یکی از لیدرهای طرفداران تیم فوتبال تراکتور در تبریز بازداشت شد

23/08/1400 04:39 ب.ظ

«مسعود‌ قاسم‌زاده»، فعال مدنی ساکن تبریز و یکی از لیدرهای هواداران تیم فوتبال تراکتور، روز شنبه ۲۲ آبان‌ ۱۴۰۰ توسط نیروهای امنیتی در این شهر بازداشت و به مکان نامعلومی منتقل شده‌است. اخبار_ایران آذربایجان_شرقی تبریز

بر پایه گزارش‌های رسیده به «ایران وایر»، عصر روز شنبه نیروهای امنیتی شهر تبریز مسعود قاسم زاده را بدون ارائه حکم قضایی بازداشت کرده‌اند. تا لحظه انتشار این خبر از دلایل بازداشت و محل انتقال این فعال مدنی اطلاعی در دست نیست.

مسعود‌ قاسم‌زاده، یکی از لیدرهای هواداران تیم فوتبال تراکتور آذربایجان در شهر اردبیل است که اکنون در تبریز ساکن است. او پیش‌تر بارها به دلیل فعالیت‌های خود در حمایت از تیم تراکتور توسط نیروهای امنیتی احضار و بازجویی شده بود.

هفته گذشته نیز شعبه اول دادگاه انقلاب قزوین با صدور حکمی «ولی اسدی»، دیگر لیدر هواداران تیم فوتبال تراکتور در قزوین را به اتهام «فعالیت تبلیغی علیه نظام» و «توهین به بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران» مجموعا به ۳۱ میلیون تومان جزای نقدی محکوم کرده بود. headtopics.com

تراکتور لیدرش کجا بود حتما پانترک تجزیه طلبه دم سپاه گرم

ادامه مطلب:
iranwire »

احضار مجدد فرزانه‌ انصاری‌فر خواهر یکی از جان‌باختگان آبان به دادگاه

پناهجوی گرفتار در بلاروس: بدون تصمیم اتحادیه اروپا نیمی از پناهجویان از سرما می‌میرندهر روز شرایط پناهجویان در بلاروس بحرانی‌تر می‌شود. علاوه بر ابعاد دیپلماتیک این بحران، بعد انسانی آن هشدار دهنده است. یورونیوز در ین باره با یک پناهجوی عراقی در مینسک گفتگو کرده، این پناهجو هشدار می‌دهد که وضعیت پناهجویان در بلاروس فاجعه بار است و در صورت عدم اقدام سریع نیمی از آن قربانی می‌شوند. GhadakpourN این ها بازی سیاسته بحث اختلاف با روسیه است وگرنه همین دیروز فقط ۱۰۰۰ مهاجر از فرانسه به بریتانیا رفتند یا روزانه ۵ هزار نفر از افغانستان به ایران مهاجرت می‌کنند،ولی الان برای سه چهار هزار نفر مهاجران گرفتار در سرما ارتش اعزام می‌کنند و جلسه های امنیتی برگزار می‌کنند. GhadakpourN المهدي ظهر في باكستان. لقد ظهر رجل من باكستان اسمه محمّد قاسم بن عبد الكريم ، رأى الله ﷻ أكثر من 300 مرّة في المنام و يعود نسبه إلى الرّسول ﷺ و تتوفّر فيه كلّ صفات المهدي. لمعرفة المزيد: GhadakpourN هولوكاست

بریتنی اسپیرز پس از ۱۳ سال از قیمومت پدرش آزاد شدیک دادگاه در لس‌آنجلس روز جمعه با صدور حکمی به قیمومت ۱۳ ساله پدر بریتنی اسپیرز بر این خواننده پاپ پایان داد. عروس ایران آزاد شد😂

ابراز ناامیدی گروسی از عدم سفر به ایران پیش از نشست شورای حکاممدیرکل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی در اظهاراتی، عدم ارتباط خود با دولت جدید ایران درخصوص مسائل هسته‌ای را «حیرت‌انگیز» خواند و گفت که انتظار داشته پیش از نشست آتی شورای حکام آژانس بین‌المللی انرژی اتمی، به ایران سفر کند. خخخخخ کلاهک هسته‌ای مان را با اقتدار آزمایش می کنیم، با بلند کردن پرچم سپید، التماس دیدار با مردم و مقامات ایران را برای غلط کردن و پشیمانی از کوچک شماری مردم ایران را خواهید داشت انشاالله...🇮🇷🇮🇷🇮🇷 بهش بگین ما ایرانیا یه ضرب المثل داریم که میگه؛ گدا را تو ده راهش نمیدادند ، سراغ خونه ی کدخدا را میگرفت. فک کرده دولت قبلیه که تا یه بیگانه ببینه دست و پاشا گم کنه.

چهارمین روز دادگاه مردمی آبان ۹۸؛ سهیل عبدی در مورد ناپدید شدن «قهری» یکی از معترضان شهادت داددر چهارمین روز برگزاری دادگاه مردمی آبان ۹۸، سهیل عبدی، یکی از شرکت‌کنندگان در اعتراضات شهریار که ویدئوی شلیک نیروهای امنیتی از فاصله نزدیک به او توجه رسانه‌ای زیادی را جلب کرده بود، در جایگاه شاهدان حاضر شد و درباره «ناپدید قهری» شدن شخص پشت سرش با کاپشن آبی، شهادت داد.

درخواست فدراسیون فوتبال اردن از AFC برای تأیید صلاحیت جنسیتی بازیکن تیم بانوان ایران- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم | Tasnimاتهام عجیب اردنی‌ها به تیم ملی فوتبال_بانوان ایران رئیس فدراسیون فوتبال اردن با ارسال نامه‌ای به AFC خواستار تأیید صلاحیت جنسیتی یکی از بازیکنان تیم ملی بانوان ایران برای حضور در رقابت‌های جام ملت‌های آسیا شد فکر می کنم ایرانی ها راهنمای ایرانی را در ترکیب تیم بانوان قرار داده اند

استان‌وایر- «مسعود‌ قاسم‌زاده»، فعال مدنی ساکن تبریز و یکی از لیدرهای هواداران تیم فوتبال تراکتور، روز شنبه ۲۲ آبان‌ ۱۴۰۰ توسط نیروهای امنیتی در این شهر بازداشت و به مکان نامعلومی منتقل شده‌است.

بر پایه گزارش‌های رسیده به «ایران وایر»، عصر روز شنبه نیروهای امنیتی شهر تبریز مسعود قاسم زاده را بدون ارائه حکم قضایی بازداشت کرده‌اند. تا لحظه انتشار این خبر از دلایل بازداشت و محل انتقال این فعال مدنی اطلاعی در دست نیست.

مسعود‌ قاسم‌زاده، یکی از لیدرهای هواداران تیم فوتبال تراکتور آذربایجان در شهر اردبیل است که اکنون در تبریز ساکن است. او پیش‌تر بارها به دلیل فعالیت‌های خود در حمایت از تیم تراکتور توسط نیروهای امنیتی احضار و بازجویی شده بود.

هفته گذشته نیز شعبه اول دادگاه انقلاب قزوین با صدور حکمی «ولی اسدی»، دیگر لیدر هواداران تیم فوتبال تراکتور در قزوین را به اتهام «فعالیت تبلیغی علیه نظام» و «توهین به بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران» مجموعا به ۳۱ میلیون تومان جزای نقدی محکوم کرده بود.

📩اگر به اطلاعات تکمیلی درباره این خبر دسترسی دارید، لطفاً با این ایمیل با ما تماس بگیرید: