گینزبرگ قاضی دیوان عالی آمریکا دوباره به سرطان مبتلا شد

  • 📰 bbcpersian
  • ⏱ Reading Time:
  • 20 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 11%
  • Publisher: 51%

گینزبرگ، قاضی دموکرات دیوان عالی دوباره به سرطان مبتلا شد

ایران اخبار, ایران سرفصلها

روث گینزبرگ قاضی دیوان عالی آمریکا گفته به دلیل بازگشت بیماری سرطان وارد دوره شیمی درمانی شده است.

براساس این بیانیه اسکن کبد ضایعاتی سرطانی را نشان داده اما شیمی درمانی به کوچک شدن آنها کمک کرده است. او در سال‌های گذشته چند بار برای مداوا در بیمارستان بستری شده اما هر بار بدون مشکل به سرکار خود بازگشته است. در بیانیه او آمده که این قاضی ۸۷ ساله به خوبی دوره شیمی‌درمانی را تحمل می‌کند و از موفقیت آن قوت قلب گرفته و به همین دلیل هر هفته به دوره شیمی‌درمانی ادامه خواهد داد.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

دیوان عالی اروپا علیه توافقنامه داده‌های شخصی آمریکا و اروپا حکم داد | DW | 16.07.2020بر اساس رای دیوان عالی اروپا توافقنامه حمایت از اطلاعات شخصی میان اتحادیه اروپا و ایالات متحده از اعتبار ساقط است. با این حال اطلاعات کاربران اروپایی بر اساس سندی دیگری به ایالات متحده یا کشورهای دیگر منتقل شود.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

فعالیت‌هایی که ریسک انتقال ویروس کرونا را افزایش می‌دهند+ اینفوگرافیفعالیت‌هایی که ریسک انتقال ویروس کرونا را افزایش می‌دهند سرعت گرفتن شیوع ویروس کرونا باعث شد توصیه‌های بهداشتی راجع به مقابله با این ویروس دوباره در رسانه‌ها بازتاب پیدا کند و توصیه‌هایی در مورد راه‌های مقابله با ویروس کرونا ارائه شود. 👇
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »

توافق انتقال داده‌های شخصی از اروپا به آمریکا باطل شددیوان دادگستری اتحادیه اروپا روز پنج‌شنبه با صدور حكمی توافق این اتحادیه با آمریكا در خصوص انتقال داده‌های شخصی به خارج از اروپا را به دلیل نگرانی‌های موجود در مورد عدم حفاظت لازم از آنها در ایالات متحده آمریکا باطل کرد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

جنگ تندیس‌ها: بریستول بریتانیا دوباره 'بی‌مجسمه' شد - BBC News فارسیمجسمه‌ای از یک معترض زن سیاه پوست که مخفیانه در شهر بریستول انگلیس نصب شده بود تنها ۲۴ ساعت بعد برداشته شد.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

آیت‌الله علوی گرگانی خواستار مقابله با افزایش قیمت‌ها شدیکی از مراجع تقلید در نامه‌ای به رییس‌جمهور خواستار مقابله با افزایش بی‌رویه قیمت‌ها شد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

تلاش برای یافتن سریع واکسن؛ درخواست دانشمندان برای مبتلا کردن عمدی داوطلبان جوان به کرونابرندگان جایزه نوبل به همراه جمعی دیگر از دانشمندان خواستار آن شده‌اند که داوطلبانی که واکسن کرونا بر روی آنها آزمایش شده حالا در معرض ابتلای به این بیماری قرار گیرند تا مشخص شود که این واکسن در مقابل کرونا از آنها محافظت می‌کند، یا خیر.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »