یونس علیشیری، عکاس باسابقه ورزشی درگذشت

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 25 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 13%
  • Publisher: 63%

یونس_علیشیری، یکی از عکاسان و روزنامه‌نگاران باسابقه ورزشی یک‌شنبه ۱۴دی۱۳۹۹ درگذشت. او دچار سکته مغزی شده بود. علیشیری از سال ۳۲ تا ۸۳ در زمینه عکاسی ورزشی فعالیت داشت و بخشی از عکس‌های ماندگار از کشتی‌های غلامرضا تختی کار اوست. اخبار_ایران اطلاع_رسانی

ایران اخبار, ایران سرفصلها

، یونس علیشیری مهر ۱۳۹۹ دچار سکته مغزی شده بود و از این‌رو در چند ماه اخیر با نارسایی کلیوی و ریوی دست و پنجه نرم می‌کرد.

آقای علیشیری بیش از ۳۰ سال در «روزنامه اطلاعات» و برخی نشریات موسسه اطلاعات از جمله «دنیای ورزش»، «اطلاعات هفتگی» و «دختران و پسران» به عنوان عکاس و خبرنگار فعالیت کرد. او پس از بازنشستگی دست از دنیای ورزش نکشید و کار خود را در روزنامه‌های «هدف» و «نود» و برخی رسانه‌های دیگر ادامه داد. علیشیری از سال ۱۳۳۲ تا سال ۱۳۸۳ در زمینه عکاسی ورزشی فعالیت داشت و بخشی از عکس‌های ماندگار از کشتی‌های «غلامرضا تختی» کار اوست.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

«حسین آرتیست» سینما درگذشت«حسین آرتیست» سینما درگذشت حسین ملکی بازیگر، عکاس و فیلمبردار سینما براثر بیماری درگذشت
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

یک عکاس ورزشی به اتهام «تبلیغ علیه نظام» زندانی شدیک عکاس ورزشی در ایران به دلیل انتشار پست‌های اینستاگرامی، به تبلیغ علیه نظام متهم و به زندان افکنده شد. ابوالفضل امان‌الله عکاس ورزشی در ایران که مدتی است درگیر پرونده‌ای با اتهامات سیاسی شده به جرم «تبلیغ علیه نظام»، زندانی شد. العربیه_فارسی
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

«ابوالفضل امان‌الله» عکاس ورزشی به اتهام «تبلیغ علیه نظام» به زندان رفت
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

۹ خبرنگار و عکاس ورزشی ایرانی در میان منتخبان جشنواره جهانی ایپس
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »