«گاو» با پشت صحنه به خانه سینما می‌آید

23/06/1398 04:55:00 ب.ظ

پشت صحنه فیلم «گاو» ساخته داریوش_مهرجویی در کانون فیلم خانه سینما به نمایش گذاشته می‌شود

تهران- ایران- پشت صحنه فیلم «گاو» ساخته داریوش مهرجویی در کانون فیلم خانه سینما به نمایش گذاشته می‌شود. در این برنامه که به مناسبت روز ملی سینما و پنجاهمین سال ساخت فیلم «گاو» اثر داریوش مهرجویی برگزار می شود در نشست پس از نمایش، امیر پوریا، حسن حسینی و ناصر صفاریان حضور پیدا می‌کنند.

پشت صحنه تازه یافته شده، با طی کردن مراحل آماده سازی و ترمیم، کیفیت بسیار خوبی دارد و علاوه بر صحنه‌های مربوط به پشت صحنه در زمان فیلمبرداری، تست‌های بازیگری هنرپیشه ها را هم شامل می‌شود.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایرنا »
Loading news...
Failed to load news.

ویدیوها : تصاویر دیدنی از فوران یکی از فعال‌ترین آتشفشان‌های جهان در جزیره هاوایی

ویدیوها : یکی از فعال‌ترین آتشفشان‌های جهان به نام «کیلاویا» در جزیره هاوایی روز چهارشنبه ۷ ژوئن (۱۷ خرداد) فوران کرده است. ادامه مطلب >>

اقدامات گروه تروریستی ی.پ.گ پشت مرزهای ترکیه

ویدئو؛ بچه فیل با پای مصنوعی به خانه جدیدش می‌رود«فا جام» قسمت انتهایی پای خود را در تله‌ای که در آن به دام افتاده بود از دست داد.

معلمی که خانه به خانه می‌رود تا بچه‌ها را به مدرسه برگرداند'رانی بهاتی' آموزگاری است که در هند، برای بازگرداندن کودکان کار به مدرسه تلاش می کند.

پای سیاست به خانه هنرمندان باز شده است؟- اخبار فرهنگی - اخبار تسنیم - Tasnimپای سیاست به خانه هنرمندان باز شده است؟ تحرکات اخیر در خانه هنرمندان نشان می‌دهد در آستانه انتخابات مجلس این مکان فرهنگی به سوی تبدیل شدن به یک پایگاه سیاسی حرکت می‌کند

سعی می‌کنیم برای بودجه ستاد مبارزه با مواد مخدر کم نگذاریمرییس دفتر رییس جمهور گفت: خوشبختانه هماهنگی‌های ستاد مبارزه با مواد مخدر با کشورهای منطقه به خوبی صورت گرفته است و تقسیم کار با این کشورها نیز وجود داشته است.

باید با پدیده فساد به صورت ریشه‌ای برخورد کنیم🔻محمدرضا_تابش، نایب‌رئیس فراکسیون امید مجلس، در گفت‌وگو با اعتمادآنلاین: 🔹امکان ندارد فسادی اتفاق بیفتد و به یک کانون_قدرت وصل نباشد 🔹باید با پدیده فساد به صورت ریشه‌ای برخورد کنیم این گفت‌وگو را اینجا_بخوانیم👇 👈عضویت