«بریتانیا فعلا از تحقق وعده ترامپ برای تجارت آزاد ناامید شده است»

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 15 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 9%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

روزنامه فایننشال تایمز: بریتانیا فعلا از تحقق وعده ترامپ برای تجارت آزاد ناامید شده است

روزنامه فایننشال تایمز روز چهارشنبه گزارش داد که دولت بریتانیا امیدهای خود را برای کسب توافق‌ تجارت آزاد با ایالات متحده تا پیش از برگزاری انتخابات ریاست جمهوری این کشور از دست داده است.

ماه گذشته، لیز تراس، وزیر بازرگانی خارجی دولت بوریس جانسون، با وجود تاکید بر این که کشورش برای حصول توافق تجارت آزاد با آمریکا محدودیت زمانی ندارد از اقدام‌های دو گانه دولت آمریکا در محدودسازی واردات کالا از بریتانیا همزمان با استقبال شفاهی از تجارت آزاد با این کشور، انتقاد کرده بود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

اردوغان: تا تحقق امنیت و آزادی در سوریه باقی خواهیم ماندآقای اردوغان در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به انتخابات قانونگذاری که روز یکشنبه در سوریه برگزار شد مشروعیت این انتخابات و نتیجه آنرا زیر سوال برد و تصریح کرد: «در برابر اینها باید صدای خود را به نفع مظلومان و قربانیان بلند کنیم.»
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

تامین ۶ هزار و ۴۰۰ میلیارد برای وام ازدواج /مشکلی بابت پرداخت وام به ۱۳ ساله‌ها نداریممعاون ساماندهی امور جوانان گفت: ۶ هزار و ۴۰۰ میلیارد برای وام ازدواج تامین شده است.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

شلوغ کن و دیده شو🎥شلوغ کن و دیده شو | حاشیه‌سازی، این روزها به استراتژی بعضی‌ها برای رسیدن به اهداف‌شان تبدیل شده است
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

بیش از ۴۲ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان از انتشار اوراق مالی اسلامی برای کسری بودجه تامین شدمعاونت نظارت مالی و خزانه داری وزارت اقتصاد از تامین مالی بیش از ۴۲ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومانی از محل انتشار اوراق مالی اسلامی خبر داد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

شکایت علیه دستمزد ۹۹ در دیوان عدالت کماکان در جریان است/ دولت حق مسکن را سریع تصویب کند و جلسه شورایعالی کار برگزار شود/ چرا وزیر کار ترمیم دستمزد در نیمه دوم سال را مردود دانست؟!علی خدایی: شکایت علیه دستمزد ۹۹ در دیوان عدالت کماکان در جریان است/ دولت حق مسکن را سریع تصویب کند و جلسه شورایعالی کار برگزار شود/ چرا وزیر کار ترمیم دستمزد در نیمه دوم سال را مردود دانست؟!
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

پرزیدنت ترامپ: ما در تلاش برای شکست ویروس نامرئی چینی، متحد هستیم♦️ پرزیدنت ترامپ: ما در تلاش برای شکست ویروس نامرئی چینی، متحد هستیم ▪️ پرزیدنت ترامپ همچنین گفت که از روز سه‌شنبه نشست‌های خبری درباره کرونا را از کاخ سفید ادامه‌ خواهد داد.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »