«400 تن از دیپلومات‌های افغانستان با واسطه استخدام شده‌اند»

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 8 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 7%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

مسئولان کمیتۀ نظارت و ارزیابی مبارزه با فساد اداری افغانستان یا «میک» چهارشنبه 7 آگست اعلام کرد که

روند اعزام و استخدام کارمندان دیپلوماتیک و قونسلی وزارت خارجه این کشور به صورت غیر رسمی بوده و متاثر از مداخله‌های سیاسی است.

بررسی‌های این کمیته همچنان نشان می‌دهد که 8 درصد از دیپلمات‌های این وزارت دارای اسناد تحصیلی عالی نیستند و بیش‌تر آنان سند 12 یا 14 پاس دارند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

در ایران حتی نظافتچی ها با واسطه استخدام میشوند

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 12. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

هشدار پکن به معترضان هنگ کنگ: با آتش بازی کنید، با آتش نابود می‌شوید🔷واکنش پکن به بحران هنگ کنگ: کسانی که با آتش بازی می‌کنند، با آتش نابود می‌شوند جزئیات بیشتر🔽 پس بگید خرابکاران سازمان سیا بزنن بچاک تا دیر نشده وحشی کمونیست سوسکتو بخور
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

گام‌های تازه اسرائیل برای عادی‌سازی رابطه با اعراب خلیج فارس | DW | 06.08.2019وزیر خارجه اسرائيل درباره روابطی که میان این کشور، ترکیه و کشورهای حاشیه خلیج فارس وجود دارد سخن گفت. او گفت عادی‌سازی روابط میان اسرائيل و کشورهای عربی از مهم‌ترین اولویت‌های وزارت خارجه اسرائيل است. فتنه_یهود کار خوبی میکنید، عرب ها و مسلمون ها باید کنار بیان با اسرائیل یک روزی و گه اضافه هم نخورن🙂 منظورش عادی سازی رابطه با شیخک های کشور های عربی است وگرنه خودش هم میدونه که ملت های کشورهای عربی ازش متنفر هستند.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

دیدار اردوغان با وزیر خارجه ازبکستانرئیس جمهور ترکیه با وزیر امور خارجه ازبکستان دیدار کرد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

معاملات بورس استانبول با روند صعودی پایان یافتشاخص «بیست-100» بورس استانبول امروز معاملات خود را با 0,92 درصد صعود در سطح 99,583.82 واحد به پایان برد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

دربی زودهنگام پایتخت در لیگ نوزدهم/ مراسم با بی نظمی تمام شدمراسم قرعه کشی نوزدهمین دوره لیگ برتر در شهر مشهد برگزار شد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

ارتباط با حزب الله شهروند لبنانی را به لیست تحریم‌های آمریکا افزودوزارت خزانه داری آمریکا روز سه شنبه تحریم‌هایی را علیه یک شهروند لبنانی به نام فادی سرحان را به دلیل
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »