یوفا: با کشورهایی که زنان را به ورزشگاه راه نمی‌دهند بازی نکنید

03/07/1398 11:37 ق.ظ

یوفا: با کشورهایی که زنان را به ورزشگاه راه نمی‌دهند بازی نکنید اتحادیه فوتبال اروپا: این نهاد به باشگاه‌ها و تیم‌های ملی عضو خود توصیه کرده است که با تیم‌های کشورهایی که زنان در آنجا اجازه دسترسی کامل به ورزشگاه‌ها و حضور در آن را ندارند، بازی نکنند.

تهران- ایرنا- اتحادیه فوتبال اروپا (یوفا) اعلام کرد که این نهاد به باشگاه‌ها و تیم‌های ملی عضو خود توصیه کرده است که با تیم‌های کشورهایی که زنان در آنجا اجازه دسترسی کامل به ورزشگاه‌ها و حضور در آن را ندارند، چه داخل کشورهای مذکور و چه خارج از آن بازی نکنند. «الکساندر چفرین» رییس یوفا در این خصوص اظهار داشت: نمی‌توانیم تیم‌های اروپایی را که ممکن است با تیم‌های کشورهایی که زنان در آنجا اجازه ورود به ورزشگاه‌ها را ندارند، مجازات کنیم چرا که چنین اقدامی از حوزه اختیارات قضایی ما خارج است اما این...

«الکساندر چفرین» رییس یوفا در این خصوص اظهار داشت: نمی‌توانیم تیم‌های اروپایی را که ممکن است با تیم‌های کشورهایی که زنان در آنجا اجازه ورود به ورزشگاه‌ها را ندارند، مجازات کنیم چرا که چنین اقدامی از حوزه اختیارات قضایی ما خارج است اما این بدان معنا نیست که باید ساکت نشسته و بگوییم که هیچ کاری از ما ساخته نیست و تنها وظیفه ما گسترش و توسعه فوتبال اروپا است.

ادامه مطلب:
IRNA_1313 »

ترامپ تایید کرد که با رئیس جمهوری اوکراین درباره جو بایدن حرف زده استبر اساس اطلاعات منتشر شده دونالد ترامپ قصد داشته از طریق تحقیق درباره هانتر بایدن بداند که آیا پدرش جو بایدن به‌عنوان معاون رئیس جمهوری وقت، دولت اوکراین را برای اخراج دادستانی که در حال تحقیق درباره شرکت گازی وی در اوکراین بوده، تحت فشار گذاشته است؟

بوریس جانسون: زمان آن است که با ایران بر سر توافق جدیدی مذاکره شودبوریس جانسون: زمان آن است که با ایران بر سر توافق جدیدی مذاکره شود یعنی میخواد از برجام خارج بشه؟ گیریم که توافق جدید هم شد فردا به دولت دیگه میاد میگه توافقو قبول ندارم ... جانسون به تعهدات قبلی بریتانیا در قبال ایران عمل نماید،نیازی به توافق جدید نیست. ضمنا بریتانیا در جایگاهی قرار ندارد تا برای ایران تعین تکلیف نماید.

دستگیری پناه‌جویانی که با لباس تیم ملی والیبال قصد خروج از یونان داشتندaidaghajar 😳😳😳😳😔😔😔

دیکتاتور هستید که همه تریبون‌های مملکت دست شماست/ عادت کرده‌اید کارهایتان را با فریاد پیش ببریدرئیس مجلس خطاب به نماینده مشهد گفت: عادت کرده‌اید کارهایتان را با فریاد پیش ببرید. دیکتاتور هستید که در کشور این بساط را راه‌انداخته‌اید بنشینید و مطابق آیین‌نامه جواب‌تان را می‌دهیم. بعد از دیکتاتور اعظم یعنی خامنه‌ای بقیه این اطرافیاش دیکتور کوچولو هستن هر کدومشونم سعی میکنن وانمود کنن یه عنی هستن که با بقیه عنا متفاوتن

برای مگان که به یاد سحر بود؛ راپینو بودن همیشه سخت‌تر است

انجمن حمایت از حقوق کودکان: خصوصی‌سازی آموزش که بی‌توجهی به مسئولیت قانونی دولت است