یورش نظامیان اسرائیل به معترضان فلسطینی در کرانه باختری

04/05/1399 10:56 ب.ظ

نظامیان اسرائیل با معترضان فلسطینی علیه طرح الحاق کرانه باختری با گاز اشک‌آور برخورد کردند. 25.07.

25.07.2020 رام‌الله/ احمد سمير/ خبرگزاری آناتولی شماری از جوانان فلسطینی در شهر الخلیل واقع در کرانه باختری در اعتراض به طرح اسرائیل برای الحاق بخش‌هایی از این منطقه تظاهرات کردند.

نظامیان اسرائیل برای متفرق کردن این جوانان معترض از گاز اشک‌آور و بمب صوتی استفاده کردند. معترضان فلسطینی نیز با پرتاب سنگ به نظامیان اسرائیل واکنش نشان دادند.

این حادثه تلفات یا صدمات جسمانی در پی نداشت.

ادامه مطلب:
aa_persian »

بازداشت 3 نوجوان فلسطینی توسط نظامیان اسرائیل در قدسنظامیان اسرائیل 3 نوجوان فلسطینی را در بخش قدیمی قدس اشغالی بازداشت کردند. - خبرگزاری آناتولی

اسرائیل به اهدافی در خاک سوریه حمله کردارتش اسرائیل می‌گوید هلیکوپترهای آنها اهدافی را در پاسخ به پرتاب خمپاره از سوریه در این کشور هدف قرار داده‌اند. روز گذشته از خاک سوریه به بلندی‌های اشغالی جولان چندین خمپاره پرتاب شد.

نظامیان صهیونیست یک مبارز فلسطینی را در نوار غزه به شهادت رساندند

درگیری‌های اسرائیل، سوریه، حزب الله: تنش بالا می‌گیرد؟ - BBC News فارسیارتش اسرائیل می‌گوید در پاسخ به حملاتی از خاک سوریه، به اهدفی نظامی در جنوب این کشور حمله کرده است.

اسرائیل در پاسخ به پرتاب خمپاره به مواضع ارتش سوریه حمله کرد«بالگردهای رزمی (...) برخی سامانه‌های اطلاعاتی مستقر در پایگاه‌های نیروهای مسلح سوریه را نیز هدف قرار داده‌اند.»

عراق|اصابت چهار راکت به اردوگاه محل استقرار تروریست‌های آمریکایی در جنوب بغداد- اخبار بین الملل - اخبار تسنیم - Tasnimاصابت چهار راکت به اردوگاه محل استقرار تروریست‌های آمریکایی در جنوب بغداد تصویر منتشر شده از درون پایگاه بسمایه نشان می‌دهد که خودروهای آتش‌نشانی برای خاموش کردن آتش در این پایگاه، به محل حادثه اعزام شده است