یکی از دانشمندان هسته‌ای کشور بعدازظهر امروز ترور شد + عکس

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 11 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 8%
  • Publisher: 53%

یکی از دانشمندان هسته‌ای جمهوری اسلامی ایران بعدازظهر امروز از سوی افراد ناشناس و در جریان درگیری مسلحانه با تیم محافظ وی ترور شده است.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

به گزارش خبرنگار ایلنا، به گفته منابع خبری

یعقوب رضازاده در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا درباره ترور دانشمند هسته‌ای شهید فخری زاده گفت: خبر شهادت دانشمند هسته‌ای کشورمان را در اخبار شنیدم. دولت و مجلس باید به این اقدام خصمانه واکنش نشان دهند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

فرانسه از ایران خواست تا براى از سرگیری مذاکرات هسته‌ای ابتكار عمل از خود نشان دهدسخنگوی کاخ الیزه، روز سه شنبه 3 مارس اعلام کرد، امانوئل مکرون رئیس جمهوری فرانسه، به حسن روحانی رئیس جمهوری اسلامی هم ساعتی قبل با ارسال چند موشک به پایگاه آمریکایی ابتکاری روشن به فرانسه نشان داد متوافق جدا مع سياسة فرنسا
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

برنامه هسته‌ای ایران یکی از محورهای سفر مکرون به ریاضبرخی منابع غربی اعلام کردند که رئیس جمهور فرانسه به زودی به عربستان سفر خواهد کرد و تصمیم دارد در رابطه با برنامه هسته ای ایران با مقامات این کشور گفت‌وگو کند. شروع حرکت پلیس بد درمذاکرات احتمالی بي ناموس پيرزن باز پول گرفته برنامه هسته ای وجامع برنامه ها ی علمی یک کشور،حقوق الهی ان کشوراست وبه هیچ کشوری زیا ن نمی رساندوبه دیگرکشورها ربط نداردلکن برعلیه دیگرکشورها نبایداستفاده شودکه ان موضوع دیگری است وربطی به تولیدعلم ومحصولات علمی ندارد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

کمالوندی: برای هیچ یک از دانشمندان هسته‌ای حادثه‌ای پیش نیامده استسخنگوی سازمان انرژی اتمی در واکنش به خبر ترور محسن_فخری‌زاده: تمام دانشمندان صنعت هسته‌ای کشور در سلامت کامل به سر می‌برند و برای هیچ کدام آنها حادثه‌ای پیش نیامده است sm_1361 بی شرف CharkhkarShahed ایشون دانش مند هسته ای نبود ، دقیقا
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

ترکیه ربوده‌شدن یکی از رهبران اهوازی از سوی ایران در استانبول را تأیید کردروزنامه آمریکایی «واشینگتن پست» به نقل از یک مقام اطلاعاتی ترکیه نوشت که ایران، حبیب کعب معروف به متاسفانه خود سازمان اطلاعات ترکیه رابطه بسیار نزدیکی با وزارت اطلاعات رژیم دارد. تائید بچہ درد میخورہ بعداز یہ مدت مثل روح اللہ زم بہ قتل میرساننش،، باید یک کمی وجدان اسلامی میبود درترکیہ ازکسی کہ برای درامان بودن ازدست دشمن بشما پناہ آوردہ کمک میکردین ترکیه خودش همکاری میکنه
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

پلوسی: با ارتش درباره راه‌های جلوگیری از استفاده ترامپ از کدهای هسته‌ای صحبت کردمخبرگزاری آسوشیتدپرس به نقل از منبعی آگاه گزارش داد که رئیس مجلس نمایندگان به نقل از رئیس ستاد مشترک نیروهای مسلح همکاران خود در این مجلس گفته است که «گام هایی برای جلوگیری از حمله هسته ای به دستور ترامپ» برداشته شده است. جزئیات بیشتر: شانس ما بخواد هرکاریم کنه اولین گزینه ایرانه😂 نانسی گوه خورده گوه خورده بابا. مگه الکیه ارتش به رییس مجلس گوش بده. ترامپ فرمانده کل قوا ست. ملتو کصخل فرض کرده این طوله سگ مریض.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »