یورش نیروهای امنیتی لبنان به معترضان در بیروت

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 13 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 9%
  • Publisher: 53%

نیروهای امنیتی لبنان به تظاهرات ضد دولتی در بیروت یورش بردند. - خبرگزاری آناتولی

ایران اخبار, ایران سرفصلها

بيروت/ ريا شرتونی/ خبرگزاری آناتولی

صدها نفر از معترضان لبنانی برای چهارمین روز متوالی به تظاهرات ادامه داده در صدد ورود به پارلمان این کشور بودند. این در حالی است که دیروز عون استعفای حسان دیاب نخست وزیر لبنان را پذیرفته و از وی خواست تا تشکیل دولت جدید به فعالیت خود ادامه دهد.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ادامه تجمع‌ شبانه در بیروت؛ تلاش معترضان برای تصرف پارلمان لبنانمعترضان لبنانی برای دومین شب متوالی خیابان‌های بیروت، پایتخت، را به صحنه درگیری با پلیس ضد شورش بدل کردند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

فایننشال تایمز: برای ایجاد اصلاحات در لبنان، استعفای دولت کافی نیستبا وجود کناره‌گیری دولت لبنان از قدرت در پی انفجار بندر بیروت، ناظران سیاسی بر این باورند که استعفای دولت به اصلاحات سیاسی و اقتصادی لبنان کمک چندانی نمی‌کند و این کشور نیازمند ایجاد تغییر اساسی در نظام سیاسی خود است.
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

قدرت‌های جهانی در پی انفجار بیروت متعهد شدند حدود ۳۰۰ میلیون دلار به لبنان کمک کنندقدرت‌های جهانی در پی انفجار_بیروت متعهد شدند حدود ۳۰۰ میلیون دلار به لبنان کمک کنند این در حالی است که ایالات متحده، فرای این تعهدات تازه برای کمک به لبنان مواد غذایی، آب و دارو فرستاده وپیشتر ارائه کمک‌هایی به ارزش بیش از ۱۷ میلیون دلار را تعهد کرده بود
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

شمار قربانیان انفجار در بندر بیروت به 163 نفر افزایش یافتشمار قربانیان انفجار در بندر بیروت به 163 نفر افزایش یافت
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

نخست وزیر لبنان به هنگام استعفاء: فساد مزمن موجب انفجار بیروت شدحسان دیاب نخست وزیر مستعفی لبنان گفت: وجود فساد مزمن در کشور و طبقات سیاسی باعث فاجعه بیروت شد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

درگیری معترضان به انتخاب مجدد لوکاشنکو با پلیس در بلاروس - BBC News فارسیبا اعلام نتایج احتمالی انتخابات بلاروس، معترضان به انتخاب مجدد الکساندر لوکاشنکو، به خیابان‌های شهرها ریختند و با پلیس ضدشورش درگیر شدند. هنوز نتایج قطعی اعلام نشده اما تلویزیون دولتی این کشور خبر از پیروزی احتمالی آقای لوکاشنکو داده است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »