یوسفی: آسیبی ندیده‌ام

25/07/1398 04:51 ب.ظ

خودروی نماینده اهواز دچار سانحه شد یوسفی: آسیبی ندیده‌ام نماینده مردم اهواز در مجلس که خودرویش در تصادف زنجیره‌ای در محور اهواز به چذابه دچار حادثه شده بود گفت که در این تصادف آسیبی ندیده است.

نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی که خودرویش در تصادف زنجیره‌ای در محور اهواز به چذابه دچار حادثه شده بود گفت که در این تصادف آسیبی ندیده است. وی با بیان این‌که «در این تصادف آسیبی ندیده‌ام»، گفت: خودرویی که از روبرو به سمت ما می‌آمد با خودروی ما برخورد کرد، در این تصادف به علت شدت حادثه، یک سرنشین خودروی مقابل فوت شد و دو نفر از همراهان من نیز به شدت آسیب دیدند.

یوسفی گفت: در پی بروز این تصادف بازدید از مرز انجام نشده و وی به همراه سایر سرنشینان خودروی خود به بیمارستان مراجعه کرده است.

ادامه مطلب:
isna_farsi »

چرخش قدرت در شمال شرق سوریه؛ برنده که خواهد بود؟این گزارش تفصیلی بنا دارد توضیح دهد که در چرخش قدرت به وقوع پیوسته در مرزهای شمال شرقی سوریه، ابتکار عمل به دست چه قدرتی خواهد افتاد یا اینکه بازیگران سیاسی حاضر در این عرصه از روسیه گرفته تا ایران و دیگر نیروها در آن چه بازی رقم خواهند زد. آیا بشار اسد دوباره به روسیه و ایران نزدیک‌تر می‌شود؟

کشف یک خانواده هلندی در «انتظار آخرالزمان» در زیرزمین یک خانه روستاییبه گزارش رسانه های محلی این شش نفر نه سال گذشته را در «انتظار آخرالزمان» در انزوا زندگی می کرده اند. فرزندان این خانواده بین ۱۸ تا ۲۵ سال سن دارند. زیاد مستندهای منوتو نگاه میکردن ... .. . پس کسخلتر از اخوندام هستند که دروغ های که خود اخوندا باور نکردنو باور کردن

کیم سوار بر اسب در کوه مقدس؛ آیا تصمیم مهمی در راه است؟در کره شمالی هر بار که که کیم جون اون سوار بر اسب سفید در کوه مقدس ظاهر می شود به معنی این است که خبر مهمی در راه است یه چاقال ژن خوب خونخوار ... بیچاره این اسبِ زیبا که باید این جنازه رو پشتش بکشه King in the north🤪

استقرار نیروهای روسیه در شمال شرق سوریه؛ آرایش نظامی جدید در روژاوانمایندۀ مسکو تایید کرد که رهبران کردهای سوریه و نمایندگانی از دولت بشار اسد هفتۀ گذشته در یکی از پایگاه‌های روسیه با یکدیگر گفتگو کرده‌اند. از نتایج این مذاکرات خبری منتشر نشده، اما به نظر می‌رسد که پس از معاملۀ کردها با دمشق، آرایش نظامی جدیدی در مناطق کردنشین سوریه در حال شکل گیری است. روسیه ختم فتنه گران عالم نابود کننده پنجاه کشور ضعیف در تاریخ و چهل سال است و روسها همیشه در لباس مبدل دوست وارد میشه ولی دراصل دشمن وزامبی اصلی است وچون همیشه حسادتها وکینه ها وبی رحمها هستند جولان می دن برای هدف نابودی ضعیفان 🧐🧐🧐🧐🧐🧐🧐🧐🧐🧐🧐🧐🧐🧐 روسها این بار ترک ها رو میکنن انتقام سوخو رو از ترک ها میگیره پوتین مادر ترک ها گاییدست هم با سلاح هم با تحریم روسیه منافق !!!!!!!!!!!!

از سلام نظامی در پاریس تا پیدا شدن حلقه گمشده داروین در میلان و صوفیه

جنجال در فرانسه بر سر تعرض به زن محجبه در حضور فرزندشامضاء کنندگان نامه همچنین اظهارات کریستف کاستانر، وزیر کشور فرانسه در خصوص فهرست بندی برخی اعمال مذهبی به عنوان نشانه گرایش به افراطی گری را محکوم و تاکید کردند که این اعمال تنها برگرفته از دستورهای مذهبی است که مسلمانان معتقد به طور معمول به انجام آن مبادرت می ورزند. آفرین بر کشور سکولاری که به حقوق شهروندانش برای رعایت اصول دینی‌شان احترام می‌گذارد و دفاع می‌کند. حکومت_ایدئال فرانسه ازاد.... هم زمو تحویل داد هم ضد حجابه !!!!!!!!!!!!!!!!!! 😡😠😡😠😡