«مهار گرانی و تورم» انتظار اول مردم از مجلس یازدهم

17/03/1399 07:10:00 ب.ظ

شرکت‌کنندگان در یک نظرسنجی که توسط مرکز افکار‌سنجی ایرانیان در داخل ایران انجام شده، معتقدند «مهار گرانی و تورم» باید اولویت اول نمایندگان مجلس_یازدهم باشد. اخبار_ایران

به گزارش ایران‌وایر، براساس نتایج به‌دست‌آمده توسط مرکز افکار سنجی ایرانیان که خبرگزاری ایسنا آن را منتشر کرده ، از نگاه مردم، «مهار گرانی و تورم» با ۵۴ درصد، «بررسی وضعیت اشتغال جوانان و رفع بیکاری» با ۲۳ درصد، «مبارزه به فساد و رانت‌خواری» با ۱۱...

به گزارش ایران‌وایر، براساس نتایج به‌دست‌آمده توسط مرکز افکار سنجی ایرانیان که خبرگزاری ایسنا آن را منتشر کرده ، از نگاه مردم، «مهار گرانی و تورم» با ۵۴ درصد، «بررسی وضعیت اشتغال جوانان و رفع بیکاری» با ۲۳ درصد، «مبارزه به فساد و رانت‌خواری» با ۱۱ درصد ۳ اولویت اولی است که مردم از مجلس یازدهم انتظار تحقق آن‌ها را دارند.

پیش از برگزاری انتخابات مجلس یازدهم، «ایران‌وایر» نیز در یک نظرسنجی از مخاطبان پرسیده بود که به نظر شما مهم‌ترین مساله ایران امروز چیست که کاندیداها برای حل آن باید برنامه داشته باشند؟ نتایج نشان می‌داد که مشکلات اقتصادی، حقوق‌بشر، فساد، نزاع ایران و آمریکا به ترتیب برای شرکت‌کنندگان در این نظرسنجی بیشترین اهمیت را داشته است. نتایجی که با نظرسنجی انجام‌شده پس از انتخابات در ایران همخوانی دارد.

مرکز افکار سنجی ایرانیان وابسته به خبرگزاری ایسنا در توضیح چگونگی انجام این نظرسنجی آورده: این نظرسنجی در سطح ملی با حجم نمونه ۶۱۹ نفر به‌صورت «مصاحبه تلفنی» از سوی مرکز افکارسنجی ایرانیان انجام شده است. headtopics.

ادامه مطلب:
ایران وایر »
Loading news...
Failed to load news.

جشن پیروزی اردوغان در آذربایجان

پیروزی رجب طیب اردوغان در انتخابات ریاست جمهوری ترکیه در آذربایجان با شور و شوق جشن گرفته شد. - Anadolu Ajansı ادامه مطلب >>

آتش جنگل‌های اندیکا سرانجام مهار شدسرپرست فرمانداری اندیکا از مهار آتش در جنگل‌های این منطقه پس از چهار روز خبر داد.

روحانی: بسته‌های حمایت معیشتی تا مهار کرونا ادامه داردتهران-ایرنا- رییس جمهوری، تامین بهداشت و درمان جامعه را وظیفه مهم دولت عنوان کرد و گفت: بسته‌های حمایتی در قالب تسهیلات بانکی، صندوق بیمه بیکاری و بسته‌های معیشتی تا زمانی‌که کووید ۱۹ روبروی ما است ادامه خواهد یافت.

آتش جنگل‌های اندیکا سرانجام مهار شدسرپرست فرمانداری اندیکا از مهار آتش در جنگل‌های این منطقه پس از چهار روز خبر داد.

توصیه سازمان جهانی بهداشت تغییر کرد؛ در اماکن عمومی ماسک بزنیدسازمان جهانی بهداشت توصیه خود در مورد استفاده از ماسک را تغییر داده و اکنون می‌گوید مردم باید در اماکن عمومی برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا ماسک بزنند.

ارسال پیامک دریافت وام کرونایی به رانندگان آغاز شد/ امکان ارایه تسهیلات به رانندگانی که تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی نیستندایلنا:معاون وزیر راه وشهرسازی از آغار ارسال پیامک دریافت تسهیلات حمایت از کسب و کار آسیب دیده در حوزه حمل و نقل ناشی از شیوع ویروس کرونا به رانندگان خبر داد.

بیانیه وزیر امور خارجه فرانسه در سالگرد بازداشت فریبا عادلخواهخانم عادلخواه، دکترای رشته مردم شناسی پنجم ژوئن سال ۲۰۱۹ به اتهام «فعالیت تبلیغی علیه نظام» و «اجتماع و تبانی» بر ضد امنیت کشور دستگیر و روانه زندان اوین شد. امانوئل ماکرون: عدالت حکم می‌کند فریبا عادلخواه فورا آزاد شود جزئیات بیشتر: