«متی کوچاوی» کیست؟/ سوگلی امارات و پدرخوانده ابزارهای جاسوسی اسرائیل +فیلم و عکس

21/02/1401 09:40:00 ق.ظ

«متی کوچاوی» کیست؟/ سوگلی امارات و پدرخوانده ابزارهای جاسوسی اسرائیل این جاسوس سابق اسرائیلی سال‌های سال است با آغوش باز اماراتی‌ها مواجه شده و تجربیات و محصولات فناورانه خود را در اختیار آن‌ها قرار می‌دهد تا از شهروندان و همسایگانشان جاسوسی کنند.

این جاسوس سابق اسرائیلی سال‌های سال است با آغوش باز اماراتی‌ها مواجه شده و تجربیات و محصولات فناورانه خود را در اختیار آن‌ها قرار می‌دهد تا از شهروندان و همسایگانشان جاسوسی کنند. «دیوید میدان» یکی دیگر از عوامل نفوذ اسرائیل در امارات و برخی دیگر از کشورهای خاورمیانه در حوزه‌ی...

«دیوید میدان» یکی دیگر از عوامل نفوذ اسرائیل در امارات و برخی دیگر از کشورهای خاورمیانه در حوزه‌ی جاسوسی و اطلاعاتی است؛ نفوذ «میدان» در کشورهای منطقه آن‌قدر پررنگ بود که برخی او را «وزیر خارجه‌ی واقعی نتانیاهو» توصیف می‌کردند (+)

«متی کوچاوی» کیست؟ بررسی فعالیت‌ها و نحوه‌ی عملکرد کوچاوی به‌خوبی نشان می‌دهد که او مسیر مشخص و ازپیش‌برنامه‌ریزی‌شده‌ای را طی کرده و اکنون در نقطه‌ای قرار دارد که از همان ابتدا به آن می‌اندیشیده است. در سال‌های آغازین اجرای دکترین «نظم نوین جهانی»، با ورود به عرصه‌ی امنیت، آن هم در بخش سایبری، تعریف نوینی از امنیت سایبری ارائه کرد.

ادامه مطلب:
مشرق | MashreghNews »

وقوع زلزله 6.5 ریشتری در منطقه هندوکش افغانستان

زلزله‌ای به قدرت 6.5 ریشتر در منطقه هندوکش افغانستان رخ داد. - خبرگزاری آناتولی ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

غریب‌آبادی: سوئد سال‌هاست در قبال ایران رویکرد تخاصمی در پیش‌ گرفته/ جاسوسی احمدرضا جلالی منجر به شهادت دانشمندان ایران شد- اخبار حقوقی و قضایی - اخبار اجتماعی تسنیم | Tasnim🎥 دبیر ستاد حقوق بشر: انگلیس پشت پرونده حمید_نوری است پرونده نوری یک پرونده قضایی نیست، بلکه ماهیتی کاملاً سیاسی دارد سوئد سال‌هاست در قبال ایران رویکرد تخاصمی در پیش‌ گرفته و همواره پایگاهی برای کسانی بوده که علیه جمهوری اسلامی فعال بوده‌اند

نمی‌‌گذارم به کارگران ظلم شود/ در مبارزه با فساد سراغ گردن کلفت‌ها رفته‌امشهردار تهران گفت: در مبارزه با فساد سراغ گردن کلفت‌ها رفته‌ام و هرکسی هم از من شکایت کرده مغلوب شده، چرا که اسناد داشتم و دنبال حق و حقوق مردم بودم.

رگبار و رعد و برق در نیمه شمالی کشور/خیزش گرد و خاک در غرب ایرانرئیس مرکز ملی پیش‌بینی وضع هوا: *برای امروز رگبار و رعد و برق در نیمه شمالی کشور پیش‌بینی می‌شود *برای استان‌های غربی و جنوب غرب کشور در این دو روز پدیده گردوخاک دور از انتظار نیست

از میز قطر و برنامه‌های صدور انقلاب به جام جهانی چه می‌دانیم؟وزارت ورزش و جوانان، کمیته‌ای با نام «میز قطر» تشکیل داد.پشت این میز،مردان و زنانی نشسته‌اند که­ وجودشان با نهادهای امنیتی و حوزه‌های علمیه گره خورده است.آن‌ها چه کسانی هستند و چه برنامه‌ای برای حضور ایران در جام‌جهانی قطر دارند؟ اطلاع_رسانی younesipour younesipour تیم ملی را باید بایکوت کرد بایکوت_تیم_ملی

دولت ائتلافی اسرائیل و خطر فروپاشی؛ آیا نتانیاهو پیشنهاد انحلال پارلمان را ارائه خواهد کرد؟جلسه تابستانی پارلمان اسرائیل در حالی روز دوشنبه ۹ مه گشایش یافت که دولت پردشمن نفتالی بنت، نخست وزیر این کشور همچنان با خطر فروپاشی مواجه است.

دستور محسنی اژه‌ای درباره کارگران و معلمانی که پرونده دار شدندرئیس قوه قضائیه از مسئولان ذیربط قضایی خواست چنانچه طی ماه‌ها و هفته‌های اخیر برای افرادی از دو قشر زحمتکش معلمان و کارگران در اثر 'غفلت' آن‌ها، پرونده قضایی تشکیل شده، نهایت مساعدت را به عمل آورند و در مقابل، چنانچه 'عناصری وابسته به بیگانه' در صفوف معلمان و کارگران رخنه کرده‌اند و برای ضربه زدن و ایجاد آشوب و اخلال در نظم و امنیت مردم برنامه دارند، اقدامات قانونی مقتضی را در قبال آنها به عمل آورند.