گینزبرگ قاضی دیوان عالی آمریکا دوباره به سرطان مبتلا شد

گینزبرگ، قاضی دموکرات دیوان عالی دوباره به سرطان مبتلا شد

18/07/2020 01:09:00 ق.ظ

گینزبرگ، قاضی دموکرات دیوان عالی دوباره به سرطان مبتلا شد

قاضی گینزبرگ که از قضات لیبرال دیوان عالی آمریکاست با ابتلای دوباره به سرطان وارد دوره شیمی‌درمانی شده است.

روٍث گینزبرگ عالیرتبه‌ترین قاضی لیبرال دیوان عالی آمریکا است.روث گینزبرگ قاضی دیوان عالی آمریکا گفته به دلیل بازگشت بیماری سرطان وارد دوره شیمی درمانی شده است.در بیانیه این قاضی لیبرال ۸۷ ساله امده که درمان تا این لحظه نتایج مثبتی داشته و مشکلی برای ادامه کار خود در عالی ترین دادگاه کشور ندارد.

رضا پهلوی با انتقاد از اتحادیه اروپا: مشروعیت بخشیدن به رئیسی همانند یک سیلی بود شاهزاده رضا پهلوی: فرصت کوبیدن واپسین میخ به تابوت جمهوری اسلامی فراهم شده است المپیک توکیو؛ علی داودی در وزنه‌برداری مدال نقره گرفت - BBC News فارسی

براساس این بیانیه اسکن کبد ضایعاتی سرطانی را نشان داده اما شیمی درمانی به کوچک شدن آنها کمک کرده است.سلامتی خانم گینزبرگ از آنجا که عالیرتبه ترین قاضی دیوان عالی آمریکاست به شدت برای نظام قانونگذاری آمریکا و سمت و سوی سیاسی آن مهم است.او در سال‌های گذشته چند بار برای مداوا در بیمارستان بستری شده اما هر بار بدون مشکل به سرکار خود بازگشته است.

خانم گینزبرگ در بیانیه‌اش نوشته روز ۱۹ ماه مه شیمی درمانی خود را آغاز کرده و تازه ترین اسکن که روز هفتم ژوییه انجام شده حاکی از نتیجه مثبت شیمی درمانی است.در بیانیه او آمده که این قاضی ۸۷ ساله به خوبی دوره شیمی‌درمانی را تحمل می‌کند و از موفقیت آن قوت قلب گرفته و به همین دلیل هر هفته به دوره شیمی‌درمانی ادامه خواهد داد. headtopics.com

قضات دیوان عالی آمریکا مادام العمر در این سمت خواهند ماند مگر اینکه خود خواسته بازنشسته شوند. حامیان خانم گینزبرگ نگرانند که اگر در دوره ریاست جمهوری دونالد ترامپ اتفاقی برای این قاضی لیبرال بیفتد رییس جمهوری یک قاضی محافظه کار را جایگزین او خواهد کرد.

حق نشر عکسImage captionعکس رسمی قضات دیوان عالی آمریکا در سال ۲۰۱۸بخشی از توجه عمومی به حال خانم گینزبرگ به این خاطر است که او در سال‌های گذشته به یکی از نمادهای جریان لیبرال در عرصه اجتماعی و سیاست آمریکا بدل شده. از زندگی‌اش مستند ساخته‌اند، کتاب پرفروش نوشته‌اند، و فیلمی سینمایی ساخته‌اند که این روزها بر پرده سینماهاست. تی‌شرت و لیوان و چیزهای دیگر با عکس او هم که مدت‌هاست فروخته می‌شود.

خانم گینزبرگ اوایل این هفته از بیمارستان جانز هاپکینز بالتیمور در پی درمان یک روزه برای عفونت احتمالی مرخص شد .خانم گینزبرگ دومین قاضی زنی است که در تاریخ دیوان عالی آمریکا بر کرسی قضاوت این نهاد نشسته است. ادامه مطلب: BBC NEWS فارسی »

چشم‌انداز: حمله به نفتکش اسرائیلی و ربودن کشتی آسفالت پرنسس در نزدیکی امارات؛ آیا جنگی در راه است؟

آسوشیتدپرس میگوید دست‌کم چهار کشتی در سواحل امارات متحده عربی هشدار داده‌اند که کنترل هدایتشان را از دست داده‌اند. منابع امنیتی به اسکای نیوز و رویترز گفته ا...

دیوان عالی اروپا علیه توافقنامه داده‌های شخصی آمریکا و اروپا حکم داد | DW | 16.07.2020بر اساس رای دیوان عالی اروپا توافقنامه حمایت از اطلاعات شخصی میان اتحادیه اروپا و ایالات متحده از اعتبار ساقط است. با این حال اطلاعات کاربران اروپایی بر اساس سندی دیگری به ایالات متحده یا کشورهای دیگر منتقل شود.

فعالیت‌هایی که ریسک انتقال ویروس کرونا را افزایش می‌دهند+ اینفوگرافیفعالیت‌هایی که ریسک انتقال ویروس کرونا را افزایش می‌دهند سرعت گرفتن شیوع ویروس کرونا باعث شد توصیه‌های بهداشتی راجع به مقابله با این ویروس دوباره در رسانه‌ها بازتاب پیدا کند و توصیه‌هایی در مورد راه‌های مقابله با ویروس کرونا ارائه شود. 👇

توافق انتقال داده‌های شخصی از اروپا به آمریکا باطل شددیوان دادگستری اتحادیه اروپا روز پنج‌شنبه با صدور حكمی توافق این اتحادیه با آمریكا در خصوص انتقال داده‌های شخصی به خارج از اروپا را به دلیل نگرانی‌های موجود در مورد عدم حفاظت لازم از آنها در ایالات متحده آمریکا باطل کرد.

جنگ تندیس‌ها: بریستول بریتانیا دوباره 'بی‌مجسمه' شد - BBC News فارسیمجسمه‌ای از یک معترض زن سیاه پوست که مخفیانه در شهر بریستول انگلیس نصب شده بود تنها ۲۴ ساعت بعد برداشته شد.

آیت‌الله علوی گرگانی خواستار مقابله با افزایش قیمت‌ها شدیکی از مراجع تقلید در نامه‌ای به رییس‌جمهور خواستار مقابله با افزایش بی‌رویه قیمت‌ها شد.

تلاش برای یافتن سریع واکسن؛ درخواست دانشمندان برای مبتلا کردن عمدی داوطلبان جوان به کرونابرندگان جایزه نوبل به همراه جمعی دیگر از دانشمندان خواستار آن شده‌اند که داوطلبانی که واکسن کرونا بر روی آنها آزمایش شده حالا در معرض ابتلای به این بیماری قرار گیرند تا مشخص شود که این واکسن در مقابل کرونا از آنها محافظت می‌کند، یا خیر.