یک ایالت هند خرید و فروش گوشت سگ را ممنوع کرد

یک ایالت هند خرید و فروش گوشت سگ را ممنوع کرد

04/07/2020 01:27:00 ب.ظ

یک ایالت هند خرید و فروش گوشت سگ را ممنوع کرد

ایالت ناگالند در شمال شرقی هند، صادرات، تجارت و فروش گوشت سگ را ممنوع کرده است. خوردن گوشت سگ در برخی مناطق هند ممنوع است اما برخی جوامع ساکن در مناطق شمال شرقی هند آن را خوراکی لذیذ می‌دانند.

دولت محلی نگفته چطور می‌خواهد این ممنوعیت را اعمال کند.رسانه‌های هند می‌گویند این ممنوعیت پس از آن وضع شد که تصویری از چندین سگ در گونی"در وضعیتی اسف‌بار" در یک بازار به طور گسترده در شبکه‌های اجتماعی منتشر شد و با واکنش خشمگینانه مواجه شد.سازمان حقوق حیوانات هند در بیانیه‌ای گفت از دیدن این تصاویر"دچار وحشت و شوک" شده و گفت این سگ‌ها قرار بوده، سلاخی شوند و گوشت آنها برای مصرف به فروش برود.

چشم‌انداز: دوره مرگبار حسن روحانی، با ایران چه کرد؟ گسترش حریق‌های موسمی در جنوب اروپا؛ شمار قربانیان آتش‌سوزی در ترکیه به ۸ تن رسید آمریکا، بریتانیا و اسرائيل، ایران را مسئول حمله مرگبار به نفتکش مرسر استریت معرفی کردند

تخمین زده می‌شود سالانه ۳۰ هزار سگ به طور قاچاق وارد ایالت ناگالند می‌شود. این سگ‌ها در بازار به فروش می‌روند و به گفته نهادهای حقوق حیوانات شماری از آنها با چماق کشته می‌شوند. ادامه مطلب: BBC NEWS فارسی »

کرونا در ایران؛ شمار ابتلا و بستری روزانه به بالاترین سطح از زمان آغاز همه‌گیری رسید

شمار ابتلا و بستری روزانه در ایران به بالاترین سطح از زمان آغاز همه‌گیری ویروس کرونا در این کشور و شمار قربانیان روزانه این بیماری نیز به بالاترین سطح از ۲۸ آوریل(۸ اردیبهشت) رسید.

دلار هفته را صعودی آغاز کرددلار هفته را صعودی آغاز کرد امروز صرافی‌های بانکی هر دلار آمریکا را به قیمت ۲۰ هزار و ۲۰۰ تومان می‌خرند و معادل ۲۰ هزار و ۵۰۰ تومان نیز می‌فروشند که نرخ خرید و فروش دلار نسبت به آخرین روز معاملات هفته گذشته(پنج‌شنبه) ۱۳۰۰ و ۱۵۵۰ تومان افزایش داشته است.

اصلاح لایحه «مدیریت خدمات کشوری» تا پایان سال تعیین تکلیف می‌شود/ افزایش مجدد حقوق کارمندان و بازنشستگان ممکن نیست/ پرداخت‌هایمان باید «کارمحور» باشد نه «وقت‌محور»عنابستانی در گفت‌وگو با ایلنا: اصلاح لایحه «مدیریت خدمات کشوری» تا پایان سال تعیین تکلیف می‌شود/ افزایش مجدد حقوق کارمندان و بازنشستگان ممکن نیست/ پرداخت‌هایمان باید «کارمحور» باشد نه «وقت‌محور»

به افرادی که ماسک نمی‌زنند، نباید خدمات داد/ مردم این روزها کرونا را جدی نمی‌گیرند/ به نظر می‌رسد در حال ورود به پیک دوم هستیمباقرزاده زاده در گفت‌وگو با ایلنا: به افرادی که ماسک نمی‌زنند، نباید خدمات داد/ مردم این روزها کرونا را جدی نمی‌گیرند/ به نظر می‌رسد در حال ورود به پیک دوم هستیم

بازدید نارندرا مودی از محل کشته شدن سربازان هندی در خط مرزی با چیننخست وزیر به همراه ‌‌ژنرال مانوج موکوند ناروانه، رئیس ستاد مشترک ارتش و ژنرال بیپین راوات، رئیس ستاد دفاع به منطقه مرزی هند و چین در هیمالیا سفر کرد.

دولت فرانسه یک تبلیغ تلویزیونی دوچرخه‌های الکتریکی را سانسور کردسازمان نظارت بر تبلیغ‌های حرفه‌ای وابسته به دولت فرانسه، تبلیغ تلویزیونی دوچرخه‌‌های الکتریکی وانمووف را به دلیل نمایش تصویری «زشت و ویران کننده از صنایع تولید خودرو» سانسور کرد.

بعد از پارچین، یک حادثه دیگر، اینبار در تاسیسات اتمی نطنزبعد از پارچین، یک حادثه دیگر، اینبار در تاسیسات اتمی نطنز مقامات درباره زمان و محل دقیق این به اصطلاح حادثه، وارد هیچگونه جزئیاتی نشده اند و فقط می گویند تلفات و خساراتی ببار نیامده و تاسیسات به روال معمول به فعالیت خود ادامه می دهد.