یورو۲۰۲۰؛ صعود شاگردان مانچینی با دو پیروزی دلچسب؛ ترکیه مقابل ولز وا داد

27/03/1400 12:36:00 ق.ظ

یک مسابقه دیگر روز چهارشنبه از گروه B رقابت‌ها برگزار شد که طی آن تیم ملی روسیه موفق شد با یک گل از سد تیم فنلاند بگذرد.

یک مسابقه دیگر روز چهارشنبه از گروه B رقابت‌ها برگزار شد که طی آن تیم ملی روسیه موفق شد با یک گل از سد تیم فنلاند بگذرد. با نتیجه‌ای که در این دیدار رقم خورد هم اکنون بلژیک با ۳ امتیاز از یک بازی در مکان نخست گروه B جای...

با نتیجه‌ای که در این دیدار رقم خورد هم اکنون بلژیک با ۳ امتیاز از یک بازی در مکان نخست گروه B جای گرفته و تیم‌های فنلاند و روسیه هر کدام با همین تعداد امتیاز از دو بازی به ترتیب در مکان‌های دوم و سوم جای گرفته‌اند.

ادامه مطلب:
euronews فارسی »

euronews - اخبار بین المللی در مورد کره جنوبی

کره جنوبی | فهرست کلیه مقاله‌های منتشر شده نوسط یورونیوز در زمینه‌های بین‌االمللی، اقتصاد، سیاست، علم و شیوه زندگی ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

خاک بر سرتون با این فارسی نوشتن ، واداد یعنی چی ؟ لغت چاله میدانی.

چهار بازی، چهار برد؛ ایران با شکست عراق به مرحله دوم مقدماتی جام جهانی صعود کردتیم ملی فوتبال ایران در یک بازی حساب‌شده توانست بعد از حدود ۱۰ سال تیم ملی عراق را در یک بازی رسمی شکست دهد و به عنوان تیم نخست به مرحله دوم مقدماتی جام جهانی در قاره آسیا راه یابد.

ایران یک - عراق صفر/ پایان خوش تیم ملی با صعود به عنوان سرگروهتیم ملی ایران در دیدار با عراق با برتری یک گله به رختکن رفت و توانست به عنوان سرگروه به دور بعد صعود کند.

اگر گله ای داریم، راه آن قهر با صندوق نیستروحانی: *مقاومت مردم ایران امروز آمریکایی‌ها را سر به زیر به پای مذاکرات وین آورده است *در نقطه پایان تحریم هستیم *حالا نمی‌دانم چرا این قلم یک ذره کند شد و در حالی که تنها باید دو کلمه و یک نقطه نوشته شود soodeh88 😂😂😂با برجام مردم را بیچاره کردین مقاومت مردم درسته ، شما چکار کردید؟ همیشه هزینه ایجاد کردید. شما رفوزه شدید. همتی ادامه روحانیست ،بدون شک.

آیا با پرداخت بیمه خویش‌فرما سابقه کار سخت برای یک کارگر ادامه پیدا می‌کند؟

چند هفته پس از آتش‌بس با حماس، اسرائيل با حملات هوایی به پرتاب بالن‌های آتش‌زا از غزه واکنش نشان دادچند هفته پس از آتش‌بس با حماس، اسرائيل با حملات هوایی به پرتاب بالن‌های آتش‌زا از غزه واکنش نشان داد خدا دروغ گو ها را بکشد ان شاءالله..

اتحادیه اروپا با وضع تحریم‌های بیشتر علیه بلاروس موافقت کردپیشنهاد این اقدامات قبل از ماجرای فرود اجباری هواپیمای رایان‌ایر داده شده بود.