«ترامپ از همکاری روسیه با طالبان برای کشتن آمریکایی‌ها آگاه بوده است»

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 29 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 15%
  • Publisher: 59%

«ترامپ از همکاری روسیه با طالبان برای کشتن نیروهای آمریکایی آگاه بوده است» این گزارش را بخوانید 🔽

ایران اخبار, ایران سرفصلها

انتشار یک گزارش طبقه‌بندی شده نشان می‌دهد مقامات کاخ سفید در اوایل سال ۲۰۱۹ از همکاری میان روسیه و گروه طالبان برای کشتن نیروهای آمریکایی مطلع بوده‌اند.

روزنامه نیویورک تایمز آمریکا روز ۲۷ ژوئن در گزارشی ادعا کرده بود تحقیقات مقامات اطلاعاتی ایالات متحده حاکی از آن است که یک واحد اطلاعاتی نظامی روسیه، در خلال مذاکرات صلح برای پایان دادن به جنگ بیست سالۀ افغانستان، بطور مخفیانه به شبه‌نظامیان مرتبط با طالبان پول داده تا نیروهای ائتلاف بین‌المللی حاضر در افغانستان از جمله سربازان آمریکایی را بکشند.

با این وجود گزارش اختصاصی خبرگزاری آسوشیتدپرس اظهارات دونالد ترامپ را رد می‌کند. این خبرگزاری همچنین روز دوشنبه از جان بولتون در این خصوص پرسیده است که مشاور پیشین امنیت ملی آمریکا، از پاسخ به آن طفره رفته است.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

گروهی از نمایندگان مجلس کانادا از رژیم ایران خواستند از آزار و اذیت بهائیان دست برداردگروهی از نمایندگان مجلس کانادا از رژیم_ایران خواستند از آزار و اذیت بهائیان دست بردارد بیست و یک نفر از نمایندگان مجلس کانادا طی «درخواستی فوری» از حکومت ایران خواستند که به «تشدید آزار و اذیت اقلیت دینی بهائی در ایران» خاتمه دهد.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

روسیه نشت تشعشعات رادیواکتیو از نیروگاه هایش را رد کردروسیه می گوید افزایش سطح ذرات رادیواکتیو که در کشورهای منطقه اسکاندیناوی گزارش شده، ارتباطی با این کشور ندارد. سازمان های نظارت بر انرژی اتمی در فنلاند، نروژ و سوئد هفته گذشته از افزایش تشعشعات رادیوکتیو در این کشورها خبر داده بودند. بر اساس این گزارش ها، میزان ذات رادیواکتیو در اتمسفر این کشورها افزایش یافته ولی هنوز به حد خطرناک نرسیده است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

بیش از 20 زندانی دیگر توسط طالبان در افغانستان آزاد شدندسخنگوی دفتر سیاسی طالبان در قطر اعلام کرد که که 21 زندانی دیگر از نیروهای امنیتی افغانستان در ولایت تخار آزاد شدند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

دولت لیبی: از دستگیر شدن بیش از 120 مزدور جنگی استقبال می‌کنیمدولت لیبی: از دستگیر شدن بیش از 120 مزدور جنگی هنگام عبور به کشورمان توسط نیروهای امنیتی سودان استقبال می‌کنیم. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

حمایت از بخش خصوصی از رویکرد‌های اصلی دولت استمعاون اول رییس‌جمهوری تأکید کرد: انتظار داریم بخش خصوصی بازگشت ارز حاصل از صادرات را به عنوان یک دغدغه ملی با جدیت دنبال کند حمایت از بخش خصوصی از رویکرد‌های اصلی دولت است بخش خصوصی توانمند به نفع منافع ملی و توسعه کشور است
منبع: PadDolat - 🏆 18. / 51 ادامه مطلب »

ترکیه: یکی از عاملان حمله‌ تروریستی سال 2018 در حکاری از پای درآمدترکیه: یکی از عاملان حمله‌ تروریستی سال 2018 در حکاری از پای درآمد
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »