«پنتاگون» عوامل حمله مرگبار به یک خانواده افغان را مجازات نمی‌کند

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 26 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 14%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

«پنتاگون» عوامل حمله مرگبار به یک خانواده افغان را مجازات نمی‌کند العربيه_فارسى

وزارت دفاع آمریکا «پنتاگون» هیچ یک از پرسنل نظامی خود که در حمله‌ای مرگبار علیه خانواده‌ای افغان نقش داشتند را مجازات نخواهد کرد.

لوید آستین، وزیر دفاع آمریکا تصمیم‌گیری درباره عاملان این حادثه را به دو فرمانده ارشد پنتاگون یعنی کنت مک‌کنزی، رئیس فرماندهی مرکزی آمریکا و ریچارد کلیرک، رئیس فرماندهی عملیات ویژه ارتش این کشور سپرده بود. وزارت دفاع آمریکا در ابتدا از پذیرش اشتباه خود در این حمله خودداری می‌کرد و اصرار می‌ورزید که عناصر داعشی را مورد هدف قرار داده است. اما یک هفته پس از انتشار ویدیوی تحقیقاتی «نیویورک تایمز» در این زمینه که ادعای پنتاگون را به چالش می‌کشید، مقامات آمریکایی به اشتباه خود اعتراف کردند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

آمریکا در ۲۰ سال اشغال افغانستان نه تنها غیر نظامیان زیادی را در این کشور قتل عام کرد بلکه با ناامن کردن افغانستان زمینه ساز رشد دیگر گروه‌های تروریستی نیز شد.

امریکا دشمن بشریت است سال ها در کشورهای مختلف به بهانه آوردن امنیت و دموکراسی مردم بی گناه را می کشت در افغانستان هم 20 سال مردم را کشت اما کسی نبود سوال کند

اين نه اولين و نه آخرين جنايت امريكا و غرب است هزاران انسان و به خصوص كودكان را در طول تاريخ در ممالك مختلف دنيا بيرحمانه كشته اند از جنگ ويتنام گرفته تا فاجعه چاپان در اين أواخر سوريه عراق یمن و أفغانستان

آمریکا صد ها حمله را در اطراف و ولایات انجام داده که کسی پرسان آنرا تا امروز نکرده و صد ها جنایات جنگی دیگر را انجام داده .در اثر بمبارد های هوایی خانواده ها پوره از بین رفته اند .

چهل سال است که از طفل و پیر وجوان و زن ومرد بنام های مختلف قربانی میگیرد. متاسفانه ریختاندن خون انسان ها برای عاملینش اینقدر بی ارزش شده که بی حد. تازمان که مرد و زن و پیر و جوان درافغانستان برای امنیت جان و مال و آبادی این کشور همت نکنند همینطور جنایات ادامه خواهد داست متاسفانه

بلی نمی شود خون و زندگی ما بی ارزشترین شده، سالهاست که هزاران تن را به ناحق زیر خاک کردند و خندیدند، کم از کم خود تانرا انسان نگوئید و نهاد بنام حقوق بشر را لغو کنید و مثل جهان وحش که هستید به خود تان تعریف پیداکنید، غیر از انسانیت.

این کشور غم انگیز که اکنون به جهنمی سوزان تبدیل شده بار دیگر در میانه بحرانی مرگبار، تنها رها می شود؛ زیرا امریکا ۲۰ سال آن را اشغال کرد و در طول این مدت، هرگز صادق نبود و پیوسته دروغ گفت و در نهایت هم فرار کرد.

امریکا ۲۰ افغانستان را اشغال کرد. ۲۰ سال یک تاریخ است. در این مدت می توان کشوری از بنیاد ویران را آباد کرد یا بالعکس. امریکا کدامیک از این دو اقدام را انجام داد؟ امریکا ویران کرد، مردم را قتل عام کرد و در نهایت افغانستان را رها کرد

خروج غیرمسئولانه آمریکا، باعث این وضعیت بحرانی دذ افغانستان شد. در کل آمریکا به دنبال افغانستانی ضعیف و وابسته به غرب است. چرا که یک افغانستان ناتوان، به سادگی می‌تواند آنها را به منافع و اهدافشان برساند.

امریکا هرگز پایبند حقوق بشر نیست. هر روز عده ی زیادی از مردم توسط سربازان خودش به خاک و خون کشیده می شوند اما هیچ عکس العملی نشان نمی دهد. این کشور نشان داده که سیاستش طلبیده همیشه کاری را بکند که به نفع خودش است

آمریکا انواع جنایت جنگی را در افغانستان انجام داده و هیچوقت هم تحقیقاتشان نتیجه درستی نداشته و همیشه خون مردم را پایمال کرده اند.

هرچه مصیبت است بر مردم افغانستان از دست غربی ها و طرح های خائنانه آمریکایی هاست .اگر دخالتهای غرب از افغانستان قطع گردد مردم افغانستان روی ارامش را خواهد دید.

مردم از آمریکا بیزار هستند. آمریکا هیچوقت نفع مردم را نخواسته و نمی خواهد. آمریکا که طی بیست سال هر چه خواست بر سر افغانستان اجرا کرد و نتیجه حضورش هم وضعیت اکنون است.

آمریکا فقط فکر اهداف و منافع خودش است نه طالبان و نه سرنوشت مردم افغانستان هیچ اهمیتی برای انها ندارد. همانطور که طی بیست سال اشغال، دولت ها را مزدور خود کرد و بعد هم به سادگی بعد از بیست سال ، افغانستان را به این وضعیت رساند.

واضح و روشن شده که غرب در افغانستان هم شکست سیاسی خورده و هم نظامی، وضعیت هم اکنون افغانستان گواهی روشن است برای شکست مفتضحانه شما.

جان مردم افغانستان هیچ ارزش انسانی برای آمریکایی ها ندارد و نظامیان آمریکایی می توانند به هر جنایتی ضد مردم دست بزنند بدون انکه در محکمه ای به جنایاتشان رسیدگی شود!

داعش والقاعده دست پرورده امریکا میباشد و خود امریکا انها را بوجود اورده وتقویت نمودند و هیچگاه امریکا داعش را با موشک از بین نمیبرد .بلکه همواره مردم افغانستان را به بهانه داعش نابود نموده است .

امریکا دشمن مردم افغانستان است و از دشمن بغیر از بدی و شقاوت توقع دیگری نمیرود .امید داشتن با مریکا برای پرداخت غرامت به خانواده های اسیب دیده افغانستان کلا بیجا میباشد .

بیست سال جنگ در افغانستان دروغ بود نه جنگ امریکا با تروریستان بود ونه هم جنگ طالبان با کفار.چون بعد از بیست سال دیده شد که دو طرف جنگ باهم دوست و هم پیمان بوده است.

آمریکا باید از مداخله و توطئه چینی در امور داخلی افغانستان به نام دموکراسی و حقوق بشر دست بردارد.

امریکا دیگران را مقصر میداند واین کار بخاطر تبرئه خودشان از بوجود اوردن وضعیت موجود افغانستان میباشئد .

امریکا و سربازان جنایتکارش در افغانستان بخاطر گشتار مردم بیگناه افغانستان باید محاکمه و مجازات گردد .

امریکا دشمن مردم افغانستان است و از دشمن بغیر از بدی و شقاوت توقع دیگری نمیرود .امید داشتن با مریکا برای پرداخت غرامت به خانواده های اسیب دیده افغانستان کلا بیجا میباشد .

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 12. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

پنتاگون می‌گوید در ارتباط با حمله مرگبار کابل کسی مجازات نمی‌شود🔺 پنتاگون می‌گوید در ارتباط با حمله مرگبار کابل کسی مجازات نمی‌شود ▪ در تحقیقاتی که پیشتر توسط بازرس کل نیروی هوایی آمریکا انجام شد آمده است که حمله ۲۹ اوت به دلیل ارتکاب برخی اشتباهات رخ داده بود. ⬇ بیشتر بخوانید: بیچاره افغانستان که توان تودهنی زدن به آمریکای جنایتکار و تروریست را ندارد خوب حقشونه اینه نتیجه اعتماد به آمریکا. ولی ایران عزیز به‌ شغالی همچون آمریکا باج نداده و نخواهد داد American army is Fucking killer. The are killing people without any reason. The must be accountable regarding each and everything they have done at Afghanistan. The country which is fighting for human rights, they’re against every law. We will not forget what the did in our afg کشور کودک کش
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

یک سخنگوی وزارت خارجه آمریکا در رابطه با حمله به گوهر عشقی: عمیقا نگران هستیم🔺 پس از انتشار اخبار حمله به گوهر_عشقی و انتشار تصاویر سر و صورت زخمی و باندپیچی‌شده او، یک سخنگوی وزارت خارجه ایالات متحده در پاسخ به پرسش صدای آمریکا، نسبت به «حمله به مدافعان حقوق بشر و خانواده‌های آنها» ابراز نگرانی کرد. ⬇ بیشتر بخوانید: خفه خون مرگ بگیرید سیاه بازا! سردیشون نکنه ابراز نگرانی دقیقا یعنی چه کار کردند؟ گفتن اوا خاک عالم؟ این سران کشورهای اروپایی وامریکایی انقدر ابراز نگرانی میکنند میترسم اخرش دق مرگ بشن
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

نیویورک‌تایمز: اسرائیل پیش از حمله به تاسیسات اتمی ایران با آمریکا مشورت کرده بود«نیویورک تایمز» در گزارشی نوشته است، اسرائيل پیش از انجام دو حمله در ماه‌های گذشته به تجهیزات اتمی و موشکی ایران، با آمریکا مشورت کرده است.منظور از حملات
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

نیروهای امنیتی به تجمع اعتراضی معلمان مقابل مجلس حمله کردند | DW | 13.12.2021در پی دو روز اعتصاب معلمان، در شهرهای مختلف ایران تجمعات اعتراضی بر پا شد. تجمع مقابل مجلس با حمله نیروهای امنیتی مواجه گردید. Just SHIBA INU 🥇💎 SHIB shibaswap shibanet ShibaArmy shibatoken ShibArmy ShibaSwap 🤑🤑🤑🚀🚀😍😍😍💎🥇 shiba shibacoin leash shibabone توی فاکس نیوز نوشتن، یه پدر المانی مدرک واکسن کرونا جعل کرده، دولت المان فهمیده، از ترس اینکه بچه هاشو ازش بگیرن، زنشو دوتا بچشو کشته خودشم خودکشی کرده، راسته این دویچه وله؟ مفيد بود ، بوده سپاه چندبرابر شد
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

برگزاری اعتراض سراسری معلمان؛ حمله ماموران امنیتی به تجمع مقابل مجلس
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

حمله نیروهای امنیتی به تجمع اعتراضی معلمان مقابل مجلس شورای اسلامینیروهای امنیتی روز دوشنبه ۲۲ آذر به تجمع اعتراضی معلمان مقابل ساختمان مجلس شورای اسلامی حمله کرده و آنها را مورد ضرب و شتم قرار دادند. این حادثه در سومین روز حرکت اعتراضی جدید فرهنگیان کشور روی داد. دور باطل... رژیم تروریستی و جنایتکار آخوندی به آخر خط رسیده اگر اروپای لاشخور و دموکراتهای احمق به کمک این رژیم نیان
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »