«شگفتی اکتبر»؛ ترامپ چه برگ‌های برنده‌ای را در روزهای باقی‌مانده در اختیار دارد؟

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 63 sec. here
  • 3 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 29%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

«شگفتی اکتبر»؛ ترامپ چه برگ‌های برنده‌ای را در روزهای باقی‌مانده در اختیار دارد؟ این گزارش را بخوانید 🔽

دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا روز دوشنبه در حالی ۱۵ روز پایانی کارزار انتخاباتی خود برای راهیابی مجدد به کاخ سفید را آغاز می کند که در نظرسنجی های انجام شده در سطح ملی و ایالات های کلیدی از جو بایدن، رقیب دموکرات خود عقب افتاده است.

آلبرت بورلا، مدیرعامل شرکت فایزر گفته است که این شرکت قصد دارد مجوز واکسن بیماری «کووید ۱۹» را در هفته سوم نوامبر از مقامات آمریکایی دریافت کند. توافق احتمالی دونالد ترامپ با دموکرات ها در مجلس نمایندگان بر سر تصویب دومین طرح محرک اقتصادی می تواند به او در آخرین روزهای کارزار انتخاباتی کمک زیادی بکند. رئیس جمهوری آمریکا پس از تصویب اولین طرح محرک اقتصادی امضای خود را بر روی چک هایی گذاشت که برای شهروندان آمریکایی در چهارچوب اجرای این طرح ارسال شد.

با این حال به نظر می رسد که تحقیقات جان دورهام در وزارت دادگستری آمریکا هنوز به نتایج دلخواه رئیس جمهوری نرسیده است. مقامات فعلی و سابق وزارت دادگستری ایالات متحده گفته اند که جان دورهام به شواهدی که براساس آن بتوان برخی از مخالفان سیاسی دونالد ترامپ را تحت تعقیب قضایی قرار داد دست نیافته است. هیلاری کلینتون برای بسیاری از هواداران دونالد ترامپ تنها یک رقیب یا مخالف سیاسی نیست بلکه چهره ای «منفور» محسوب می شود. افشاگری علیه نامزد ناکام دموکرات ها در دوره گذشته برای طرفداران دونالد ترامپ تنها یادآور کارزار انتخاباتی موفق رئیس جمهوری کنونی در سال ۲۰۱۶ نخواهد بود. دونالد ترامپ با هرگونه افشاگری علیه هیلاری کلینتون این فرصت را خواهد داشت تا به رای دهندگان یادآوری کند که جو بایدن در زمان حضور هیلاری کلینتون در وزارت خارجه آمریکا معاون رئیس جمهوری و همکار او بوده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

احتمالا میخواد بگه واکسن کرونا و مذاکره با ایران و کاهش بیکاری

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ترامپ آمریکا را بی‌آبرو کرده است/ کلید مذاکره با آمریکا در دست ایران استفریدون‌ مجلسی گفت‌: در صورتی که ترامپ در رقابت با بایدن شکست بخورد و دموکرات‌ها راهی کاخ‌سفید شوند،‌ فضا برای مذاکره غیر مستقیم فراهم شد و حتی می‌توان به بازگشت آمریکا به برجام امیدوار شد. به هر حال رفتار بایدن نسبت به رفتار ترامپ منطقی‌تر است و او تمایلی به ادبیات تهاجمی ندارد. لغو تحریم های تسلیحاتی ایران 👇👇
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »

پایان تحریم تسلیحاتی ایران؛ چه تغییری در انتظار است؟ - BBC News فارسیتحریم تسلیحاتی شورای امنیت سازمان ملل متحد از نیمه شب ۲۷ مهر ۱۳۹۹ پس از ۱۳ سال پایان گرفته است. بنا به توافق هسته‌ای ایران با شش قدرت جهانی (برجام) در سال ۲۰۱۵، تحریم تسلیحاتی ایران در این تاریخ لغو و ایران دستکم منطقا می‌تواند از کشورهای دیگر سلاح‌های متعارف بخرد. هرچی باشه به شما ربط نداره😝 امثال کفتار صفتانی مثل شما باید بلرزند😎 از فردا قیمت انواع اسلحه تو بازار با کاهش چشمگیری مواجه می‌شه و تولیدکنندگان داخلی اسلحه با قرعه‌کشی از متقاضیان نام‌نویسی می‌کنن
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

از خلبانان کشته شده افغان در هلمند چه می‌دانیم؟ - BBC News فارسیهفته گذشته (چهارشنبه ۲۳ میزان/مهر) وزارت دفاع افغانستان اعلام کرد که در نتیجه سقوط دو هلی‌کوپتر نظامی در هلمند دست‌کم ۹ نفر کشته شدند. در میان کشته‌شدگان، حشمت الله غزالی، پرویز استانکزی، محمد ادریس بخشی و عبیدالله احمدی، ، چهار خلبان/پیلوت ارتش نیز بودند.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

ویدئو؛ تظاهرات زنان ضد ترامپ در نیویورکترامپ این فرد را که به جزم‌اندیشی مذهبی و نیز مخالفت با سقط جنین معروف است، برای جانشینی رئیس تازه درگذشته دیوان عالی پیشنهاد کرده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

وزیر دفاع: ۹۰ درصد نیازهای دفاعی را در داخل کشور تولید می‌کنیمامیرسرتیپ «امیر حاتمی»، وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح یکشنبه شب در برنامه زنده تلویزیونی با اشاره به اینکه زمانی که در دفاع مقدس با تحریم مواجه شدیم راهبردی در پیش گرفتیم و اهمیت خود اتکایی را با توجه به عدم فروش سلاح دریافتیم، گفت: برای دفاع از تمامیت ارضی کشور باید خود اتکا باشیم و این فشار و تحریم‌هایی که آمریکایی‌ها طی سالیان متمادی اعمال کردند باعث حرکت ما شد به نحوی که امروز می‌توانیم ۹۰ درصد نیازهای دفاعی خود را در داخل کشور تولید و تأمین کنیم. چطور ۹۰٪ اسلحه نیاز داخلی را داخل میشه ساخت ولی نیازهای معمولی مردم را نمیشه ساخت؟ جنگ خمینی مقدس نبود! به بهانه جنگ، یک ملت رو فریب داد و به بند آخوند کشید. نزدیک یک میلیون مردم کشته شدن تا خمینی بتونه بگه جنگ نعمت است. پیمان_نوین RezaPahlaviIsOurShah مردحسابی۔۔شعار نده۔۔هفته قبل از قطعنامه نصف نیروی هوائی خوابیده بود۔۔چی پرت و پلا میگی!
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

برتری آمال سیاسی بر باورهای مذهبی؛ چرا ایران در جنگ قره‌باغ طرف ارمنستان را می‌گیرد؟الان مستشارای ایرانی برای تقویت روحیه ارمنیا دارن میگن اگر نجنگین و همش فرار کنین ترکا میان کون زناتون میزارن ارمنیام میگن اشکال نداره از مردن بهتره خلاصه جلسه توجیهی بیشتر لازم دارن 🤣 تجربه ۸ سال دفاع و ترسوندن با داعش جواب نداده فعلا الان که به‌نظر می‌رسه طرف ارمنستان رو گرفتن. امروز اخبار داشت می‌گفت «نیروهای اشغالگر ارمنستان» و «آزادسازی» فلان مناطق توسط آذربایجان... و این حرفا
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »