای حمله ج ا به اپوزیسیون کورد دلهایشان غش میرود

ویدئو؛ یک بلژیکی در فستیوال اروپایی مدل مو در فرانسه اول شدمولت، مدل مویی است که در دهه هشتاد میلادی بسیار معمول بود و هنوز هم طرفدارانی دارد. در این مدل، موهای جلو و اطراف سر کوتاه و موهای پشت بسیار بلند است.

۳ طلا و یک برنز در انتظار فرنگی کاران ایران در تورنمنت صربستان۳ فرنگی‌کار تیم ملی کشتی به دیدار فینال جام ایوانوویچ راه یافتند.