«دیوار آدامس» سیاتل؛ از زباله‌دانی تا اثری هنری

24/07/1398 01:35 ب.ظ

«دیوار آدامس» سیاتل؛ از زباله‌دانی تا اثری هنری این ویدئو را ببینید🔽

«دیوار آدامس» که در محل گذر گردشگران قرار گرفته به لطف تصاویری که در شبکه‌های اجتماعی از آن منتشر شده شهرت جهانی پیدا کرده است.

یک زوج آمریکایی در سال ۱۹۹۰ تلاش ناکامی را برای یافتن راهی به منظور خلاصی از بقایای آدامس‌های جویده شده آغاز کردند ولی در نهایت در سال ۱۹۹۹ مدیریت بازارچه سیاتل تصمیم گرفت با اختصاص یک دیوار برای چسابدن آدامس‌های جویده شده، درعین حال یک جاذبه گردشگری خلق کند.

این روزها «دیوار آدامس» از سوی گردشگران به مثابه یک اثر هنری نگریسته می‌شود، به طوری که آنها سعی می‌کنند آدامس‌های خود را با وسواس خاصی روی آن بچسبانند تا به زیبایی آن افزوده شود.

ادامه مطلب:
euronews_pe »

اه اه اه حال به هم زن چه کثافت کاریی اخخخخ🤮 آدم از فرهنگ و تاریخ غنی آمریکا دهنش باز میمونه!!! ماشاالله!!!

اینفانتینو: پیامی که این روزها از ایران به گوش می‌رسد، پیام امید استجیانی اینفانتینو، رئیس فدراسیون جهانی فوتبال درباره ورود زنان ایرانی به استادیوم در بازی اخیر تیم ملی ایران و کامبوج گفت: «از این اتفاق بسیار خرسندم، پیامی که این روزها از ایران به گوش می‌رسد، پیام امید است.» گور باباش. اینم تماشا تشویق فوتبال از سوی زنان ایرانی. حالا مونده فقط موشک‌های بالشتی ک، چن تاهم سانتریفیوژ ir8 ناقابل البته خروج از سوریه ولبنان وعراق ویمن وافغانستان و... تا یه کشور عادی وسربه راه بشیم.

توییت ظریف خطاب به ترکیه بدون نام آوردن از این کشور چه علامت‌هایی دارد؟

کره جنوبی واردات نفت از ایران را کاملا متوقف کرده استکره_جنوبی واردات نفت از ایران را کاملا متوقف کرده است در حال حاضر و در راستای کارزار فشار حداکثری آمریکا بر ایران صنایع نفت ایران به طور کامل، بخش‌هایی از صنایع پتروشیمی و فلزات، و نیز بخش بانکی، از جمله بانک مرکزی ایران، از سوی آمریکا تحریم شده است. زمزم

بخش مهمی از مأموریت دانشگاه‌های سپاه، تربیت افسران ثابت‌قدم و مستحکم در میدان مواجهه‌های بزرگ استفرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: بخش مهمی از مأموریت دانشگاه‌های سپاه، به ویژه دانشگاه حضرت امام حسین (ع)، تربیت افسران خردمند، دانا، شجاع و فروزان از شعله‌های ایمان، توانا در امر رسالت‌های انقلابی و ثابت‌قدم و مستحکم در میدان مواجهه‌های بزرگ، آموزشی نمودن مبانی و اصول نظریه‌ی مقاومت فعال، اقتصاد مقاومتی، معارف دفاع مقدس، کاهش آسیب‌های اجتماعی، جلوگیری از تقریب محیط مجازی با واقعی، حرکت پیش‌دستانه و مستمر در علوم پایه و بنیادی و نیز گسترش کیفی و کمی فناوری‌های نرم و رسانه‌ای است.

پایان فرآیند خروج از روند تولید خودروهای اعلام شده، پایان سال جاری استوزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: فرایند خارج کردن از روند تولید خودروهایی که اعلام شده، در پایان سال جاری پایان خواهد یافت و در حال جایگزینی خودروهای دیگری با خودروهایی هستیم که تولیدشان متوقف می‌شود.

انتشار نخستین تصاویر از روح الله زم پس از دستگیریوی که در کنار دو پرچم ایران و سپاه پاسداران نشسته بود در ادامه می‌افزاید: «بابت اتفاقاتی که افتاده یک عذرخواهی باید به مجموعه نظام انجام دهم.» 😔 آيا واقعا احمقي هم داريم كه به حرفاي اين زنازاده باور داشته باشه ؟! خیلی قشنگ داره میگه گوووووه خوردمممممم 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂