زنان

زنان

«حک کردن تصویر زنان روی سنگ قبر خلاف دین است»

16/10/2019 03:45:00 ب.ظ

رسول فلاحتی، نماینده ولی فقیه در گیلان گفته که «حک کردن تصویر زنان روی سنگ قبر خلاف اخلاق و احکام دین خدا است.» فلاحتی حک کردن تصویر زنان روی سنگ قبرها را «پدیده شوم، غلط و خلاف شرع» اعلام کرده است. اخبار_ایران زنان

فلاحتیحک کردن تصویر زنان روی سنگ قبرها را «پدیده شوم، غلط و خلاف شرع» اعلام کرده است.وی گفته که «حک کردن تصویر زنان روی سنگ قبر خلاف اخلاق و احکام دین خدا است و در دینداری این‌گونه افراد باید شک کرد.»براساس یک سنت مذهبی و فرهنگی در ایران، به طور معمول چهره زنانی که فوت می‌کنند در آگهی ترحیم یا سنگ قبر آنها درج نمی‌شود.

مخالفت شورای امنیت با بازگشت «امارت اسلامی» به افغانستان رضا پهلوی:‌ فرصت کوبیدن آخرین میخ بر تابوت رژیم ایران فراهم است رضا پهلوی با انتقاد از اتحادیه اروپا: مشروعیت بخشیدن به رئیسی همانند یک سیلی بود

اما در سال‌های اخیر گزارش‌هایی مبنی بر استفاده از تصویر زنان فوت شده بر روی سنگ قبر‌ها منتشر شده است.این تغییرات با مخالفت و نگرانی روحانیون حاکم بر ایران مواجه شده و آنها تلاش می‌کنند تا همچنان چهره زنان را در عرصه عمومی پنهان کنند. ادامه مطلب: ایران وایر »

500 هزار سیستانی در یک قدمی مهاجرت/ مرزهای شمالی سیستان و بلوچستان خالی‌تر می‌شوند + فیلم- اخبار سیستان و بلوچستان - اخبار استانها تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید

این حرومزاده ها از مرده هم نمی گذرن.🤨🤨 برای مردها هم باید ممنوع بشه... چکار احمقانه‌ایه پستی و وقاحت و بیشرفی به حد اعلا رسوندن، به عکس مرده ها تو قبرستونم رحم نمیکنن و بادیدنش تحریک میشن و از خود بیخود میشن از فردا خدایی ناکرده کسی از اقوام یا دوستان 'عمر شو داد به جنتی' حتماً بهشون تاکید می شود از دسته گل بجایی عکس خانوم ها روی سنگ قبر استفاده شود!

اتحادیه اروپا حملات ترکیه را محکوم کردبه گفتۀ دیپلمات‌های اتحادیه اروپا، این اولین قدم در راستای اجرایی کردن مجموعه‌ای از مجازات‌ها علیه حملات آنکارا و فشار بر ترکیه برای توقف عملیات نظامی خود در منطقۀ کردنشین روژاوا است. ترکیه متنبه شد اساسا این اتحادیه اروپا غیر از محکومیت کار دیگه ای بلده گدا زادگان حقیر!!!

عضو کمیسیون کشاورزی مجلس: امسال ۹۰ درصد از محصول گوجه فرنگی، روی دست کشاورزان ماندجلال محمودزاده، نماینده مجلس شورای اسلامی خبر داد که «۹۰ درصد از گوجه_فرنگی تولید شده روی دست کشاورزان مانده است.» بیشتر بخوانید: ولی رب همچنان کیلویی ۲۲ هزار تومنه! اقتصاد_اسلامی

'40 سال است که ترکیه هدف گروه‌های تروریستی مختلف، قرار گرفته است'- خبرگزاری آناتولی

رفتار نژادپرستانه، سلام نظامی و سایه رونالدو روی علی داییدیشب (دوشنبه ۱۴ اکتبر) در نقاط مختلف اروپا تیم‌ها برای رسیدن به جام ملت‌های اروپا باهم رقابت کردند، اما جدا از برد و باخت تیم‌ها اتفاقاتی افتاد که این شب را به شبی ویژه در فوتبال اروپا تبدیل کرد.

بازداشت گسترده معترضان حمله ترکیە بە سوریە در شهرهای مختلف ایرانبازداشت گسترده معترضان حمله ترکیە بە سوریە در شهرهای مختلف ایران به گزارش وبسایت حقوق بشری هه‌نگاو، همچنین طی روزهای گذشته دەها نفر از شهروندان كرد بە ادارە اطلاعات احضار و بە آنها در مورد شرکت کردن در تجمعات اعتراضی هشدارهایی دادە شدە است.

ایرادهای سریال ستایش بسیار جدی است/ ضعف مدیریتی و نظارتی بر فیلم‌ها و سریال‌ها حاکم استعلیرضا دباغ می‌گوید: ایرادات سریال ستایش را بیشتر در بخش هنری و تخصصی آن می‌بینم که بسیار هم جدی هستند. یکی از این موارد هم نگاه سردستی به موضوعات است.