یارا شهیدی، بازیگر ایرانی‌‌تبار همکاری خود با شرکت «استودیوهای ای‌بی‌‌سی» را گسترش می‌دهد

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 29 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 15%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

🔺یارا شهیدی، بازیگر ایرانی‌‌تبار همکاری خود با شرکت «استودیوهای ای‌بی‌‌سی» را گسترش می‌دهد ⚡️یارا شهیدی، هنرمند آمریکایی ایرانی‌تبار، با شرکت «استودیوهای ای‌بی‌سی» قراردادی اختصاصی امضا کرده است تا برای آنها برنامه‌های تلویزیونی و اینترنتی تولید کند.

یارا شهیدی، هنرمند آمریکایی ایرانی‌تبار، که اخیراً با بازی در فیلم‌های سینمایی و سریال‌های تلویزیونی به شهرت رسیده است، از طریق شرکت خود با شرکت «استودیوهای ای‌بی‌سی» ، که از شرکت‌های زیر‌مجموعه دیزنی است، قراردادی اختصاصی امضا کرده است تا برای آنها برنامه‌های تلویزیونی و اینترنتی تولید کند.

مدیر شرکت «استودیوهای ای‌بی‌سی» ضمن ابراز خرسندی از همکاری با یارا شهیدی، او را چهره‌ای مستعد و تأثیرگذار توصیف کرد که یکی از اعضای محبوب و الهام‌بخش این خانواده هنری محسوب می‌شود. خانم شهیدی فعالیت‌های هنری خود را از کودکی آغاز کرده است و با توجه به توانایی، استعداد، و پیشینه خانوادگی خود، محبوبیت زیادی در آمریکا دارد.به گزارش نشریه «دیلی میل»، یارا شهیدی نیز از جمله هنرمندان سرشناسی بود که هفته گذشته با انتشار پیامی در شبکه‌های اجتماعی، از صدور حکم اعدام برای ۳ جوان ایرانی که در جریان اعتراضات آبان گذشته در این کشور دستگیر شدند، انتقاد کرد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 17. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

نهضت قطعه‌سازی در هوانیروز نیاز ما را به قطعات سایر کشورها برطرف کرده استفرمانده کل سپاه، گفت: پایگاه‌های هوانیروز در اقصی نقاط کشور در حال گسترش هستند و امروز درآمایش سرزمینی و آرایش دفاعی هوانیروز به وضعیت بسیار مناسبی رسیده‌ایم، این تلاش ها ادامه دارد و ما هرگز متوقف نخواهیم شد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

رئیسی: اعتراض را باید شنید اما خط قرمز ما اغتشاش و ناامنی استابراهیم رئیسی، رئیس قوه قضائیه ایران، می‌گوید 'اعتراض را باید شنید اما خط قرمز ما اغتشاش و ناامنی و به هم ریختن کشور است'. آقای رئیسی در جلسه شورای عالی قوه قضائیه گفته است که 'فضاسازی‌ها و جوسازی‌ها تاثیرگذار نیست و بنای دستگاه قضایی بر صدور رای بر مبنای شرع و قانون است'. اخیرا اجرا و صدور چند حکم اعدام به ویژه برای سه نفر از متهمان اعتراض‌های آبان ماه ۱۳۹۸ خبرساز شده بود.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

میرسلیم می‌گوید مدارکی را علیه قالیباف به قوه قضائیه داده استمصطفی میرسلیم، نماینده مجلس ایران، گفته است که مدارک مربوط به 'رشوه ۶۵ میلیارد تومانی' که مربوط به دوره تصدی محمدباقر قالیباف در شهرداری تهران می شود را به قوه قضائیه تحویل داده است. سه سال پیش محمدعلی نجفی شهردار وقت تهران هم گفته بود اسنادی دال بر تخلفات مالی دوره ۱۲ ساله شهرداری تهران را به قوه قضائیه داده است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

میرسلیم اسنادی را علیه قالیباف به قوه قضائیه تحویل داده است | DW | 20.07.2020مصطفی میرسلیم، نماینده اصولگرای مجلس، از ریاست کمیسون اصل نود انصراف داده و اعلام کرده که اسناد مربوط به رشوه ۶۵ میلیاردی برای انجام نشدن تحقیق و تفحص پیرامون فساد دوران شهرداری قالیباف را به دستگاه قضایی ارائه داده است.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

برایان هوک: ایران و چین، دوقلوهای خودکامه‌ای که جهان خطرشان را شناخته استبرایان هوک، نماینده ویژه آمریکا در امور ایران، جمهوری اسلامی و چین را دوقلوهای خودکامه‌ای خواند که به دلیل مجموعه‌ای از اشتراکات مخرب به یکدیگر نزدیک شدند و گفت کشورهای جهان بیش از هر زمانی به این خطر آگاه شده‌اند.
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

کرونا رزمایش مشترک آمریکا و کره جنوبی را با مشکل رو‌به‌رو کرده استمقام‌های کره جنوبی می‌گویند با شیوع ویروس کرونا، هماهنگی جزئیات این رزمایش که سالانه در ابتدای ماه اوت برگزار می‌شد با مشکلاتی رو به رو شده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »