«ایران زندانیان سیاسی را به خاطر خطر کرونا فورا آزاد کند» | DW | 17.04.2020

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 27 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 14%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

کارشناسان حقوق بشر سازمان ملل متحد از حکومت ایران خواستند آزادی موقت هزاران زندانی را تمدید و زندانیان عقیدتی، دوتابعیتی و خارجی را فورا آزاد کند. آنها به خطر جدی ابتلا به ویروس کرونا در زندان‌های ایران اشاره کرده‌اند.

کارشناسان حقوق بشر سازمان ملل متحد روز جمعه ۲۹ فروردین ، با صدور بیانیه‌ای از ایران خواستند بر دوره مرخصی زندانیان بیافزاید و جمله زندانیان عقیدتی، دو تابعیتی و اتباع خارجی و تمامی کسانی را که"خودسرانه" بازداشت شده‌اند، فورا آزاد کند.

آنها به شرایط ایران در بحران کرونا اشاره کرده‌اند و آماری که بر اساس آن هر ۱۰ دقیقه یک نفر در این کشور براثر کرونا جان خود را از دست می‌دهد و نوشته‌اند که این بیماری خطری جدی برای سلامتی این زندانیان است و آزادی این افراد و دیگر زندانیان عقیدتی می‌تواند جان آنها را نجات دهد. در این بیانیه به طور ویژه به زندانیانی چون، نسرین ستوده، نرگس محمدی، آرش صادقی، احمدرضا جلالی ، مراد طاهباز کامران قادری و مسعود مصاحب اشاره شده است که قوه قضاییه نه تنها آنها را آزاد نکرده، بلکه تقاضای آزادی آنها نیز بی‌پاسخ گذاشته است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

عوض زندانیان سیاسی دزد ها را وراند خوارها واختلاس گر واحتکار گران آزاد شدن

خود این زندان ها مراکز فساد و فحشا هستند

باشه چشم

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 7. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

کرونا زندانیان فلسطینی در بند اسرائیل را تهدید می‌کند
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

چه کسی دستگاه ویروس‌یاب را به سپاه فروخت؟shimashahrabi صبح از در خونه زدی بیرون اگه سر کوچه یه قابلمه دیدی که زیرش یه خورده شکلات ریخته یه نخم بهش وصله یه سپاهیم یه گوشه قایم شده نخ به دست تعجب نکن مقاومتم نکن برو یه شکلات بردار.. این سامانه جدید ویروس یاب پیشرفته قادر دو هست روحت شاد یادت گرامی shimashahrabi shimashahrabi مردم را خر فرض کرده اند . گفتم توی این نخود مغزها نخبه پیدا نمیشه!!!!
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

پرزیدنت ترامپ دستور تعلیق کمک‌های مالی آمریکا به سازمان بهداشت جهانی را صادر کردپرزیدنت ترامپ دستور تعلیق کمک‌های مالی آمریکا به سازمان بهداشت جهانی را صادر کرد رئیس جمهوری ایالات متحده همچنین توضیح داد که دولت او به تحقیق در مورد سازمان بهداشت جهانی ادامه می دهد و در مورد حمایت از این سازمان در آینده تصمیم می‌گیرد.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

استقبال از ابر‌تورم در میانه بحران کرونا/ اگر وام می‌خواهید صابون تورم را به تن بمالید!اگر به شما بگویند قرار است وام یک میلیونی بگیرید، اما به زودی و به دلیل همین پرداخت‌ها ابرتورمی از راه می‌رسد، حاضر به دریافت این وام هستید؟ جواب خیلی‌ها منفی است، اما از فحوای کلام برخی مسئولان این برمی‌آید که وام پرداخت می‌شود و چنین اتفاقی هم به زودی رخ می‌دهد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

جو بایدن اتهام تعرض جنسی به کارمند سابق دفترش را رد کردجو بایدن نامزد حزب دمکرات در انتخابات ریاست جمهوری این ادعا که تقریبا ۳۰ سال پیش یک کارمند سابق دفترش در سنا را هدف تعرض جنسی قرار داده رد کرده است. تارا رید که در دهه ۹۰ برای مدت کوتاهی در دفتر آقای بایدن کار کرده بود گفته که این سناتور سابق او را به دیوار فشرد و دستانش را زیر پیراهن و دامن او برد. نجسها!! تو روح فرهنگ كثيف تون این یارو چرا اینقد جنس مونث بو میکشه؟ Sniffyjoe There's more important issues in the world than politicians sex lives
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

آمریکا ایران را به «آزار خطرناک» کشتی‌هایش در خلیج فارس متهم کردمقام‌های آمریکایی می‌گویند از جمله یک قایق ایرانی با ۱۱ سرنشین روز چهارشنبه در نزدیکی کشتی‌های جنگی ایالات متحده در اطراف کویت چند بار این رفتار را انجام داده است. آزار خطرناک😂..آخی.. در آب های ایالت متحده یا آب های ایران؟ نبردنتون زیرآب لطف کردن امریکائیها عادت دارند همیشه دروغ نشخوار کنند . خلیج فارس منطقه ایران است نه جولانگاه حیوانات انسان نمای امریکایی احمق .
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »