«خامنه‌ای با گلایه از هنیه از بی‌خبر نگه‌داشتن تهران: ایران در جنگ حماس با اسرائيل مداخله نمی‌کند»

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 18 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 11%
  • Publisher: 59%

خامنه‌ای خطاب به اسماعیل هنیه: شما قبل از حمله به اسرائيل به ما اطلاع ندادید، الان هم انتظار مداخله ایران را نداشته باشید

ایران اخبار, ایران سرفصلها

بر اساس این گزارش در دیداری که در اوایل نوامبر میان اسماعیل و هنیه و علی خامنه‌ای در تهران صورت گرفته، رهبر ایران به این مقام ارشد حماس گلایه کرده که چرا پیشتر اطلاعی در خصوص حمله آنها به اسرائيل نداده است. همچنین خامنه‌ای در ادامه به هنیه گفته است که قرار نیست جمهوری اسلامی وارد این جنگ شود.

» حزب‌الله و مشکلات درگیری با اسرائيل حزب‌الله قدرتمندترین گروه در میان متحدین شبه نظامی ایران در منطقه است که از زمان حمله حماس به اسرائيل تقریبا به صورت مستمر درگیری‌های مرزی با اسرائيل داشته و بیش از ۷۰ جنگجوی این گروه شبه نظامی نیز کشته شده است. با این حال حزب‌الله هم مانند حامی خود یعنی ایران از یک رویارویی همه‌جانبه اجتناب کرده است.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

هراس تل‌آویو از پهپادهای انتحاری حزب‌الله لبنانمنابع صهیونیستی با اشاره به حملات حزب الله با پهپاد انتحاری به نظامیان رژیم صهیونیستی، از جنگ تمام عیاری خبر دادند که در جبهه شمالی جریان دارد.
منبع: MashreghNews - 🏆 5. / 63 ادامه مطلب »

انتقاد یکی از نمایندگان مجلس از عدم همراهی با هیئت تحقیق و تفحص از اوقافنماینده تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از عدم همراهی با هیئت تحقیق و تفحص از اوقاف از ریاست مجلس خواستار رسیدگی به این موضوع شد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

تظاهرات ۱۰ هزار نفری حامیان فلسطین در تگزاسبیش از ۱۰ هزار نفر از معترضان حامی فلسطین در مقابل ساختمان کنگره ایالت تگزاس تجمع کرده و خواستار برقراری آتش‌بس در جریان جنگ رژیم صهیونیستی و حماس شدند.
منبع: MashreghNews - 🏆 5. / 63 ادامه مطلب »

فیبا: نماینده ایران قهرمانی آسیا می‌خواهدفدراسیون جهانی بسکتبال با تمجید از نماینده ایران گفت: آن‌ها در فصل جدید سوپر لیگ غرب آسیا، کم‌تر از قهرمانی نمی‌خواهند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

چرا رهبران ایرلند مایلند با اسرائیل سختگیرانه‌تر از دیگر اروپایی‌ها برخورد کنند؟روابط ایرلند و اسرائیل پس از جنگ جدید در غزه در مقایسه با استانداردهای اروپایی به میزان قابل توجهی تیره‌تر شده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

ناحیه نوآوری مدرس هفته آینده افتتاح می‌شودمراسم افتتاح ناحیه نوآوری مدرس، ۲۹ آبان ماه جاری با حضور شهردار تهران و جمعی از مسئولان وزارت علوم و بهداشت در دانشگاه تربیت مدرس برگزار می‌شود.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »