یزدانی فقط ۲۰ ثانیه کم آورد: طلا چطور به تیلور رسید؟

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 21 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 12%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

نماینده وزن ۸۶ کیلوگرم کشورمان در بازی فینال تنها چند ثانیه با مدال طلا فاصله داشت اما مغلوب حریف آمریکایی شد.

به گزارش ایلنا، در بازی حساس و نفس‌گیر فینال وزن ۸۶ کیلوگرم کشتی آزاد المپیک توکیو امروز حسن یزدانی به مصاف دیوید تیلور آمریکایی رفت و درحالیکه به پیروزی نزدیک بود اما برای سومین بار در رقابت با این حریف قدرتمند شکست خورد.

در وقت دوم تیلور دو مرتبه بعد از اینکه یزدانی را خاک کرد از زمین خارج شد و بازی با امتیاز سه بر دو به نفع یزدانی نزدیک به پیروزی و کسب طلا بود که وقت شناسی تیلور آمریکایی مدال طلا را از کاروان ایران گرفت. تیلور بدین ترتیب چهار بر سه پیش افتاد و در خاک موفق به وقت خریدن شد تا با همین نتیجه بازی را به پایان رسانده و در سومین مصاف با نماینده کشورمان برنده باشد و نقره نصیب تلاش زحمات ارزشمند یزدانی باشد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

قطعا شرایط تیلور خیلی سخت تر بود رقابت باخته رو برگردوند و کار بزرگی کرد یزدانی اشتباه بزرگی کرد گاردش رو آورد بالا تو ثانیه های آخر ایرانی ها اکثرا این ضعف رو دارن خیلی خوب پیش میرن ولی کار رو نمیتونن تموم کنن

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 10. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

کاروان ایران بالاخره دومین مدال را دشت کرد؛ گرایی در فینال برای طلا می‌جنگددر مسابقات کشتی فرنگی، محمدهادی ساروی توانست با شکست رقیب فنلاندی خود به مدال برنز دست یابد. محمدرضا گرایی هم با راهیابی به فینال باید روز چهارشنبه به مصاف رقیب قدرتمند اوکراینی خود برود.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

محمدرضا گرایی دومین مدال طلا المپیک را برای ایران کسب کرد | DW | 04.08.2021در سیزدهمین روز بازی‌های المپیک تابستانی توکیو، محمدرضا گرایی، ملی‌پوش کشتی فرنگی ایران در وزن ۶۷ کیلوگرم، برنده مدال طلا المپیک شد. این دومین مدال طلا ایران در المپیک توکیو است. دیگه واقعا از برنده شدن ورزشکاران زیر این پرچم خوشحال نمیشم اخرش باید بری تخم مرغ بفروشی اخوند جماعت نیازی به امثال شما ها نداره بهتره بگیم گرایی اولین طلای المپیک ایران کسب کردش، اون یکی که طلاش تقدیم کرد به آغاشون، به مردم ایران ربطی نداره
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

محمدرضا گرایی برای «ایران» طلا گرفتمدالش رو تقدیم مردم خوزستان کنه اگه مرده
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

گرایی ایران را به دومین طلای المپیک رساند؛ یزدانی به فینال رسیدکاروان ورزشی ایران روز موفقی را پشت سر گذاشت و توانست به یک مدال طلا در کشتی فرنگی و یک نقره در وزنه برداری دست یابد. همچنین حسن یزدانی هم به فینال کشتی آزاد راه یافت و روز پنجشنبه برای کسب مدال طلا روی تشک خواهد رفت.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

حسن یزدانی برنده مدال نقره المپیک توکیو شد | DW | 05.08.2021حسن یزدانی ستاره کشتی آزاد ایران در دیدار فینال وزن ۸۶ کیلوگرم مقابل دیوید تیلور از آمریکا با نتیجه ۴ بر ۳ شکست خورد و به مدال نقره المپیک توکیو دست یافت.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

حسن یزدانی به فینال المپیک رسید
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »