«زکزاکی» روحانی شیعه نیجریه‌ای نزدیک به ایران بدون درمان هند را ترک کرد

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 28 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 14%
  • Publisher: 51%

شبکه انگلیسی‌زبان «پرس‌تی‌وی» ایران گزارش کرد که ابراهیم زاکزاکی، روحانی نیجریه‌ای نزدیک به ایران،

ایران اخبار, ایران سرفصلها

خبرگزاری فارس روز چهارشنبه 14 اوت 2019 به نقل «مسعود شجره» مسئول «مرکز حقوق بشر اسلامی لندن» هوادار جمهوری اسلامی ایران گزارش کرده بود که دولت هند یک ضرب‌الاجل دو ساعته به شیخ «ابراهیم زکزاکی» که او را «رهبر شیعیان نیجریه» نامید داده است تا علاج مشروط را در این کشور بپذیرد که در غیر این صورت باید به کشورش باز گردد.

پرس‌تی‌وی تاکید کرد که زکزاکی در هند درمان نشده و دقایقی پیش به فرودگاه ابوجای نیجریه رسید. این شبکه رفتار مقامات هندی با این روحانی نزدیک به ایران را غیرقابل قبول توصیف کرده و هند را متهم به اتخاذ روش درمانی غیرمناسب کرد؛ موضوعی که ابراهیم زکزاکی را وادار به بازگشت به کشورش کرد.

پیش از این مسعود شجره با بد توصیف کردن برخورد ماموران امنیتی هندی با این روحانی شیعه هوادار تهران، توضیح داد: «این در حالی است که وضعیت کنونی درمان بسیار بد بوده و مانند مجرمان با او برخورد می‌شود و او هم انتخابی ندارد که چگونه درمان شود.»

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ضرب‌الاجل دو ساعته‌ هند به روحانی شیعه نیجیریه‌ای هوادار ایران برای قبول علاج مشروطبه گزارش خبرگزاری فارس به نقل «مسعود شجره» مسئول «مرکز حقوق بشر اسلامی لندن» هوادار جمهوری اسلامی
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

'تابوی رفراندوم'؛ عزم روحانی و هراس مخالفان | DW | 16.08.2019شواهد نشانگر قصد روحانی برای برگزاری رفراندوم 'بن‌بست‌شکن' است. او 'اختیارات ویژه' هم می‌خواهد. مخالفان او اما اختیارات رئیس جمهوری ایران را تعریف‌شده می‌دانند و از نتیجه نامعلوم هر رفراندومی هم هراس دارند.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

رهبر شیعیان نیجریه با اعتراض به روش درمان بیماری‌اش از هند برگشتجنبش اسلامی نیجریه در پی برقراری حکومت اسلامی شیعه در این کشور از طریق انقلابی به سبک ایران است. شیخ ابراهیم زکزاکی دفتری نیز در مشهد دارد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

شیخ زکزاکی به نیجریه بازگشتشیخ ابراهیم زکزاکی روحانی شیعه و رهبر جنبش اسلامی نیجریه روند درمانش در هند را نیمه تمام رها کرده و به کشورش بازگشت. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

اختصاصی| بازگشت شیخ زکزاکی به نیجریه- اخبار بین الملل - اخبار تسنیم - Tasnimبازگشت شیخ زکزاکی به نیجریه شیخ ابراهیم زکزاکی که برای درمان به هندوستان منتقل شده بود امروز به نیجریه بازگشت شیخ زکزاکی به دلیل نارضایتی از روند درمان خود، محدودیت‌های امنیتی و نبود پزشکان مورد اعتماد امروزبه بازگشت به نیجریه بازگشت
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

ضرب‌الاجل دو ساعته‌ هند به روحانی شیعه نیجیریه‌ای هوادار ایران برای قبول علاج مشروطبه گزارش خبرگزاری فارس به نقل «مسعود شجره» مسئول «مرکز حقوق بشر اسلامی لندن» هوادار جمهوری اسلامی
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »