یونیسف: بیش از 20 میلیون نفر در آفریقا به آب و مواد غذایی نیاز دارند

19/11/1400 10:45:00 ب.ظ

یونیسف: بیش از 20 میلیون نفر در آفریقا به آب و مواد غذایی نیاز دارند محمد مالک فال، نماینده صندوق کودکان ملل متحد «یونیسف» در آفریقای شرقی و جنوبی در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت بحران انسانی در اریتره، اتیوپی، کنیا و سومالی تشدید شده است.

صندوق کودکان سازمان ملل هشدار داد که بیش از 20 میلیون نفر در آفریقا ظرف شش ماه آینده به کمک فوری آب و غذا نیاز خواهند داشت. - خبرگزاری آناتولی 08.02.

2022 استانبول/ خبرگزاری آناتولی محمد مالک فال، نماینده صندوق کودکان ملل متحد «یونیسف» در آفریقای شرقی و جنوبی در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت بحران انسانی در اریتره، اتیوپی، کنیا و سومالی تشدید شده است.

وی همچنین افزود: شاهد خشکسالی بی‌سابقه در 40 سال اخیر در این منطقه هستیم، خشکسالی شدید ناشی از تغییرات اقلیمی کم آبی را به همراه داشت و حیوانات به همین دلیل تلف شده‌اند. فال تاکید کرد: مردم به دلیل خشکسالی، کمبود مواد غذایی و شیوع همه‌گیری کرونا مجبور به مهاجرت شدند و در این میان کودکان بیشترین آسیب را دیده‌اند.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

خانه‌ای برای معلولان و زنان مبتلا به اچ آی وی!

موسس انجمن احیا گفت: دریافت مجوز از اطلاعات سپاه برای تاسیس انجمن حمایت و یاری از آسیب‌دیدگان اجتماعی واشی بسیاری داشت. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

بی‌خبری از «محمد عینی» در سومین هفته از بازداشت توسط اطلاعات رشت

بیش از ۱۰۰ قلم دارو در کشور کمیاب است/ هشدار نسبت به کمبود احتمالی داروهای تزریقی کرونا در پیک ششمنایب رییس انجمن داروسازان با اشاره به اینکه بیش از ۱۰۰ قلم دارو در کشور کمیاب است، نسبت به کمبود احتمالی داروهای تزریقی کرونا در پیک ششم هشدار داد.

امیرعبداللهیان: در حوزه رفع تحریم‌ها به بخشی از مطالبات ما توجه نشده استامیرعبداللهیان: *در حوزه رفع تحریم‌ها به بخشی از مطالبات ما توجه نشده است *به تلاش‌هایمان برای رسیدن به یک توافق خوب و حتی جدی ادامه می‌دهیم *امیدواریم در این مرحله بتوانیم به توافق نهایی نزدیک شویم

سازمان ملل: از 6 فعال مدنی زن ناپدید شده در افغانستان خبری نیست

اسپانیا استفاده اجباری از ماسک را در فضای باز لغو می‌کنداسپانیا از دهم فوریه مقررات مربوط به استفاده اجباری از ماسک در فضای باز را لغو می‌کند. - خبرگزاری آناتولی

پذیرایی از مشتریان در زندان؛ رستوران ایرانی که به زندانیان کمک می‌کنددر این رستوران یک درصد از در‌آمد روزانه مختص کمک به زندانیان غیرعمد می‌شود. همچنین زندانیان متقاضی کار با توجه به شرایط نیاز می‌توانند در این مکان کار کنند.