«تعداد مبتلایان به کووید19 در برزیل 12برابر بیشتراز آنچه دولت اعلام می‌کند است»

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 21 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 12%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

«تعداد مبتلایان به کووید19 در برزیل 12برابر بیشتراز آنچه دولت اعلام می‌کند است» العربية

براساس گزارش خبرگزاری رویترز، مطالعات جدید نشان داده که برزیل بر علاوه پنهان‌کاری در مورد تعداد مبتلایان به کووید 19، مشکلاتی از قبیل، آزمایش تعداد بسیار اندک و انتظار خیلی طولانی برای تأیید نتایج آن وجود دارد.

براساس مطالعات این کنسرسیوم معروف به «مرکز عملیات سلامت و بهداشت»، دولت بیشتر به آزمایش موارد جدی پرداخته است. همچنان این مرکز از زمان انتظار طولانی برای دریافت نتایج آزمایشات شکایت کرده و می‌گوید، دریافت نتیجه آزمایش کووید19 زمان طولانی را می‌گیرد. این مرکز می‌گوید: « اطلاع رسانی نادرست می‌تواند تصور نادرستی در مورد کنترل بیماری ایجاد کند و می‌تواند منجر به کاهش اقدامات مهار شود».

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 12. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

آمار مبتلایان به کرونا در جهان به یک میلیون ۸۰۰هزارنفر نزدیک شد🔺آمار مبتلایان به کرونا در جهان به یک میلیون ۸۰۰هزارنفر نزدیک شد ⚡️براساس آمار دانشگاه جانز هاپکینز، تا کنون یک میلیون و ۷۷۷هزار و ۶۶۶نفر به ویروس کرونا مبتلا شده‌اند و کووید ۱۹ جان ۱۰۸هزار و ۸۶۷نفر را گرفته است. The United States is no longer united Now every American has only herself. یعنی اینقدر دقیق بهشون امارش میرسه که اخرش باید این تعداد عدد ۶۶۶دربیاد؟؟؟ یعنی عدد شیاطین این‌فراماسونی و شیطان پرستی وگروه‌های زیرزمینی که عشق اینکارهاو اینجور رمزو اصرار توکارهاشون طراحی میکنند اوسکلی بیش نیستن..! والا... گندشو در اوردن فکر کنم تعداد قدمهاو....غیره حساب کنند
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

آمار مبتلایان کووید ۱۹ در کشور به ۷۱۶۸۶ نفر رسیدسخنگوی وزارت بهداشت از افزایش آمار مبتلایان کووید ۱۹ در کشور به ۷۱۶۸۶ نفر خبر داد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

شمار بهبودیافتگان در آلمان از مبتلایان به ویروس کرونا پیشی گرفت | DW | 12.04.2020برای نخستین بار از آغاز اپیدمی شمار بهبودیافتگان از مبتلایان به ویروس کرونا بیشتر شده است. آیا این در آستانه عید پاک مایه خوشحالی است؟ به نظر کارشناسان هنوز برای نتیجه‌گیری زود است، زیرا این روند می‌تواند معکوس شود. برای بهبود باید اول مبتلا شده باشن. پس تعداد مبتلایان نمیتونه کمتر از تعداد بهبود یافتگان باشد. منظور شما تعداد بیماران و بهبود یافتگان هستش. کرونا بدم میاد از اعیاد مذهیی المان است و شكوه ديرينه اش، و مديري بنام خانم مركل، غير از اين نبايد باشد.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

تصویری؛ عدم پایبندی مردم به مقررات مقابله با کرونا در ایران به دلیل فشارهای معیشتیبرغم ممنوعیت فعالیت‌های تجاری غیر ضروری و مشاغل خدماتی از سوی دولت ایران برای جلوگیری از شیوع ویروس دولت فرقی شیعه هیچ کمکی برای معیشت مردم انجام نداده است فقط یک میلیون تومان وام با سود ۱۲ درصد اختصاص داده است مردم گرسنه مجبورند به سر کار های خود برگردند ...🤮 شهر هرت!
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

شمار مبتلایان به ویروس کرونا در سراسر جهان به بیش از یک میلیون و 800 هزار نفر رسیدشمار مبتلایان به ویروس کرونا در سراسر جهان به بیش از یک میلیون و 800 هزار نفر رسید
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

شمار قربانیان کووید-19 در انگلستان به 10612 نفر رسیدشمار قربانیان کووید-19 در انگلستان به 10612 نفر رسید
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »