یاوری: تقاضای میوه در ایران 30 درصد کاهش یافته است

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 33 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 17%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

عضو هیات مدیر اتحادیه بارفروشان میوه و تره‌بار در ایران از کاهش 30 درصد تقاضای خرید میوه در بازار نوروز خبر داد. - خبرگزاری آناتولی

عضو هیات مدیر اتحادیه بارفروشان میوه و تره‌بار در ایران از کاهش 30 درصد تقاضای خرید میوه در بازار نوروز خبر داد.اکبر یاوری، عضو هیات مدیره اتحادیه بارفروشان میوه و تره بار در ایران گفت: تقاضای خرید میوه در بازار نوروز 30 درصد کاهش داشته است. همیشه در این زمان از سال شاهد جنب و جوش زیادی در بازار میوه به دلیل افزایش تقاضای ایام نوروز بودیم، اما امسال حضور مردم و خریداران در بازار کمتر شده است.

به گزارش خبرگزاری ایلنا، وی در ادامه شرایط نامساعد اقتصادی مردم و کاهش توان خرید آن‌ها را دلیل کاهش تقاضای میوه دانست. یاوری افزود: امروز فقط در یکی از میادین اصلی شهر تهران 4 تا 5 هزار تن میوه کف بازار بدون مشتری مانده است. گفتنی است روز گذشته نیز قاسمعلی حسنی، دبیر اتحادیه بنکداران مواد غذایی تهران گفت: حال و هوای عید در بازار نیست. تقاضا مواد غذایی شدیدا کاهش پیدا کرده است. در این مقطع زمانی می‌توان گفت نسبت به مدت مشابه سال گذشته با 35 درصد کاهش تقاضا مواجه هستیم.

همچنین روز 5 مارس نیز رییس شورای تامین کنندگان دام ایران گفت: با کاهش تقاضا از سوی پر مصرف‌ها، میزان مصرف گوشت قرمز نسبت به مدت مشابه سال قبل 50 درصد کاهش یافته است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

حال روز مردم ترکیه خرید قند شکر روغن به گرم

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

آنتونی بلینکن: در مورد انتخابات ایران نظر نمی‌دهم؛ در ایران شخص رهبر تصمیم‌گیرنده استآنتونی بلینکن: در مورد انتخابات ایران نظر نمی‌دهم؛ در ایران شخص رهبر تصمیم‌گیرنده است وزیرخارجه ایالات متحده گفت: «من فکر می‌کنم همان‌طور که یکی از همکارانم چند روز پیش گفت، مسیر پیش روی‌مان بیش از مسافت طی شده است. پس باید ببینیم به کجا خواهیم رسید.» دیگه پول خرج نکنین برای رای آوردن اصلاح طلبا به هیچ جا نمیرسید خسته نباشید جناب وزیر امورخارجه امریکا خیلی پیشرفت داشتید
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

افزایش «نجومی» نرخ رسمی میوه و تره‌بار در ایران
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

موج سهمگین کرونا در ایران؛ سه برابر شدن فوتی‌ها در تهران | DW | 05.04.2021وزیر بهداشت از مواجهه با یکی از سهمگین‌ترین امواج کرونا خبر داد و سازمان بهشت زهرا از سه برابر شدن فوتی‌های تهران. تعداد شهرهای در وضعیت قرمز کرونایی در ایران دو برابر شده که شامل تهران و برخی کلانشهرها هم می‌شود. همش تقصیر خامنه لجباز بیسواده Ecologic_Rojava's account has been withheld in Turkey in response to a legal demand. Learn more. به حکومت فاشیستی حاکم بر ایران بگید این رنگبازیها را بزاره کنار ما خودمون نقاشیم، کم فیلم بازی کنید و مردم را سر کار بزارید تا شاید فرجی برای نجات یک حکومت فاشیستی قرون وسطایی حاصل کنید، با رنگ بازی بی رنگ بازی این حکومت باید سرنگون شود و چنین خواهد شد براندازم رای_بی_رای
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

تهران و 6 مرکز استان در ایران در وضعیت قرمز کرونایی قرار گرفتندتهران و 6 مرکز استان در ایران در وضعیت قرمز کرونایی قرار گرفتند براساس آخرین گزارش وزارت بهداشت ایران، تهران، کرج، اصفهان، شیراز، ایلام، شهرکرد و زنجان در وضعیت قرمز کرونایی قرار گرفتند.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

رکورد شکنی‌های کرونا در ایران؛ بالاترین آمار ابتلا در ۱۴ ماه | DW | 06.04.2021موارد ابتلا و فوتی‌های کرونا در ایران در سال جدید بیش از دو و نیم برابر افزایش یافته و این روند با شدت ادامه دارد. علیرضا زالی پیش‌بینی کرد هفته آینده برای تهران هفته‌ای بسیار سخت باشد و خواستار تعطیلی ۱۰ روزه پایتخت شد. و شما دستمالچیان تررررزیدنت ترررررآمپ همچنان خوشحالید. فراموش نمیکنیم.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »