«حک کردن تصویر زنان روی سنگ قبر خلاف دین است»

16/10/2019 03:45:00 ب.ظ

زنان

رسول فلاحتی، نماینده ولی فقیه در گیلان گفته که «حک کردن تصویر زنان روی سنگ قبر خلاف اخلاق و احکام دین خدا است.» فلاحتی حک کردن تصویر زنان روی سنگ قبرها را «پدیده شوم، غلط و خلاف شرع» اعلام کرده است. اخبار_ایران زنان

فلاحتیحک کردن تصویر زنان روی سنگ قبرها را «پدیده شوم، غلط و خلاف شرع» اعلام کرده است.وی گفته که «حک کردن تصویر زنان روی سنگ قبر خلاف اخلاق و احکام دین خدا است و در دینداری این‌گونه افراد باید شک کرد.»براساس یک سنت مذهبی و فرهنگی در ایران، به طور معمول چهره زنانی که فوت می‌کنند در آگهی ترحیم یا سنگ قبر آنها درج نمی‌شود.

اما در سال‌های اخیر گزارش‌هایی مبنی بر استفاده از تصویر زنان فوت شده بر روی سنگ قبر‌ها منتشر شده است.این تغییرات با مخالفت و نگرانی روحانیون حاکم بر ایران مواجه شده و آنها تلاش می‌کنند تا همچنان چهره زنان را در عرصه عمومی پنهان کنند.

ادامه مطلب:
ایران وایر »

اختصاصی| بازدید میدانی وزیر کشور از مناطق آسیب‌دیده حوادث تروریستی زاهدان+ فیلم- اخبار سیستان و بلوچستان - اخبار استانها تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

این حرومزاده ها از مرده هم نمی گذرن.🤨🤨 برای مردها هم باید ممنوع بشه... چکار احمقانه‌ایه پستی و وقاحت و بیشرفی به حد اعلا رسوندن، به عکس مرده ها تو قبرستونم رحم نمیکنن و بادیدنش تحریک میشن و از خود بیخود میشن از فردا خدایی ناکرده کسی از اقوام یا دوستان 'عمر شو داد به جنتی' حتماً بهشون تاکید می شود از دسته گل بجایی عکس خانوم ها روی سنگ قبر استفاده شود!

اتحادیه اروپا حملات ترکیه را محکوم کردبه گفتۀ دیپلمات‌های اتحادیه اروپا، این اولین قدم در راستای اجرایی کردن مجموعه‌ای از مجازات‌ها علیه حملات آنکارا و فشار بر ترکیه برای توقف عملیات نظامی خود در منطقۀ کردنشین روژاوا است. ترکیه متنبه شد اساسا این اتحادیه اروپا غیر از محکومیت کار دیگه ای بلده گدا زادگان حقیر!!!

عضو کمیسیون کشاورزی مجلس: امسال ۹۰ درصد از محصول گوجه فرنگی، روی دست کشاورزان ماندجلال محمودزاده، نماینده مجلس شورای اسلامی خبر داد که «۹۰ درصد از گوجه_فرنگی تولید شده روی دست کشاورزان مانده است.» بیشتر بخوانید: ولی رب همچنان کیلویی ۲۲ هزار تومنه! اقتصاد_اسلامی

'40 سال است که ترکیه هدف گروه‌های تروریستی مختلف، قرار گرفته است'- خبرگزاری آناتولی

رفتار نژادپرستانه، سلام نظامی و سایه رونالدو روی علی داییدیشب (دوشنبه ۱۴ اکتبر) در نقاط مختلف اروپا تیم‌ها برای رسیدن به جام ملت‌های اروپا باهم رقابت کردند، اما جدا از برد و باخت تیم‌ها اتفاقاتی افتاد که این شب را به شبی ویژه در فوتبال اروپا تبدیل کرد.

بازداشت گسترده معترضان حمله ترکیە بە سوریە در شهرهای مختلف ایرانبازداشت گسترده معترضان حمله ترکیە بە سوریە در شهرهای مختلف ایران به گزارش وبسایت حقوق بشری هه‌نگاو، همچنین طی روزهای گذشته دەها نفر از شهروندان كرد بە ادارە اطلاعات احضار و بە آنها در مورد شرکت کردن در تجمعات اعتراضی هشدارهایی دادە شدە است.

ایرادهای سریال ستایش بسیار جدی است/ ضعف مدیریتی و نظارتی بر فیلم‌ها و سریال‌ها حاکم استعلیرضا دباغ می‌گوید: ایرادات سریال ستایش را بیشتر در بخش هنری و تخصصی آن می‌بینم که بسیار هم جدی هستند. یکی از این موارد هم نگاه سردستی به موضوعات است.

استان‌وایر- رسول فلاحتی، نماینده ولی فقیه در گیلان گفته که «حک کردن تصویر زنان روی سنگ قبر خلاف اخلاق و احکام دین خدا است.Aa اعضای اتحادیه اروپا روز دوشنبه در جریان نشست وزرای خارجه در لوکزامبورگ، به اتفاق آراء حملۀ نظامی ترکیه به مناطق کردنشین شمال سوریه را محکوم کردند و از تمام کشورهای عضو خواستند تا فروش اسلحه به آنکارا را متوقف کنند.این عضو کمیسیون کشاورزی مجلس با بیان این‌که کشاورزان غرب کشور محصول گوجه فرنگی خود را برداشت نکردند، گفت: « تناژ گوجه فرنگی خریداری شده به صورت حمایتی و توافقی ۱۰درصد از محصول تولید شده است و باقی مانده بر روی دست کشاورزان است."40 سال است که ترکیه هدف گروه‌های تروریستی مختلف، قرار گرفته است" 14.

» فلاحتی حک کردن تصویر زنان روی سنگ قبرها را «پدیده شوم، غلط و خلاف شرع» اعلام کرده است. وی گفته که «حک کردن تصویر زنان روی سنگ قبر خلاف اخلاق و احکام دین خدا است و در دینداری این‌گونه افراد باید شک کرد.» رئیس کمیسیون اروپا افزود که این اتحادیه همچنین «از تمام کشورهای عضو خواست تا فروش هرگونه سلاح» به آنکارا را متوقف کنند.» براساس یک سنت مذهبی و فرهنگی در ایران، به طور معمول چهره زنانی که فوت می‌کنند در آگهی ترحیم یا سنگ قبر آنها درج نمی‌شود.» محسن حق‌شناس،دانشجوی دانشگاه تهران، برای تحمل یک سال حبس به زندان اوین منتقل شد چهارشنبه, ۲۴ مهر ۱۳۹۸ ۱۰:۱۴ محسن حق‌شناس، دانشجوی ٢۴ساله طراحی صحنه سینما و تئاتر دانشگاه تهران که در اعتراضات دی‌ماه۱۳۹۶ بازداشت شده بود، برای تحمل حکم یک سال حبس صادره از سوی دادگاه انقلاب تهران، به زندان اوین منتقل شد. اما در سال‌های اخیر گزارش‌هایی مبنی بر استفاده از تصویر زنان فوت شده بر روی سنگ قبر‌ها منتشر شده است. بیانیۀ اتحادیه اروپا برای محکومیت حملات ترکیه در بیانیه‌ای که به تایید همۀ اعضای اتحادیه اروپا رسید، از ترکیه خواسته شد تا اقدام نظامی یکجانبۀ خود را در شمال شرق سوریه متوقف کند و نیروهای خود را عقب بکشد. این تغییرات با مخالفت و نگرانی روحانیون حاکم بر ایران مواجه شده و آنها تلاش می‌کنند تا همچنان چهره زنان را در عرصه عمومی پنهان کنند.  اردوغان اظهار داشت: - به گروه تروریستی و خائنی همچون ی.

📩اگر به اطلاعات تکمیلی درباره این خبر دسترسی دارید، لطفاً با این ایمیل با ما تماس بگیرید: . اتحادیه تاکید کرد که این کارِ ترکیه، پیشبرد روند سیاسی به رهبری سازمان ملل برای رسیدن به صلح در سوریه را سخت‌تر و پیشرفت‌های چشمگیری که ائتلاف جهانی در مبارزه با داعش به دست آورده را تضعیف می‌کند. ددادگاه تجدید نظر استان تهران، در پایان مرداد ماه سال‌جاری حکم این دانشجوی دانشگاه تهران را به یک سال حبس تعزیری و دو سال ممنوعیت از فعالیت‌های رسانه‌ای و دو سال ممنوعیت عضویت در احزاب و گروه‌های سیاسی و اجتماعی تبدیل کرد.