«دم نهنگ» جان لوکومتیوران هلندی را به او بخشید

12/08/1399 10:00 ب.ظ

ویدئو؛«دم نهنگ» جان لوکومتیوران هلندی را به او بخشید

راننده از قطار بیرون آمده و محض اطمینان ابتدا به بیمارستان منتقل شده است. البته پلیس هلند دوشنبه اعلام کرد که راننده قطار بازداشت شده و درباره این سانحه بازجویی می شود.

ادامه مطلب:
euronews_pe »

«گردهمایی‌های انتخاباتی دونالد ترامپ منجر به ۷۰۰ مرگ ناشی از ابتلا به کرونا شده است»برخلاف جو بایدن که با آغاز همه‌گیری ویروس کرونا در کشورش از برگزاری گردهمایی‌های بزرگ تبلیغاتی خودداری کرد و به رویدادهای آنلاین و برگزاری تجمعاتی با حضور شرکت کنندگان «درون خودرو» روی آورد، رقیب او دونالد ترامپ، از ماه فوریه تا کنون بیش از ۵۰ گردهمایی بزرگ برگزار کرده است. یورو نیوز شما هم بعلههههههههههههه؟؟؟؟؟؟؟؟ کسی نیست از این رسانه های نئو کمونیستی بپرسه: گردهمایی های بایدن منجر به مرگ های کرونایی نمیشن؟؟؟ ،😂😂😂😂تو چرا میسوزی

پادشاه تایلند به شخصیت منفور کشورش تبدیل شده استپادشاه تایلند به شخصیت منفور کشورش تبدیل شده است روزبه‌روز بر حجم نفرت مردم تایلند از پادشاه کشورشان افزوده می‌شود؛‌ بر همین اساس «ماها واجیرالونگکورن» چند روز پیش در حین بازگشت از آلمان با تظاهرات ده‌ها هزار نفری معترضان در خیابان‌های بانکوک مواجه شد طرح اولیه اصلاحیه ماده54قانون مالیاتهای مستقیم از صحن علنی به کمیسیون اقتصادی مجلس برگشت وحق 1 واحد برای هر کدملی حذف شد که خلاف اصل 31 قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران است.

شمار مبتلایان به کرونا در روسیه به بیش از یک میلیون و 655 هزار نفر رسید

چه کسانی به ترامپ و چه کسانی به بایدن رای می‌دهند؟ | DW | 01.11.2020همه می‌پرسند آمریکایی‌ها به چه کسی رای می‌دهند، اما باید گفت سخن از کدام آمریکایی ‌در میان است: سفیدپوستان، سیاهپوستان، لاتین‌تباران یا زنان؟ در انتخابات پیشین اینان چه کسی را برگزیدند و این بار به چه کسی رای می‌دهند؟ چقدر توئیتتون کثیف و نژادپرستانه و سکسیسته man khodam dirooz be biden ray dadam, alaki masalan manam amrikaiam 😁😁 انقدر گوساله اید که فکر می‌کنید معیار و سلیقه رای دادن تو امریکا به این چیزها بستگی داره. مصداق اینکه اگه خر رو ببری آکسفورد بازم خره.

شمار مبتلایان به کرونا در افغانستان به 41 هزار و 501 نفر رسید

اجرای انتقال آب کرج به تهران منجر به خشک شدن استان البرز می شودنماینده البرز در شورای عالی استان ها با اشاره به اینکه انتقال آب کرج به تهران باعث مشکلات اکوسیستمی در منطقه می شود، گفت: تمامی باغات و زمین های کشاورزی که در پایین دست کرج قرار دارند با این انتقال آب خشک خواهند شد. ببخشید افزایش سه ماه یک بار قیمت خودرو را پیگیری کنید