«حذف حوثی‌ها از لیست گروه‌های تروریستی مشوق آنها به انجام عملیات خصمانه است»

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 39 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 19%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

حذف حوثی‌ها از لیست گروه‌های تروریستی مشوق آنها به انجام عملیات خصمانه است»» العربية

به شکلی خصمانه‌ از سوی شبه نظامیان کودتاگر تفسیر شده و آنها را به ادامه اقداماتشان در پرتاب پهپادهای انفجاری و شلیک موشک‌های بالستیک به سوی مسکونی در یمن و سعودی، ترغیب می کند.

ائتلاف عربی پیشتر از رهگیری و انهدام 5 پهپاد انفجاری حوثی خبر داده بود که قصد هدف قرار دادن غیرنظامیان را داشتند. پس از آن 3 پهپاد و سپس دو پهپاد دیگر نیز رهگیری و منهدم شدند که بدین ترتیب شمار کلی پهپادهای انفجاری پرتاب شده به سوی سعودی، به 10 عدد رسید. ائتلاف عربی پیشتر اعلام کرده بود که شبه نظامیان حوثی، پهپادهای بمب‌گذاری شده را به شکلی هدفمند و سیستماتیک برای هدف قرار دادن مراکز غیر نظامی پرتاب می‌کنند.

سرتیپ ترکی المالکی سخنگوی نیروهای ائتلاف عربی حامی دولت قانونی یمن تأکید کرد که نیروهای ائتلاف توانسته‌اند صبح شنبه 6 مارس، دو پهپاد انفجاری پرتاب شده از سوی حوثی‌های تروریست مورد حمایت ایران را رهگیری و منهدم کنند که با برنامه‌ریزی قبلی و عامدانه برای هدف قرار دادن غیرنظامیان به سمت شهر خمیس مشیط و جازان در خاک سعودی پرتاب شده بودند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

چاره ای برای فقر بیاندیشید جنگ خودش عاملی برای افزایش فقر است

ای العربیه احمق که ۴ سال علیه ترامپ دروغ می نوشتی، حالا با اسلیپی جو حال می کنی؟

چرا از حمله های ائتلاف به اونا خبری نیست؟

بایدن یک احمقه...

از دستاوردهای اسلیپی جو و هیری هریس!

هدف دولت جدید امریکا هم اتفاقا دقیقا همین است

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 12. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

نشریه سپاه: ایران از معادله اقتصادی سوریه حذف شده استنشریه «اخبار تحلیل‌های سپاه» در شماره روز سه‌شنبه 26 اسفند 99، ابراز داشت که ایران نهمین شریک تجاری
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

واژه 'نژاد' از قانون اساسی آلمان حذف می‌شود | DW | 05.03.2021وزیر دادگستری و وزیر کشور آلمان بر سر حذف واژه نژاد از قانون اساسی توافق کردند. دانشمندان دانشگاه ینا در شرق آلمان گفتند واژه نژاد بار نژادپرستانه دارد و دسته‌بندی انسان‌ها به نژادهای مختلف پایه علمی و بیولوژیکی ندارد. Richtig so. Das finde ich gut und Richtig und zeitgemäß. خبر خوشحال کننده ای هستش. 😂😂😂😂 پایه بیولوژیک ندارد ؟ پس چجوری درخت تبار زایشی گونه ها رو ساختن دانشمندان ، پس چجوری پدر و مادر یه نفر رو پیدا میکنن ؟ مضخرفاتی که از دهن یه مشت صهیونیست گلوبالیست تزریق شده تا ملل دیگه رو گیوم کنن پس لطفا واژه یهود رو حذف کنید، چون اساسش نژاد سامی منتسب به ابراهیمه
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

اعتراض وزیر رفاه به شورای نگهبان به‌دلیل احتمال حذف غربالگری پیش از زایمان
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

طرح ترافیک از فردا تا پایان هفته لغو می‌شود/ حذف ممنوعیت تردد شبانه در شب‌های قدراقدام ضروری اما دیرهنگام
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

رمزگشایی «یاهونیوز» از جزئیات عملیات حذف قاسم سلیمانی؛ همکاری اسرائیل، آمریکا و کُردهای عراقپایگاه خبری یاهونیوز با انتشار گزارشی تحقیقی ابعاد تازه‌ای از عملیات کشتن قاسم سلیمانی، فرمانده سابق سپاه قدس ایران توسط نیروهای ویژه آمریکایی منتشر کرد. جک مورفی و زَک دورفمن، نویسندگان این گزارش تحقیقی برای تکمیل آن با ۱۵ مقا‌م‌ فعلی و سابق آمریکا گفتگو کرده‌اند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »