یمن: کشتی‌های ایرانی به‌طور غیرقانونی در آب‌های کشورمان صیادی می‌کنند

07/07/1399 06:48:00 ب.ظ

وزیر شیلات دولت یمن گفت که کشتی‌های ایرانی بطور غیرقانونی مشغول صیادی در آبهای جزیره سقطرا هستند. - خبرگزاری آناتولی

وزیر شیلات دولت یمن گفت که کشتی‌های ایرانی بطور غیرقانونی مشغول صیادی در آبهای جزیره سقطرا هستند. - خبرگزاری آناتولی 28.09.2020 عدن/ خبرگزاری آناتولی فهد کفاین، وزیر شیلات دولت یمن در حساب کاربری خود در توئیتر نوشت: بیش از 40 کشتی صیادی ایران به صورت غیرقانونی مشغول ماهیگیری در آبهای جزیره سقطرا هستند.

وی همچنین صیادی کشتی‌های ایران در آب‌های یمن را «نقض آشکار حاکمیت» کشورش خواند و گفت: سکوت جامعه جهانی در قبال نقض حاکمیت یمن به معنای نقض اصول سازمان ملل متحد است.

مقامات ایرانی تاکنون واکنشی به اظهارات وزیر شیلات یمن نشان نداده‌اند. شبه‌نظامیان حوثی مورد حمایت ایران از سپتامبر 2014 تاکنون کنترل صنعا و برخی مناطق این کشور را به دست گرفته‌اند. این درحالی است که ائتلاف عربی به رهبری عربستان سعودی از مارس 2015 تاکنون از دولت مشروع یمن حمایت می‌کند.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »
Loading news...
Failed to load news.

ویدیوها : تصاویری از جشن پیروزی اردوغان و حامیانش در کاخ ریاست جمهوری در آنکارا

ویدیوها : رجب طیب اردوغان، رئیس‌جمهوری ترکیه روز یکشنبه ۲۸ مه در دور دوم انتخاباتی تاریخی و در یکی از بزرگترین چالش‌های دوران رهبری‌اش توانست بار دیگر پیروز شود و بر کرسی ریاست جمهوری تکیه زند. ادامه مطلب >>

آخه قسمت‌های قانونی رو داده به چین:))

دولت یمن و حوثی‌ها بر سر تبادل بیش از هزار زندانی به توافق رسیدندسازمان ملل از این رویداد به عنوان مهم‌ترین توافق میان طرف‌های درگیر در یمن از سال ۲۰۱۴ یعنی از زمان آغاز جنگ داخلی جاری در این کشور تا کنون نام برده است.

توافق دولت یمن و حوثی‌ها بر سر مبادله بیش از هزار اسیر🔺توافق دولت یمن و حوثی‌ها بر سر مبادله بیش از هزار اسیر ⚡️دولت قانونی یمن و شورشیان حوثی روز یکشنبه ششم مهر ماه برای تبادل بیش از هزار اسیر به توافق رسیدند. تبریک عرض میکنم خدمت دوستان عربستانی که ریق نابودی رو بااین توافق سر خواهندکشید... یعنی هزار تروریست حوثی آزاد میشن و یمن و عربستان رو به آتش می کشند. یمن دولت قانونی نداره یک طرف حوثی ها هستند و یک طرف مزدوران عربستان و امارات

آلمان فروش موتور هواپیماهای مدل به ایران را ممنوع کرد؛ ادامه استفاده حوثی‌ها از پهپادهای ایرانی در جنگ یمنصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. کاش موتورهای MTU دیزل را هم که با هماهنگی آمریکا ساخته میشدن را هم ممنوع میکردند. این موتورها برای قایقهای تندروشون استفاده میشن. پیمان_نوین قطعاتشو از آمریکا و انگلیسو و اسراییل وارد میکنند،اونوقت روشون به عبری مینویسن «اسراییل باید نابود شود» اسم پهپادشم میذارن قاسم کتلت پس گند پهپاداشون دراومد،همون هواپیماهای مدل هستند که برای اقدامات تروریستی مزدوراشون استفاده میشه. پیمان_نوین

روانچی: به ایران ارتباطی ندارد که چه کسی در کاخ سفید می‌نشیندنماینده کشورمان در سازمان ملل در گفت‌وگویی با بخش جهانی بی بی سی از واشنگتن خواست که رویکرد غیرقانونی خود در اعمال تحریم‌های یکجانبه علیه ملت ایران را کنار بگذارد. باشه .. باور کردیم خدا از دلت با خبر باشه! تورج بپر اون یونجه ها رو بیار ما بخوریم !!!

پناهجوی ایرانی در ناکجاآباد؛ طوطیان از گرفتاری در بین دو گذرگاه مرزی می‌گویدپناهجوی ایرانی در ناکجاآباد؛ طوطیان از گرفتاری در بین دو گذرگاه مرزی می‌گوید طوطی شدن هم ترس داره

ظریف: آمریکا اتاق مذاکره را منفجر کرد/ صبوریمظریف: *تحریم‌های آمریکا علیه ایران در شیوع کرونا تروریسم پزشکی است *در تلاش بوده‌ایم برای واکسن سازمان جهانی بهداشت و واکسن‌های معمولی پول انتقال دهیم که نتوانسته‌ایم *متاسفانه آمریکا حتی در خرید دارو و واکسن مانع ایران می‌شود واکسن هم بخرید اول میرسه مجلس نگران نیستیم Russian is your friend and British you can not bout medical go close Persian golf bring expensive oil and gas to all of them جناب ظریف اگر تحریم دارویی هستید چرا کانتینر کانتیر دارو و تجهیزات پزشکی به کشورهای دوست و برادرتان اهدا میکنید؟