«خزانه بذر روز قیامت» در شمالگان ذخایر گیاهی جدیدی دریافت می‌کند

24/11/1400 09:04:00 ب.ظ

این اتفاق به‌ندرت روی می‌دهد چراکه درهای این خزانۀ بزرگ، برای جلوگیری از قرار گرفتن بذرها در معرض دنیای خارج، تنها چند بار در سال باز می‌شود.

این اتفاق به‌ندرت روی می‌دهد چراکه درهای این خزانۀ بزرگ، برای جلوگیری از قرار گرفتن بذرها در معرض دنیای خارج، تنها چند بار در سال باز می‌شود. AP Photo قرار است روز دوشنبه بانک‌های ژن از سودان، اوگاندا، نیوزیلند، آلمان و لبنان، نمونه‌هایی از دانه‌های قابل کشت در کشورهای خود از جمله ارزن، سورگوم و گندم را به این بانک بسپارند.

مرکز بین المللی تحقیقات کشاورزی در مناطق خشک (ICARDA) نیز که در سال ۲۰۱۲ میلادی در پی جنگ سوریه، مقر خود را از شهر حلب به بیروت منتقل کرد، حدود ۸۰۰۰ نمونه از بذرهای مختلف را به این مرکز منتقل می‌کند.

ادامه مطلب:
euronews فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

عجب خبری شبیه سردر پارک فناوری پردیسه:))

گم شده در برف؛ ٣١ روز از مفقود شدن سه کولبر کُرد می‌گذرد

تعطیلی یک هفته ای مهدهای کودک در شهرهای قرمز/مرخصی مبتلایانِ اُمیکرون، ۵ روزمرخصی مبتلایان به اُمیکرون تعیین شد سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا: *زمان مرخصی افراد مبتلا به اُمیکرون ۵ روز تعیین شد *این مرخصی با گواهی رسمی پزشک یا ارائه تست مثبت PCR قابل استفاده است

عکس روز: نمایش مد در میانه بحران اومیکرون | همه مطالب مدیا سنتر | DW | 12.02.2022نمایش مد در میانه بحران اومیکرون طبقه صد و دوم برج تجارت جهانی، جمعه شب میزبان افتتاحیه هفته مد نیویورک بود. علیرغم محدودیت‌ها و مقررات کرونایی و در زمانی که سویه اومیکرون این ویروس به شدت در حال گسترش است، عکس روز: طراحان مد و لباس تصمیم گرفتند هفته مد را برگزار کنند؛ شاید نور امیدی برای نیویورک در میانه تاریکی کرونا.

شهرهای قرمز کرونایی در ایران در یک هفته دو برابر شد؛ هشدار درباره افزایش ابتلای کودکانبنا بر اعلام وزارت بهداشت ایران در آغاز هفته چهارم ماه بهمن، تعداد شهرهای در وضعیت قرمز کرونایی در مقایسه با هفته پیش دو برابر شده است و هم‌اکنون دیگر هیچ شهری در وضعیت آبی نیست. شرایط استخدام رادیوفردا

اعتراض یک ملی‌پوش در پی مثبت شدن تست دوپینگ پرچمدار ایران در المپیک چیندر پی اعلام خبر دوپینگ پرچمدار ایران در المپیک زمستانی پکن، یکی از ملی‌پوشان این رشته می‌گوید فدراسیون پیش از اعزام از ورزشکاران تست دوپینگ گرفته، اما جواب را اعلام نکرده است. 😅😂🤣 دیگه همه چیز مان بابد به همه چیزمان بیاید .با این حسابچند درصد ورزشکاران این دوره ما دوپینگی اند؟

شمار زنان در مشاغل علمی و مهندسی در اتحادیه اروپا افزایش یافتدر میان کشورهای عضو اتحادیه اروپا، نسبت دانشمندان و مهندسان زن در سال ۲۰۲۰ بسیار متفاوت بوده و از ۵۲ درصد در لیتوانی، پرتغال و دانمارک تا ۳۰ درصد در فنلاند و ۳۱ درصد در مجارستان متغیر بوده است.