یونیسف: میلیاردها نفرامکانات لازم برای شستن دستها با صابون را ندارند

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 28 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 14%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

یونیسف: میلیاردها نفرامکانات لازم برای شستن دستها با صابون را ندارند ویروس_کرونا شستن_دست بیشتر بخوانید🔽

تقریبا سه چهارم مردم ساکن در کشورهای کمتر توسعه یافته فاقد امکانات اولیه برای شستن دستهایشان با صابون در خانه هستند.همچنین ۴۷ درصد مدارس در سراسر جهان فاقد امکانات برای شستن دستها با صابون هستند که جمعیتی ۹۰۰ میلیونی را شامل می شود.

از سوی دیگر ۱۶ درصد مراکز بهداشتی یعنی یک مرکز از ۶ مرکز درجهان، از داشتن امکانات بهداشتی برای مراجعان از جمله آب و صابون در توالت‌ها محروم هستند.یونیسف همچنین به ساکنان شهرهای پرجمعیت که تراکم جمعیت در آنها بالاست بویژه ساکنان مناطق فقیرنشین شهرهای بزرگ هشدار داده است که بیشتر از دیگران در خطر ابتلا به بیماری کووید-۱۹ هستند و بنابراین شستن دستهایشان با صابون در این مناطق اهمیت بیشتری پیدا می کند.

حدود ۴۷ درصد ساکنان مناطق شهری در آفریقای جنوبی که حدود ۱۸ میلیون نفر را شامل می شود، امکانات لازم برای شستن دستها در خانه را ندارند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

کمک‌ به ایران برای مقابله با کرونا؛ پزشکان بدون مرز مرکز فوریت‌های پزشکی راه می‌اندازدسازمان پزشکان بدون مرز اعلام کرد در حال راه‌اندازی یک مرکز فوریت‌های پزشکی در ایران با ظرفیت ۵۰ تخت است. این مرکز ویژه درمان مبتلایان به ویروس جدید کرونا قرار در محوطه بیمارستان امین در استان اصفهان دائر شود. در هفته‌های گذشته، سازمان بهداشت جهانی هم برای مقابله با کرونا، کمک‌هایی ویژه به ایران رسانده بود.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

درخواست پزشکان ایرانی از روحانی برای اعمال محدودیت های بیشتر در مبارزه با کروناجمعی از پزشکان و متخصصان ایرانی طی نامه ای به رئیس جمهور این کشور خواستار اعمال محدودیت تردد درون‌شهری و برون‌شهری شدند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

رایزنی پاکستان با اعضای 'سارک' برای لغو تحریم‌های آمریکا علیه ایراناسلام‌آباد- ایرنا- وزیر امور خارجه پاکستان در ادامه تلاش‌های دیپلماتیک این کشور با محور لزوم لغو تحریم‌های ضد ایرانی آمریکا، روز یکشنبه با برخی همتایان خود از کشورهای عضو اتحادیه همکاری‌های منطقه‌ جنوب آسیا (سارک) به صورت تلفنی در این خصوص رایزنی کرد.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

نبود مدل کلان مدیریت برای مقابله با بحران کرونا در ایران
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

کاهش 60 درصدی سفرها و ترددها برای مقابله با کرونافرمانده ناجا: عبور از بحران‌ها نیازمند مشارکت همگانی و حفظ آرامش عمومی است طیف وسیعی از مردم هشدارها و توصیه‌های مسئولانا مبنی بر کاهش ترددها راجدی گرفته‌اند طبق اعلام پلیس راهور در این ایام نسبت به مدت مشابه سال گذشته، شاهد کاهش ۶۰ درصدی ترددها بودیم The most dangerous virus in the world is KhameneiVirus Wold must be SURE!!! KhameneiVirus
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

وزیر بهداشت ترکیه: همبستگی‌ ملی ما برای مقابله با کرونا در جهان بی‌نظیر استوزیر بهداشت ترکیه: همبستگی‌ ملی ما برای مقابله با کرونا در جهان بی‌نظیر است وزیر بهداشت ترکیه: تولید انبوه دستگاه‌های تنفسی را آغاز می‌کنیم وزیر بهداشت ترکیه: صبح امروز 50 هزار کیت تشخیص سریع کرونا از چین وارد و استفاده شد وزیر بهداشت ترکیه: باتوجه با اقدامات پیشگیرانه ما در مقابله با ویروس کرونا، اگر تدابیر لازم را رعایت کنیم وضعیت ما شبیه دیگر کشورها نخواهد شد
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »