یونیسف: بیش از 20 میلیون نفر در آفریقا به آب و مواد غذایی نیاز دارند

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 25 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 13%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

یونیسف: بیش از 20 میلیون نفر در آفریقا به آب و مواد غذایی نیاز دارند محمد مالک فال، نماینده صندوق کودکان ملل متحد «یونیسف» در آفریقای شرقی و جنوبی در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت بحران انسانی در اریتره، اتیوپی، کنیا و سومالی تشدید شده است.

صندوق کودکان سازمان ملل هشدار داد که بیش از 20 میلیون نفر در آفریقا ظرف شش ماه آینده به کمک فوری آب و غذا نیاز خواهند داشت.محمد مالک فال، نماینده صندوق کودکان ملل متحد «یونیسف» در آفریقای شرقی و جنوبی در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت بحران انسانی در اریتره، اتیوپی، کنیا و سومالی تشدید شده است.

وی همچنین افزود: شاهد خشکسالی بی‌سابقه در 40 سال اخیر در این منطقه هستیم، خشکسالی شدید ناشی از تغییرات اقلیمی کم آبی را به همراه داشت و حیوانات به همین دلیل تلف شده‌اند. فال تاکید کرد: مردم به دلیل خشکسالی، کمبود مواد غذایی و شیوع همه‌گیری کرونا مجبور به مهاجرت شدند و در این میان کودکان بیشترین آسیب را دیده‌اند.

وی با بیان اینکه 5.5 میلیون کودک به دلیل خشکسالی در اریتره، اتیوپی، کنیا و سومالی دچار سوء‌تغذیه هستند، گفت: اگر سه ماه آینده باران نبارد این رقم دو برابر می‌شود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

بی‌خبری از «محمد عینی» در سومین هفته از بازداشت توسط اطلاعات رشت
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

بیش از ۱۰۰ قلم دارو در کشور کمیاب است/ هشدار نسبت به کمبود احتمالی داروهای تزریقی کرونا در پیک ششمنایب رییس انجمن داروسازان با اشاره به اینکه بیش از ۱۰۰ قلم دارو در کشور کمیاب است، نسبت به کمبود احتمالی داروهای تزریقی کرونا در پیک ششم هشدار داد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

امیرعبداللهیان: در حوزه رفع تحریم‌ها به بخشی از مطالبات ما توجه نشده استامیرعبداللهیان: *در حوزه رفع تحریم‌ها به بخشی از مطالبات ما توجه نشده است *به تلاش‌هایمان برای رسیدن به یک توافق خوب و حتی جدی ادامه می‌دهیم *امیدواریم در این مرحله بتوانیم به توافق نهایی نزدیک شویم
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

سازمان ملل: از 6 فعال مدنی زن ناپدید شده در افغانستان خبری نیست
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

اسپانیا استفاده اجباری از ماسک را در فضای باز لغو می‌کنداسپانیا از دهم فوریه مقررات مربوط به استفاده اجباری از ماسک در فضای باز را لغو می‌کند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

پذیرایی از مشتریان در زندان؛ رستوران ایرانی که به زندانیان کمک می‌کنددر این رستوران یک درصد از در‌آمد روزانه مختص کمک به زندانیان غیرعمد می‌شود. همچنین زندانیان متقاضی کار با توجه به شرایط نیاز می‌توانند در این مکان کار کنند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »