یادداشت پساکرونایی سخنگوی دولت در روز پدر

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 35 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 17%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

ربیعی با تبریک روز پدر مطرح کرد: تغییر میان‌مدت زندگی مردم با تداوم اپیدمی کرونا

به گزارش ایلنا، علی ربیعی در یادداشتی به مناسبت روز پدر نوشت: «تاکنون علم هیچ پیش‌بینی و تحلیلی از آینده کرونا ارائه نداده است. در صورت تداوم اپیدمی این ویروس و یا اشکال دیگر آن، در میان مدت زندگی همه مردم تغییرات زیادی خواهد کرد. کرونا، فقط یک ویروس علیه جان انسانها نیست بلکه بر سبک، شیوه زندگی و برداشتهای انسان از جهان اثرگذار خواهد بود. در روزهای هراس از این بیماری، هنوز نوشتن از تغییرات پساکرونا زودهنگام است.

در پساکرونا فقط شاهد دخالت بیشتر تکنولوژی در زندگی و تغییر در سبک بهداشت سلامت فردی و اجتماعی نخواهیم بود بلکه نگاه به طبیعت، تعامل انسان با محیط و تعامل‌های بین انسانی متحول خواهد شد. به نظرم امسال روزهای قبل از نوروز و حتی روز پدر، حال و هوای دیگری دارد. بسیاری از پدران و مادران در خانه سالمندان یا در همین گوشه و کنارها، تنهایی عمیق‌تری را احساس می‌کنند.

روز پدر را به همه پدران و مادران ایرانی ، زنان سرپرست خانوار، جوانانی که فردا پدر خواهند شد و حتی کودکانی که پس‌فردا طعم پدری را می چشند تبریک می‌گویم. از خدای مهربان می‌خواهم همه انسانهای روی زمین، تمام هم‌میهنانم و همه آنها که دوستشان داریم در سایه‌سار جاری عظمتش به سلامت دارد و از شر همه بدی‌ها در امان.»

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 10. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

در پی شیوع کرونا در ایتالیا؛ حدود ۱۶میلیون نفر در این کشور قرنطینه شدنددر پی شیوع ویروس کرونا در ایتالیا، نخست وزیر این کشور از قرنطینه گسترده در منطقه لامباردی و ۱۴ استان دیگر خبر داد. به گزارش آسوشیتدپرس، جوزپه کنته، نخست وزیر ایتالیا بامداد یکشنبه ۱۸ اسفند، اعلام کر چقدراین ایتالیایی ها از دنیای مدرن عقب هستند؟قرنطینه کردن یه جایی مربوط به جنگ جهانیه نه دنیای مدرن امروزی،آخه مگه میشه درقرن بیست و یکم 14 استان و 16 میلیون نفررو قرنطینه کرد؟ یه کم از کشورجهان اولی ما و مسئولان مدیرومدبرایران یاد بگیرید .بیسوادهای احمق drjahanpur coronavirus چرا دولت ایران دستور قرنتینه نمی‌ده پس این سپاه بی پدر ‌مادر داعشی کجاست فقط چرا قرنتینه نمیکنه.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

تظاهرات در آلمان در حمایت از پناهجویان سرگردان در مرز یونان | DW | 08.03.2020هزاران نفر در شهرهای برلین و هامبورگ به خیابان آمدند و خواستار پذیرش پناهجویان سرگردان در مرز ترکیه و یونان شدند. ترکیه برای تحت فشار قرار دادن اروپا راه پناهجویان برای رفتن به سمت گذرگاه‌های مرزی را باز گذاشته است. The best people ستون پنجم ترکیه درالمان مواظب باشین
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

تجمع اعتراضی زنان پناهجو در روز جهانی زنگروهی از زنان پناهجو حاضر در منطقه حایل گذرگاه مرزی پازارکوله ادیرنه ترکیه در تجمعی اعتراض ‌آمیز به مناسبت روز جهانی شعار «درها را باز کنید» سر دادند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

در هراس کرونا، روز پدر مبارک باد
منبع: PadDolat - 🏆 18. / 51 ادامه مطلب »

دولت نتانیاهو به شرکت‌های اسرائیلی که در پی شیوع کرونا متحمل ضرر شده‌اند کمک مالی می‌کند🔺دولت نتانیاهو به شرکت‌های اسرائیلی که در پی شیوع کرونا متحمل ضرر شده‌اند کمک مالی می‌کند ⚡️نخست وزیر اسرائیل اعلام کرد دولت او بودجه‌ یک میلیارد و دویست میلیون دلاری برای کمک به شرکت‌های اسرائیلی تحت تاثیر شیوع ویروس_کرونا اختصاص می دهد. دولت ایران😕 ما🤦🏻‍♂️ شرکت های ضررخورده🤒😷🥵 از سیاستهای اقتصادی و برنامه های ملی ما تقلید نکنید،این هم نوعی دزدیست مثل ابر دزدی هایی که گفتیم
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

فعالان زن در افغانستان: در مقابل تفکر طالبانی می‌ایستیمسخنان اخیر یکی از مقام های طالبان در مصاحبه با یکی از شبکه‌های تلویزیونی افغانستان نگرانی‌هایی را برای زنان به وجود آورده است. این مقام گروه طالبان در این مصاحبه گفت که تحصیل زنان و مردان در دانشگاه‌ها و ادارات قابل قبول نیست و باید جامعه را تقسیم بندی جنسیتی کرد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »