«شفا دهنده» پاکستانی برای پسردار شدن زن باردار میخ بر سرش کوبید

20/11/1400 05:31:00 ب.ظ

«شفا دهنده» پاکستانی برای پسردار شدن زن باردار میخ بر سرش کوبید جزئیات بیشتر🔽

این زن به بیمارستان پیشاور که در شما ل غربی پاکستان واقع شده مراجعه می‌کند در حالیکه قصد داشت خودش میخ را از جمجمه‌اش بیرون بیاورد. پزشک معالج این زن می گوید:«او کاملا هوشیار بود اما درد شدیدی داشت. عکس‌برداری از سر او نشان می دهد که میخ ۵ سانتیمتر در جمجه‌اش فرو رفته اما به مغزآسیب نرسانده» یک زن باردار در حالی‌که میخی در سر داشت به بیمارستانی در پاکستان مراجعه کرد. به‌گفته یک منبع رسمی، یک «شفادهنده» پاکستانی به‌منظور پسردار شدن این زن یک میخ در جمجمه او کاشته بود.

این زن پس از آنکه موفق نشد خودش میخ را از جمجمه‌اش بیرون بیاورد به بیمارستانی در پیشاور واقع در شمال غربی پاکستان مراجعه می‌کند . دکتر حیدر خان پزشک معالج این زن می گوید:«او کاملا هوشیار بود اما درد شدیدی داشت. عکس‌برداری از سر او نشان می داد که میخ ۵ سانتیمتر در جمجه‌اش فرو رفته اما خوشبختانه به مغزش آسیب نرسانده است.»

این زن که مادر سه دختر است، دختر دیگری در راه دارد. تفکرات و نسخه پیچی درمانگران سنتی اغلب ریشه در عرفان صوفیانه دارد. در پاکستان کشوری با اکثریت مسلمان چنین اعمالی رایج است. هرچند مکاتب مختلف اسلامی این رفتارها را تایید نمی‌کنند.

در کشورهای جنوب آسیا داشتن فرزند پسر همچنان حائز اهمیت است. چون با توجه به گفتمان حاکم بر مناسبات اقتصادی اعتقاد بر این است که داشتن پسر تضمین مالی آینده خانواده خواهد بود.

ادامه مطلب:
euronews فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

کافه «میوزه» در تهران؛ اینجا اوقاتی را در کنار گربه‌ها سپری کنید

بازدیدکنندگان این کافه-موزه می‌توانند در اتاق‌های نمایشگاه و تراس کافه، ساعاتی را در کنار گربه‌ها سپری کنند و درباره آنها بیاموزند. کافه «میوزه» نخستین بار در سال ۲۰۲۰ افتتاح شد. ادامه مطلب >>

😱😡 نادانی پایان ندارد مگه داریم مگه میشه

کنسولگری آمریکا در اربیل قتل یک زن تراجنسیتی در کردستان عراق را محکوم کرد🔺کنسولگری آمریکا در اربیل قتل یک زن تراجنسیتی در کردستان عراق را محکوم کرد ▪️قتل یک زن تراجنسیتی ٢٣ ساله در شهر دهوک کردستان عراق خشم فعالان حقوق بشری و دیپلمات‌های ساکن این منطقه را برانگیخت. ⬇️ بیشتر بخوانید:

سازمان ملل: از 6 فعال مدنی زن ناپدید شده در افغانستان خبری نیست

جسد خشکیده بر صندلی زن ایتالیایی دو سال پس از مرگش پیدا شدپلیس ایتالیا جسد خشکیده بر صندلی یک زن ۷۰ ساله را دو سال پس از مرگش پیدا کرد که پشت میزش نشسته بود. بخاطر اینکه اونجا بهشت خانوم هاست و خانواده خیلی اهمیت داره !

رونمایی از یک دستاورد دیگر در جشن ۴۳ سالگی انقلاب/پیوستن موشک دوربرد نقطه زن 'خیبرشکن'به سپاهرونمایی سپاه از موشک خیبر شکن با برد ۱۴۵۰ کیلومتر *موشک راهبردی خیبرشکن از نسل سوم موشک‌های دوربرد سپاه پاسداران است *این موشک دارای سوخت جامد است *موشک خیبرشکن در فاز فرود دارای مانورپذیری برای عبور از سپر موشکی است سردار حاجی‌زاده: چابکی و سرعت اصابت از توانمندی‌های منحصربفرد موشک دوربرد و نقطه زن خیبرشکن است این موشک توان بسیار زیادی را به نیروی هوا فضای سپاه افزوده است با توجه به موادی که در سرجنگی آن استفاده شده، قابلیت آن به چند برابر تی.ان.تی افزایش پیدا کرده باهاش به هواپیمای مسافربری هم میشه شلیک کرد یا از این الکیهاست؟

جسد خشکیده بر صندلی زن ایتالیایی دو سال پس از مرگش پیدا شدپلیس ایتالیا جسد خشکیده بر صندلی یک زن ۷۰ ساله را دو سال پس از مرگش پیدا کرد که پشت میزش نشسته بود. بخاطر اینکه اونجا بهشت خانوم هاست و خانواده خیلی اهمیت داره !

سازمان ملل خواستار آزادی فعالان حقوق زنان در افغانستان شددفتر حقوق بشر سازمان ملل متحد، خواستار آزادی چهار فعال زن و بستگان آنها از سوی طالبان شد که ماه گذشته پس از تظاهرات برای حقوق زنان بازداشت شدند.به گزارش