یورش نظامیان اسرائیل به تظاهرات فلسطینیان

19/07/1398 03:12:00 ب.ظ

11.10.

2019 نابلس/ قيس ابوسمره/خبرگزاری آناتولی مراد اشتیوی، از فعالان کمیته مقاومت مردمی در روستای کفر قدوم نابلس کرانه باختری به خبرنگار آناتولی گفت: نظامیان اسرائیل با استفاده از گلوله جنگی به تظاهرات فلسطینیان که علیه شهرک‌سازی در کفر قدوم استان نابلس کرانه باختری اشغالی برگزار شد، یورش بردند.

وی افزود: یک جوان 17 ساله فلسطینی توسط این نظامیان زخمی و به بیمارستان منتقل شده است. پس از اشغال کرانه باختری رود اردن و قدس در سال 1967 توسط اسرائیل بیش از 250 شهرک یهودی‌نشین در این مناطق ساخته شده که حدود 650 هزار یهودی در آنها ساکن هستند. بر اساس اصول حقوق بین المللی سکونت آنان در این شهرک ها که در منطقه اشغالی ساخته شده، غیرقانونی است.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »
Loading news...
Failed to load news.

نشست فوق‌العاده اتحادیه عرب به درخواست مصر در واکنش به «تجاوز ترکیه» به سوریههمزمان با افزایش نگرانی‌ها و واکنش‌های گسترده بین‌المللی به یورش نظامی ترکیه به شمال سوریه، اتحادیه اتحادیه_عرب اول فکری بحال سوریه و یمن و مصر بکند بعد بلبلزبانی. البته بسیار خوشحالم که چهره واقعی”برادران” عرب برای ترکان ترکیه رویت میشود. امیدوارم روزی دست از این احساسات احمقانه اتحاد_اسلامی بردارند. مادر قحبه های چند رو کوسکشا یهو‌ سوریه شناس شدن

صحنه‌هایی از آوارگان بی‌پناه حمله نظامی ترکیه در شمال سوریهگسترش درگیری‌ها در دومین روز از یورش نظامی ترکیه به مناطق شمال شرق سوریه می‌رود تا بحران انسانی برو از یمن صحنه بگذار. اینا که بالا سرشون پناهگاهه بیشتر به مهمونی میمونه تا آوارگی!

هشدار سوریه به ترکیه: حمله آنکارا به معنای پایان مذاکرات آستانه استدولت سوریه به ترکیه هشدار داد، اقدام نظامی علیه کردها، ضربه‌ای کشنده به کل روند سیاسی حل بحران سوریه خواهد بود.

نیک جوناس به مسابقات آوازخوانی آمریکایی «صدا» پیوستنیک جوناس، به عنوان مربی به فصل هجدهم مسابقات آوازخوانی «وُیس» پیوست.

محاکمه دو افغان و یک هلندی به اتهام کمک به انتقال پناهجویان به بریتانیبر اساس تازه ترین گزارش ها از ابتدای سال جاری بیش از ۲۳۷ مورد عبور و یا اقدام غیر قانونی عبور از فرانسه به بریتانیا به ثبت رسیده و هشت شبکه قاچاق انسان در میان شناسایی و منهدم شده اند. دیگر دوران شکار مغز ها و فرزندان قانون مند خاورمیانه بعنوان مهاجر و نیروی کار ارزان تمام شد. نوشابه فقط با غذا داده میشود! حالا با سیل جنگ زده ها وآورگان حال کنید. اروپای غربی خبیث!

نوبل صلح ۲۰۱۹ به نخست‌وزیر اتیوپی رسیدجایزه صلح نوبل ۲۰۱۹ به آبی احمد علی، نخست‌وزیر اتیوپی، «به دلیل تلاش‌هایش جهت رسیدن به صلح و همکاری بینالمللی به خصوص ابتکار حل مناقشه مرزی با اریتره»، رسید