«تصویری... زمزمی‌های خردسال» اینگونه از زائران کعبه استقبال می‌کنند

«تصویری... زمزمی‌های خردسال» اینگونه از زائران کعبه استقبال می‌کنند

23/07/2019 07:50:00 ب.ظ

«تصویری... زمزمی‌های خردسال» اینگونه از زائران کعبه استقبال می‌کنند

کودکان سعودی با در دست داشتن شاخه‌های گل و بطری‌های حاوی آب زمزم به استقبال حجاج بیت‌الله الحرام

در ابتکاری که «زمزمی‌های خردسال » نام گرفت، تعدادی از کودکان سعودی در مسیر مدینه به مکه مستقر شده و با گل و آب زمزم از زائران خانه خدا پذیرایی و استقبال کردند. این ابتکار زیر نظر دفتر مرکزی «زمزمی‌ها» انجام شد.امیر عبید، معاون هیات مدیره و سخنگوی مرکز زمزمی‌ها گفت که ابتکار «زمزمی‌های خردسال» زیر نظر این مرکز و با این هدف انجام شد که حجاج احساس کنند میان اعضای خانواده خود حضور داشته و در پادشاهی عربی سعودی احساس غربت نکنند.

آمریکا، بریتانیا و اسرائيل، ایران را مسئول حمله مرگبار به نفتکش مرسر استریت معرفی کردند دبیر کل سازمان بهداشت جهانی: همه‌گیری کرونا زمانی پایان می‌یابد که جهان تصمیم بگیرد به آن پایان دهد آمریکا به دنبال حمله به نفتکش اسرائیلی: به ایران پاسخ جمعی می‌دهیم

امیر عبید در ادامه گفت که این برنامه علاوه بر خدمت‌رسانی به حجاج، اندیشه ضرورت خدمت‌رسانی به حجاج و اهمیت این موضوع را در نسل‌های آینده نهادینه می‌کند. ادامه مطلب: العربیہ فارسی »

چشم‌انداز: دوره مرگبار حسن روحانی، با ایران چه کرد؟

مردم ایران، حسن روحانی و دولت او را چگونه به یاد خواهند آورد؟ چهار ساله دوم ریاست‌جمهوری او، ایران و مردم ایران را به کدام سمت برد؟مهمانان برنامه: مهدی مهدوی...

رسانه‌ پاکستان: عدم استقبال عمران خان از سوی مقام‌های آمریکایی عمل غیردیپلماتیک استعمران خان نخست‌وزیر پاکستان یکشنبه 21 ژوئیه به‌ دعوت رسمی دونالد ترامپ رییس جمهوری آمریکا راهی این تحقیر عمران خان نخست وزیر پاکستان اتمی رو با تحقیر آمریکا و انگلیس توسط ایران مقایسه کنین و ببینین که اقتدار انقلاب یعنی چه، وقتی ریس جمهورافغانستان به اسلام اباداسوی امی اشرار بزیرای نشود شوما اوسولی ديپلوماتیکه میشناختی

استقبال حزب 'آلترناتیو برای آلمان' از ناوگان حفاظتی اروپایی در خلیج فارس | DW | 23.07.2019رئیس حزب راستگرا و محافظه‌کار AfD پیشنهاد بریتانیا مبنی بر تشکیل یک ناوگان حفاظتی اروپایی در خلیج فارس را 'بسیار معقول' خواند و خواهان مشارکت آلمان در تامین امنیت نفتکش‌ها در تنگه هرمز شد. بازی خطرناکی خواهد شد ایران چیزی واسه از دست دادن نداره اما اونا چرا ایرانیا از مرگ نمیترسن اونا چی؟؟؟ پيشنهاد مي كنم پيش از هر اقدام اين چنيني، گرفتاري سربازان ناتو در باتلاق بي انتهاي افغانستان بازبيني شود. تنگه هرمز آب های سرزمینی ایرانه و عبور و مرور در تنگه هرمز تابع کنوانسیون های سازمان ملل در عبور از آب های سرزمینی در زمان صلح. تنگه هرمز آبهای بین المللی نداره و کشتیها مجبورند از آب های سرزمینی ایران ( آب های سرزمینی عمان قابلیت عبور ندارد) عبور کنند.

بازداشت یک نوکیش مسیحی ایرانی پس از اخراج از آلمان | DW | 23.07.2019به گزارش یک روزنامه آلمانی، فاطمه آزاد که به مسیحیت گرویده در تهران دستگیر و به قید وثیقه آزاد شده است. سازمان عفو بین‌الملل از وزات کشور آلمان خواسته است، در سیاست خود در قبال نوکیشان مسیحی ایرانی بازنگری کند.

واقعیت‌هایی از داخل ایران| کمبود بیش از ۱۰۰ هزار پرستار در ایران

واقعیت‌هایی از داخل ایران| کمبود بیش از ۱۰۰ هزار پرستار در ایرانیه واقعیت هایی از داخل ایران براتون ارایه کنم که خارمادرتون تکبیر و احسنت بگن. Ye modat dg begzare pol mizaran ba ham Karton mikharan wase Karton khabi . این بچه ها از رو ناچاری از شهرستانشان آمدند تو تهران با ماشین کار میکنن وشبها هم تو ماشین میخوابند.شرف دارند به دزدای حکومتی.

واقعیت‌هایی از داخل ایران| کمبود بیش از ۱۰۰ هزار پرستار در ایران