«اسرائیل هیوم»: شانس دستیابی به توافق نهایی در وین نزدیک به صفر است

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 19 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 11%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

رسانه‌های اسرائیلی به نقل از چند مقام دیپلماتیک خبر دادند که ارزیابی تل‌آویو از احتمال موفقیت مذاکرات هسته‌ای وین تغییر یافته و به گفته آن‌ها، شانس امضای

»، سه‌شنبه 26 آوریل در گزارشی نوشت، منابع دیپلماتیک تأکید کرده‌اند: «احتمال این‌که طرفین در روزهای آینده به توافقی برسند، به طور تصاعدی در حال کاهش است.»این منابع اعلام کرده‌اند، درخواست ایران برای حذف سپاه پاسداران از فهرست گروه‌های تروریستی آمریکا، جدی‌ترین مانع در مسیر مذاکرات وین بوده و به‌نظر می‌آید دو طرف در این زمینه به توافقی نرسیده‌اند.

یک مقام دیپلمات در این زمینه به اسرائیل هیوم گفت: «ایران روز به روز درخواست‌های بیشتری ارائه می‌دهد و آمریکا نیز با موانعی از داخل مواجه است. بنابراین هرچقدر زمان بیشتر به جلو می‌رود، شانس دستیابی به توافق کاهش پیدا می‌کند.» ایال هولاتا، مشاور امنیت ملی اسرائیل نیز این هفته به واشینگتن سفر کرد تا با جیک سالیوان، همتای آمریکایی خود دیداری داشته باشد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

StopHazaraGenocide

اهرب طالما سنحت لك الفرصة هذا هو الموعد النهائي الخاص بك حانت نهاية ظلمك هذا هو التحذير الأخير القدس لنا

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 12. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

'وین' معطل پاسخ آمریکا است/ سفارت افغانستان را به دولتی که به رسمیت نشناخته‌ایم نمی‌دهیمسخنگوی وزارت امور خارجه: *'وین' معطل پاسخ آمریکا است *گفت‌وگوها متوقف نشده است *آقای باقری و مورا مرتب با یکدیگر در ارتباط هستند *انتقال سانتریفیوژها از کرج به نطنز با اطلاع آژانس صورت گرفته *سفارت افغانستان را به دولتی که به رسمیت نشناخته‌ایم نمی‌دهیم
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

مشاوران امنیت ملی آمریکا و اسرائیل تهدیدهای گروه‌های نیابتی وابسته به ایران را بررسی کردندبه دنبال گفت‌وگوهای اخیر رهبران آمریکا و اسرائیل در خصوص چالش‌های امنیتی مشترک جیک سالیوان، مشاور امنیت ملی آمریکا، روز سه‌شنبه با همتای اسرائیلی‌اش دیدار و گفت‌وگو کرد.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

سوریه از حمله موشکی اسرائیل به اطراف دمشق خبر دادسوریه روز چهارشنبه اعلام کرد که نیروهای دفاعی این کشور موشک‌های اسرائیلی را نزدیک دمشق رهگیری کرده‌اند. לברוח כל עוד יש לך הזדמנות זה המועד האחרון שלך סוף הדיכוי שלך הגיע זו האזהרה האחרונה קודס הוא שלנו
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

محکومیت محمد امامی به حبس/ دو دانشجوی دانشگاه شریف به ۱۰ سال حبس محکوم شدندسخنگوی قوه قضاییه: *پرونده حمله به چند روحانی تا ۱۰ روز آینده به دادگاه ارسال می‌شود *دو دانشجوی دانشگاه شریف به ۱۰ سال حبس محکوم شدند *دادگاه اتهام افساد فی الارض را برای این دو دانشجو محرز ندانست *حکم قطعی نشده *محمد امامی به ۲۰ سال حبس محکوم شد مادر جنده ها این افساد فی الارض دیگه چه گوهیه از توکونتون در آوردین و از روز اول شورش ۵۷ صدها هزار ایرانی رو به این جرم دار زدید ، اگه کسی افساد فی الارض کنه اون خود این حکومت و آخوندا هستن ، تو اون دینتون با تمام مذاهب تخمیش و تو کله اون جهودای حاکم بر ایران که اربابتونن ریدم!
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

حمله روسیه به خطوط حمل و نقل تسلیحاتی غرب به اوکراینمنابع رسانه‌ای غربی، شامگاه دوشنبه 25 آوریل، از بمباران خطوط حمل و نقل تسلیحاتی آمریکا و غرب به اوکراین توسط روسیه خبر دادند.به گزارش سایت «پولیتیکو» در
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

آلمان برای اولین بار به اوکراین سلاح سنگین می‌دهد؛ سفر دبیرکل سازمان ملل به روسیهاهمیت این تصمیم دولت آلمان نه قابلیت‌های تاکتیکی تانک‌های «گپارد» بلکه پیامی است که برلین می‌فرستد و نشان می‌دهد که بزرگترین اقتصاد اروپا در مورد حمایت از اوکراین جدی است.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »