یورو ۲۰۲۰؛ 'دوشنبه دیوانه‌وار'، بزرگ‌ترین روز تاریخ جام ملت‌های اروپا بود؟ - BBC News فارسی

  • 📰 bbcpersiansport
  • ⏱ Reading Time:
  • 44 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 21%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

یورو ۲۰۲۰؛ 'دوشنبه دیوانه‌وار'، بزرگ‌ترین روز تاریخ جام ملت‌های اروپا بود؟

در کپنهاگ اول یک گل به خودی عجیب و غریب رقم خورد، بعد نمایشی قهرمانانه از بازیکنان ذخیره و سپس هم "دل‌‌شکستگی" در پایان بازی.کریس ساتن در گفتگو با رادیوی بی‌بی‌سی گفت: "دوشنبه جادویی. عجب بعد از ظهر شگفت‌انگیزی."

روی دیگر این غم بزرگ، خوشحالی وصف‌ناپذیری بود که اسپانیا پس از ۱۲۰ دقیقه بازی و پیروزی ۳-۵ مقابل کرواسی، احساس کرد. "پایان بازی بسیار زیبا بود. خوشحالم که مسابقه به ما یک شانس دیگر داد تا پیروز شویم. این یک بازی حماسی بود. بازی‌های هیجان‌انگیز زیادی را پشت سر گذاشته‌ام ولی این یکی از بهترین آن‌ها بود."

گریم سونس، هافبک پیشین تیم ملی فوتبال اسکاتلند نیز به یکی از شبکه‌های تلویزیونی بریتانیا گفت: "این بهترین بازی تورنمنت تا اینجا بود."شاید بیشتر هوادران فوتبال هم آن مسابقه را "بهترین بازی تورنمنت تا اینجا" می‌دانستند اما احتمالا عقیده بسیاری از آن‌ها دوام چندانی نداشت. یک درام دیگر این بار در بخارست و با شرکت قهرمان جهان شکل گرفت.

روی کین، هافبک پیشین جمهوری ایرلند و باشگاه منچستر یونایتد گفت: "به عنوان یک تماشاگر بی‌طرف، راستش را بخواهید غرق بازی شدم. این بزرگ‌ترین مسابقه روی کره زمین بود."

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 16. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

یورو ۲۰۲۰؛ کرواسی - اسپانیا: تلاش برای بازگشت به روزهای طلایی - BBC News فارسیامروز در یکی از مهم‌ترین دیدارهای مرحله یک‌هشتم نهایی جام ملت‌های فوتبال اروپا اسپانیا و کرواسی در کپنهاگ دانمارک به مصاف هم می‌روند. نکته مشترک در مورد هر دو تیم این است که با پایان نسل طلایی‌شان دوران گذار را طی می‌کنند.
منبع: bbcpersiansport - 🏆 16. / 51 ادامه مطلب »

جمهوری چک از روسیه مبلغ ۲۵.۵ میلیون یورو غرامت خواستجمهوری چک پس از انفجارها در وربتیچ مبلغ ۲۵.۵ میلیون یورو از روسیه غرامت خواست.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

یورو ۲۰۲۰؛ سوئیس و اسپانیا با حذف قهرمان و نایب قهرمان جهان با هم دیدار می‌کننداسپانیا با نتیجه پنج بر سه کرواسی را شکست داد. سوئیس هم در ضربات پنالتی فرانسه را از جام ملت‌های اروپا حذف کرد. آدرنالین خالص بودن بازی ها 😉
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

یورو در مرز ۳۰ هزارتومان؛ دلار آمریکا قله ۸۴ روز پیش را دوباره فتح کردطی ۱۰ روزی که از مشخص شدن نتایج انتخابات ریاست جمهوری ایران می‌گذرد، نرخ دلار در بازار آزاد تهران بیش از هزار و ۵۵۰ تومان (معادل ۶.۵ درصد) افزایش یافته است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

یورو ۲۰۲۰؛ در روزی تاریخی، قهرمان و نایب قهرمان جهان حذف شدند تا سوئیس به اسپانیا برسد - BBC News فارسیدر یکی از پرگل‌ترین روزهای تاریخ مسابقات یورو، دو بازی ۳ بر ۳ مساوی شد و به وقت‌های اضافی کشیده شد. اسپانیا که به سد محکمی چون کرواسی - نایب قهرمان جهان - برخورد کرده بود در نهایت توانست ۵ بر ۳ پیروز شد تا از غرور خود به عنوان قهرمان سابق جهان و اروپا دفاع کند اما فرانسه، قهرمان فعلی جهان، در حالی که توانسته بود از سوئیس ۳ بر یک پیش بیفتد، در ضربات پنالتی مغلوب این تیم شد تا همچون هلند - که روز یکشنبه حذف شده بود - بازنده بزرگ یورو ۲۰۲۰ لقب گیرد.
منبع: bbcpersiansport - 🏆 16. / 51 ادامه مطلب »

شب شگفتی در جام ملت‌های اروپا: هلند و پرتغال حریف جمهوری چک و بلژیک نشدندجمهوری چک و بلژیک در دومین روز از رقابت‌های مرحله یک هشتم نهایی جام ملت‌های اروپا، هلند و پرتغال را شکست دادند. برد بلژیک نه تنها شگفتی نبود بلکه قابل پیش‌بینی ترین نتیجه این مرحله بود🐙
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »