«بندر بند» بهترین فیلم جشنواره‌ بین‌المللی کلکته شد | DW | 15.01.2021

26/10/1399 06:40 ب.ظ

فیلم سینمایی ایرانی-آلمانی «بندر بند»، ساخته مینژه حکمت، تندیس طلایی «ببر بنگال» را دریافت کرد. این فیلم در بخش مسابقه بین‌المللی «نوآوری در فیلم‌» جشنواره کلکته با هشت اثر سینمایی رقابت می‌کرد.

فیلم سینمایی ایرانی-آلمانی «بندر بند»، ساخته مینژه حکمت، تندیس طلایی «ببر بنگال» را دریافت کرد. این فیلم در بخش مسابقه بین‌المللی «نوآوری در فیلم‌» جشنواره کلکته با هشت اثر سینمایی رقابت می‌کرد. «بندر بند» سفر بین‌المللی خود را از جشنواره تورنتو آغاز کرد و پس از اکران در جشنواره‌های زوریخ (سوئیس)، میل‌ولی (ایالات متحده)، بُسفر (ترکیه)، هاینان (چین) و «فیلم‌هایی از جنوب» (نروژ) در بخش مسابقه «نوآوری در فیلم‌های...

«بندر بند» سفر بین‌المللی خود را از جشنواره تورنتو آغاز کرد و پس از اکران در جشنواره‌های زوریخ (سوئیس)، میل‌ولی (ایالات متحده)، بُسفر (ترکیه)، هاینان (چین) و «فیلم‌هایی از جنوب» (نروژ) در بخش مسابقه «نوآوری در فیلم‌های سینمایی بین‌المللی» کلکته (هند) «تندیس طلایی ببر بنگال» را به عنوان بهترین فیلم جشنواره از آن خود کرد.

دویچه وله فارسی را در اینستاگرام دنبال کنید مراسم اهدای جایزه در روز ۲۶ دی (۱۵ ژانویه) به منیژه حکمت به صورت آنلاین برگزار شد. این کارگردان و تهیه‌کننده ایرانی در یک پیام ویدیوئی از هیات داوران، برگزارکنندگان و هیات گزینش جشنواره کلکته سپاسگزاری کرد و گفت: «خوشحالم که این جایزه را از کشوری می‌گیرم که سهم بسیار مهمی در سینمای جهان دارد.

ادامه مطلب:
dw_persian »

‌اعتراض شدید مردم بندر امام به معاون اول رئیس جمهور / چرا این منطقه "شهرستان" نمی‌شود؟ + فیلم- اخبار خوزستان - اخبار استانها تسنیم | Tasnim🎥 اعتراض شدید مردم بندر امام به جهانگیری در سفر معاون اول رئیس‌جمهور به بندر امام خمینی (ره) مردم این بخش خواستار شهرستان شدن بندر_امام_خمینی شدند آنقدر پشت میزهایتان نشستید و به میان مردم نیامدید که مردم از دست تان بشدت عصبانی هستند. حالا چرا به میان مردم آمده اید آیا بازهم به فکر جمع نمودن رای هستید، ازاین فریاد های مردم شرمسار نیستید.عجب پوست کلفت هستید شما مسئولین بی لیاقت. vaheedsafaei طرف میگه دستور ستاد کرونا به من اجازه حضور در مجلس رو نمیده اونوقت معاونش اینجور بین مردم مانور میده طرف بذا یکم مردم از دزدی برادرت فاصله بگیرن بعد برو بین مردمی که جیبشونو با 4200خالی کردید.

چابهار نقطه‌ای استراتژیک در سند راهبردی ایران ـ چین/ آیا تنها بندر اقیانوسی ایران به "سی‌پِک" متصل می‌شود؟+ فیلم- اخبار سیستان و بلوچستان - اخبار استانها تسنیم | Tasnim🎥 چابهار نقطه‌ای استراتژیک در سند راهبردی ایران ـ چین آیا تنها بندر اقیانوسی ایران به «سی‌پِک» متصل می‌شود؟ سند_همکاری_ایران_و_چین

انتقال همراه با «خشونت» صبا کردافشاری به بند عمومی زندان قرچک ورامینانتقال همراه با «خشونت» صبا_کردافشاری به بند عمومی زندان_قرچک_ورامین یک منبع مطلع به صدای آمریکا می‌گوید که صبا کردافشاری، فعال مدنی زندانی در ایران، با «زور و خشونت» به بند ۶ زندان قرچک ورامین که ویژه زندانیانی با جرایم عادی است، منتقل شده است باید یک اتاق مخصوص برای صبا کرد افشاری درست کنند مثل زندان گوانتاناموخیلی خوب باشدخجالت بکشیدآمریکای احمقها پست کثیف... بند ۶ ورامین بهشت همجنسگرایان زن است!!! بقول برخی دوستان: بند ۶ قرچک همان قزوین برای خانم های همجنس‌باز است!! خدا بهش رحم کنه!!! از دستگیری افراد در کنگره امریکا چه خبر همه چی ردیفه مثل زندان گوانتانامو تجاوز فتل شکنجه

انتقال دبیرکل سابق کانون صنفی معلمان به بند ۶ زندان اوین

آنتونی بلینکن: آمریکا به حمایت از امنیت سعودی پای‎ ‌بند استآنتونی بلینکن وزیر امور خارجه آمریکا روز دوشنبه 22 مارس 2021 در تماس با همتای سعودی‌اش شاهزاده فیصل انشالله..بزودی.. حوثیها جده را محاصره کردند.. آمریکا:به امنیت سعودی پایبندیم..🤣🤣🤣 عربستان بایداحمق باشدکه به امریکایی جماعت اعتمادکند به اسرائیل اعتمادبیشتراست دروغ میگه تا وقتی به حمایت از شما ادامه میده که بتونه شیر شما رو بدوشه!