«شورای ائتلاف» در دور دوم انتخابات هم فعال خواهد بود

  • 📰 MashreghNews
  • ⏱ Reading Time:
  • 22 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 12%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

عضو شورای مرکزی ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی که به دور دوم انتخابات در تهران راه یافته، درباره برنامه این شورا برای دور دوم توضیحاتی ارایه داد.

به گزارش مشرق، «عبدالحسین روح‌الامینی» عضو شورای مرکزی ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی، با اشاره به برنامه این شورا برای دور دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی حتماً برای دور دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی نیز فعال خواهد بود.

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا احتمال دارد در دور دوم انتخابات مجلس مجدداً شاهد ائتلاف «شورای ائتلاف» و «جبهه پایداری» باشیم، گفت: باید در این مورد ابتدا جلساتی برگزار کرده و مذاکراتی انجام شود و سپس در این‌باره تصمیم‌گیری کنیم. نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: به هر صورت نکته مهم آن است که برای دور دوم انتخابات مجلس حتماً شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی در صحنه فعال خواهد بود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 5. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

برای حضور در انتخابات تابع نظر شورای ائتلاف هستمرییس مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی گفت: اگر در فهرست شورای ائتلاف نیروی‌های انقلاب قرار نگیرم، اصراری برای حضور در انتخابات نخواهم داشت.
منبع: MashreghNews - 🏆 5. / 63 ادامه مطلب »

شورای ائتلاف به سرلیستی قالیباف لیست می‌دهدبه گزارش شبکه شرق، رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب با بیان اینکه احتمالا همه جریانات اصولگرا یک لیست واحد برای انتخابات مجلس ندهند،گفت: شورای ائتلاف به سرلیستی قالیباف لیست می دهد.
منبع: SharghDaily - 🏆 1. / 68 ادامه مطلب »

انتخابات مجلس در تهران به دور دوم رفت؛ آراء باطله در پایتخت دوم شد؟در حالی که رسانه‌های اصلاح‌طلب با استناد به قانون انتخابات، از رخدادی بی‌سابقه در انتخابات تهران خبر می‌دهند، رسانه‌های نزدیک به سپاه پاسداران با معرفی معیار کسب حداقل ۲۰ درصدِ «آراء صحیح» به نقل از استاندار تهران، از راهیابی حدود ۱۳ نامزد به مجلس خبر می‌دهند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

ردصلاحیت نهایی ۲۵ نماینده فعلی مجلس؛ شورای نگهبان از تأیید صلاحیت «۱۵ هزار» نامزد خبر دادرد صلاحیت گسترده داوطلبان نمایندگی مجلس شورای اسلامی و خبرگان در حالی است که رهبر جمهوری اسلامی در هفته های اخیر بارها بر لزوم مشارکت مردم در انتخابات اسفندماه تأکید کرده بود.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

صف‌های طولانی در ساعات ابتدایی رای گیری/ استقبال گسترده از انتخابات در ساعت های اولیه با وجود دروغ پراکنی دشمنان/ انتخابات در ۴ حوزه الکترونیک است/استان‌های پیشرو در انتخابات اعلام شد/ اخذ رای تا ساعت ۲۲ تمدید شد + عکس و فیلمانتخابات دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از دقایقی دیگر در سراسر کشور آغاز می شود.
منبع: MashreghNews - 🏆 5. / 63 ادامه مطلب »

تلاش ما رسیدن به «وحدت حداکثری» در میان نیروهای انقلابی استرییس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی رویکرد این تشکل در قبال وحدت اصولگرایان برای انتخابات مجلس را تشریح کرد.
منبع: MashreghNews - 🏆 5. / 63 ادامه مطلب »