«توالت آمریکا» از محل تولد چرچیل در بریتانیا دزدیده شد

24/06/1398 03:26:00 ب.ظ

یک توالت طلایی که با نام «آمریکا» شناخته می‌شد، روز جمعه 13 سپتامبر 2019 از کاخ بلنهایم واقع در

یک توالت طلایی که با نام «آمریکا» شناخته می‌شد، روز جمعه 13 سپتامبر 2019 از کاخ بلنهایم واقع در به گزارش رادیو مونته‌کارلو به نقل از پلیس محلی گروهی شامگاه جمعه گروهی از سارقان به زور وارد قصر بلنهایم شده و ضمن دزدیدن «توالت آمریکا»، به این کاخ که در فهرست میراث فرهنگی جهانی قرار دارد، آسیب‌ جدی زدند.

توالت فرنگی دزدیده شده توسط هنرمند ایتالیایی مائوریتسیو کاتیلان و از طلای 18 عیار ساخته شده و با نام «توالت آمریکا» در کاخ بلنهایم به عنوان بخشی از آثار کاتیلان در معرض دید و استفاده عموم قرار داشت. جسی میلان، کارآگاه پلیس آکسفوردشایر گفت که دزدیده شدن این توالت، آسیب جدی به کاخ زده، زیرا که توالت به لوله‌های آب کاخ وصل بوده و پس از دزدیده شدنش، بخش‌های زیادی از تمام قصر را فرا گرفته است.

در همین باره مردی 66 ساله که گمان می‌رود در این سرقت نقش داشته دستگیر شده ولی هنوز هیچ اثری از توالت طلایی دزدیده شده، یافت نشده است. این توالت برای اولین بار در موزه گوگنهایم نیویورک در معرض دید عموم قرار گرفت و بین سپتامبر 2016 تا تابستان 2017، بیش از 100 هزار نفر از آن استفاده کردند. headtopics.com

ادامه مطلب:
العربیه فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

ویدیوها : مسابقه زنان برای بزرگ‌ترین شکم باردار؛ عجیب و جالب یا احمقانه و بی‌مورد؟

ویدیوها : زنان باردار در نیکاراگوئه برای بزرگ‌ترین سایز شکم باهم به رقابت پرداختند. ادامه مطلب >>

جسد فردی مفقود در آمریکا بعد از 22 سال با کمک گوگل‌ارت پیدا شدجسد فردی مفقود در ایالت فلوریدای آمریکا بعد از 22 سال با کمک 'گوگل ارت' از داخل خودرویش که داخل دریاچه سقوط کرده بود، پیدا شد. - خبرگزاری آناتولی

ابراز تاسف سازمان ملل از تصمیم دیوان عالی آمریکا در ایجاد محدودیت‌های پناهندگیآژانس پناهندگان سازمان ملل از رای دادگاه عالی آمریکا مبنی بر ایجاد محدودیت در درخواست‌های پناهندگی در مرز مکزیک ابراز تاسف کرده است. دیوان عالی آمریکا، طرح‌های دونالد ترامپ را برای اعمال محدودیت بسیار شدید در مورد افرادی که قصد پناهندگی دارند، پذیرفت.

گلچین ویدئوهای هفته؛ از واژگونی کشتی در ساحل آمریکا تا مراسم ۱۱ سپتامبرامدادگران روز یکشنبه به جستجوی کارکنان یک کشتی باری پرداختند که در نزدیکی ساحل ایالت جورجیا واژگون شد.

طالبان در مسکو: آماده از سرگیری مذاکرات صلح با آمریکا هستیمدر پی لغو مذاکرات صلح میان دولت آمریکا و نمایندگان گروه طالبان، یک هئیت مذاکره‌کننده طالبان از قطر به مسکو رفته است. نمایندگان این گروه در مصاحبه با رسانه‌های روسیه گفته‌اند که هنوز مایل به آوردن صلح در افغانستان از طریق مذاکره هستند.

بعد از خرید تسلیحاتی آنکارا از مسکو، آمریکا کماکان تحریم ترکیه را بررسی می‌کندبعد از خرید تسلیحاتی آنکارا از مسکو، آمریکا کماکان تحریم ترکیه را بررسی می‌کند کلارک کوپر، مدیرکل امور سیاسی و نظامی وزارت خارجه آمریکا پنج شنبه به خبرنگاران در واشنگتن گفت: آنها هنوز ممکن است هدف تحریم قرار بگیرند. تمام گزینه ها هم چنان بر روی میز است.

صلیب سرخ 'پس از تفاهم با طالبان' فعالیت خود را در افغانستان از سر گرفتدفتر نمایندگی صلیب سرخ در افغانستان اعلام کرد که فعالیت‌هایش در این کشور را پس از حدود شش ماه توقف از سر می‌گیرد. این سازمان گفته پس از گفت‌وگو با نمایندگان طالبان در دوحه در مورد فعالیت‌های این کمیته در افغانستان به تفاهم مشترک با این گروه دست یافته است.