«نقض حاکمیت قانون در لهستان»؛ نهاد‌های جامعه مدنی خواستار اقدام فوری اتحادیه اروپا شدند

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 36 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 18%
  • Publisher: 59%

از کمیسیون اروپا خواسته شده دولت لهستان را به دلیل مجازات قضاتِ متعهد به قوانین حقوقی اتحادیه اروپا تحت پیگرد قضایی قرار دهد.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

سازمان‌های مدافع جامعه مدنی و کارشناسان حقوقی از سراسر جهان روز یکشنبه خواستار شکایت کمیسیون اتحادیه اروپا از دولت لهستان نزد دادگاه عالی اتحادیه اروپا شدند.

در نامه‌ای که به امضای ۱۵ سازمان حامی جامعه مدنی از جمله عفو بین‌الملل و بنیاد حقوق بشر هلسینکی و نیز بیش از ۶۰ کارشناس و دانش‌آموخته رشته حقوق رسیده، از بازوی اجرایی اتحادیه اروپا خواسته شده پیش از آنکه صدمات و زیان‌های ناشی از بی‌توجهی دولت لهستان به احکام مراجع قضایی اتحادیه و نیز استقلال قضات غیرقابل جبران شود وارد عمل شوند.

امضا کنندگان در این نامه که ۲۸ مارس تاریخ خورده خطاب به مسئولان کمیسیون اروپا نوشته‌اند: «از شما می‌خواهیم بدون هرگونه تاخیر و فوت وقت پرونده را در دیوان دادگستری اروپا به جریان اندازید و خواستار اجرای مجموعه‌ای از اقدامات موقت شوید تا بدین ترتیب از تاکتیک معمول مقامات لهستانی برای زمان خریدن و به تاخیر انداختن احکام صادره جلوگیری به عمل آید.»

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ماجرای واکسیناسیون اتباع چینی در بیمارستانی در تهران / نقض قرنطینه ۴۸هزار کرونا مثبت در کشورمعاون بهداشت وزارت بهداشت با اشاره به جایگزینی انواع ویروس‌های جهش یافته کرونا با واریانت ووهان، در عین حال درباره واکسیناسیون کرونا گفت: بی عدالتی که در دنیا در رابطه با واکسن وجود دارد موضوعی جدی است؛ به طوری که اکنون پنج کشور در دنیا بیشترین میزان واکسن دنیا را تزریق کردند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

شروع خیز بلند کرونا در کشور /جریمه ۲۰۰ هزار تومانی برای نقض قرنطینه مبتلایان در عیدسخنگوی ستاد کرونا: خیز بلند کرونا در کشور شروع شده البرز و ایلام وارد پیک کرونا شدند آمار بستری‌های روزانه از ۱۳۰۰ گذشت در ۱۰ روز آینده مرگ‌های ۳ رقمی ادامه‌دار می‌شود ۱۵ هزار بیمار کرونا که به سفر رفتند، به ازای هر روز سفر ۲۰۰ هزار تومان جریمه می‌شوند
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

چاووش‌اوغلو: ما در مورد استقلال، حاکمیت و برابری جمهوری ترک قبرس شمالی مصمم هستیموزیر خارجه ترکیه پس از برگزاری کنفرانس 1+5 در ژنو تاکید کرد که آنکارا در مورد استقلال، حاکمیت و برابری جمهوری ترک قبرس شمالی مصمم است. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

حاکمیت خشکسالی شدید در بیشتر نقاط کشورسازمان هواشناسی: *در بیشتر نقاط کشور خشکسالی شدید حاکم است *آثار کم بارشی را به‌زودی روی سدها خواهیم دید *در جنوب کشور وضعیت بارش‌ها بسیار بد است *پیش‌بینی می‌کنیم که بهار با کم بارشی با اتمام برسد *بارش‌ها در زمستان ۹۹ نیز کمتر از حد نرمال بود hesamodin1 لامصب این ابرها از ایران رد میشن به پایین خودشون نگاه نمیکنن. شما دارید نظریه آقای روحانی در مورد هواشناسی به چالش میکشید 🤣😂😅 خوب اگر آخوند نبودید و در حوزه درس نخوانده بودید، آن زمان که سیل امد، مدیریت درست برای جهت گیری از آب اضافه میکردید، ولی شما برای شکوفایی ایران نیامدید، غنیمت جنگیست برایتان
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

حکم شلاق برای دو فعال سابق دانشجویی؛ نقض مکرر قانون
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »