«تصویری... زمزمی‌های خردسال» اینگونه از زائران کعبه استقبال می‌کنند

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 26 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 14%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

کودکان سعودی با در دست داشتن شاخه‌های گل و بطری‌های حاوی آب زمزم به استقبال حجاج بیت‌الله الحرام

در ابتکاری که «زمزمی‌های خردسال » نام گرفت، تعدادی از کودکان سعودی در مسیر مدینه به مکه مستقر شده و با گل و آب زمزم از زائران خانه خدا پذیرایی و استقبال کردند. این ابتکار زیر نظر دفتر مرکزی «زمزمی‌ها» انجام شد.

امیر عبید، معاون هیات مدیره و سخنگوی مرکز زمزمی‌ها گفت که ابتکار «زمزمی‌های خردسال» زیر نظر این مرکز و با این هدف انجام شد که حجاج احساس کنند میان اعضای خانواده خود حضور داشته و در پادشاهی عربی سعودی احساس غربت نکنند. امیر عبید در ادامه گفت که این برنامه علاوه بر خدمت‌رسانی به حجاج، اندیشه ضرورت خدمت‌رسانی به حجاج و اهمیت این موضوع را در نسل‌های آینده نهادینه می‌کند.

به گفته این مقام مسئول سعودی این برنامه با استقبال جالب توجه حجاج کشورهای مختلف و همچنین شهروندان سعودی روبرو شد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 12. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

رسانه‌ پاکستان: عدم استقبال عمران خان از سوی مقام‌های آمریکایی عمل غیردیپلماتیک استعمران خان نخست‌وزیر پاکستان یکشنبه 21 ژوئیه به‌ دعوت رسمی دونالد ترامپ رییس جمهوری آمریکا راهی این تحقیر عمران خان نخست وزیر پاکستان اتمی رو با تحقیر آمریکا و انگلیس توسط ایران مقایسه کنین و ببینین که اقتدار انقلاب یعنی چه، وقتی ریس جمهورافغانستان به اسلام اباداسوی امی اشرار بزیرای نشود شوما اوسولی ديپلوماتیکه میشناختی
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

استقبال حزب 'آلترناتیو برای آلمان' از ناوگان حفاظتی اروپایی در خلیج فارس | DW | 23.07.2019رئیس حزب راستگرا و محافظه‌کار AfD پیشنهاد بریتانیا مبنی بر تشکیل یک ناوگان حفاظتی اروپایی در خلیج فارس را 'بسیار معقول' خواند و خواهان مشارکت آلمان در تامین امنیت نفتکش‌ها در تنگه هرمز شد. بازی خطرناکی خواهد شد ایران چیزی واسه از دست دادن نداره اما اونا چرا ایرانیا از مرگ نمیترسن اونا چی؟؟؟ پيشنهاد مي كنم پيش از هر اقدام اين چنيني، گرفتاري سربازان ناتو در باتلاق بي انتهاي افغانستان بازبيني شود. تنگه هرمز آب های سرزمینی ایرانه و عبور و مرور در تنگه هرمز تابع کنوانسیون های سازمان ملل در عبور از آب های سرزمینی در زمان صلح. تنگه هرمز آبهای بین المللی نداره و کشتیها مجبورند از آب های سرزمینی ایران ( آب های سرزمینی عمان قابلیت عبور ندارد) عبور کنند.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

بازداشت یک نوکیش مسیحی ایرانی پس از اخراج از آلمان | DW | 23.07.2019به گزارش یک روزنامه آلمانی، فاطمه آزاد که به مسیحیت گرویده در تهران دستگیر و به قید وثیقه آزاد شده است. سازمان عفو بین‌الملل از وزات کشور آلمان خواسته است، در سیاست خود در قبال نوکیشان مسیحی ایرانی بازنگری کند.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

واقعیت‌هایی از داخل ایران| کمبود بیش از ۱۰۰ هزار پرستار در ایران
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

واقعیت‌هایی از داخل ایران| کمبود بیش از ۱۰۰ هزار پرستار در ایرانیه واقعیت هایی از داخل ایران براتون ارایه کنم که خارمادرتون تکبیر و احسنت بگن. Ye modat dg begzare pol mizaran ba ham Karton mikharan wase Karton khabi . این بچه ها از رو ناچاری از شهرستانشان آمدند تو تهران با ماشین کار میکنن وشبها هم تو ماشین میخوابند.شرف دارند به دزدای حکومتی.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

واقعیت‌هایی از داخل ایران| کمبود بیش از ۱۰۰ هزار پرستار در ایران
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »