یادبود قربانیان نسل‌کشی سربرنیتسا در مساجد بوسنی و هرزگوین

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 30 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 15%
  • Publisher: 53%

رئیس اتحادیه اسلامی بوسنی و هرزگوين تاکید کرد قبور پوتوچاری این کشور شاهدان نسل‌کشی برای نسل کنونی و آیندگان به شمار می‌روند. - خبرگزاری آناتولی

ایران اخبار, ایران سرفصلها

رئیس اتحادیه اسلامی بوسنی و هرزگوين تاکید کرد قبور پوتوچاری این کشور شاهدان نسل‌کشی برای نسل کنونی و آیندگان به شمار می‌روند.حسین کازانوویچ، رئیس اتحادیه اسلام بوسنی و هرزگوين در خطبه‌های نماز جمعه امروز در مسجد تاریخی غازی خسرو پاشا سارایوو پایتخت این کشور گفت:"قبور و آرامگاه‌های پوتوچاری این کشور شاهدان نسل‌کشی برای نسل کنونی و آیندگان به شمار می‌روند."

وی پیرامون بیست و پنچمین سالگرد نسل‌کشی سربرنیتسا که بر اثر آن بیش از 8 هزار غیرنظامی جان باختند، افزود: قربانیان این نسل‌کشی زندگی خود را در دعاها و قلوب مردم بوسنی و هرزگوین ادامه می‌دهند. کازانوویچ تاکید کرد: خداوند عاملان و حامیان این نسل‌کشی را مجازات خواهد کرد. در برابر هیچ ستمگری نباید کوتاه آمد.

رئیس اتحادیه اسلام بوسنی و هرزگوين در پایان گفت: سنگ‌های سفید قبرستان پوتوچاری شاهدان ظلم و ستم هستند. ما وقتی که از این دنیا کوچ کردیم، آنها از این نسل‌کشی تعریف خواهند کرد. اجازه نخواهیم داد قربانیان و عزیزان مان به فراموشی سپرده شود و آن‌ها را در دعاهای مان زنده نگه می‌داریم.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

افزایش شمار مبتلایان و قربانیان کرونا در مصر و موریتانی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

شمار قربانیان کرونا در عراق به 2 هزار و 779 نفر رسید
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

شمار قربانیان کرونا در انگلستان به 44 هزار و 602 تن رسید
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

شمار قربانیان کرونا در عراق به 2 هزار و 882 نفر رسید
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

شمار قربانیان کرونا در آمریکا به مرز 135 هزار نفر نزدیک شدشمار قربانیان کرونا در آمریکا با مرگ 906 مبتلا طی شبانه‌روز گذشته به 134 هزار و 924 نفر رسید. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

پیشنهاد فرمانده عملیات مقابله با کرونای تهران برای تعطیلی و قرنطینه کامل پایتختعلیرضا زالی، فرمانده عملیات مقابله با کرونا در پایتخت، خواهان تشدید محدودیت‌ها، تعلیق تمام آزمون‌ها و جلوگیری از همه تجمعات در پایتخت شد و گفت در صورتی‌که این محدودیت‌ها منجر به کنترل کرونا در پایتخت نشود، پیشنهاد ما تعطیلی و قرنطینه کامل تهران است.
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »