گیم‌استاپ؛ معامله‌گران جزء که در برابر وال استریت ایستاده‌اند - BBC News فارسی

10/11/1399 11:35:00 ب.ظ

گیم‌استاپ؛ معامله‌گران جزء که در برابر وال استریت ایستاده‌اند

در پی تحولات سهام گیم‌استاپ و مداخله نهادهای نظارتی، بعضی از سرمایه‌گذاران کوچک اقدامات صورت گرفته را مورد انتقاد قرار داده و خواستار بازنگری در ساختارهای ملی هستند. اما حالا در پی التهاب و آشوبی که ماجرای سهام شرکت گیم‌استاپ GameStop ایجاد کرده او تقریبا به یک پیشکسوت نامحتمل بازارهای مالی تبدیل شده است.

او به عنوان فردی با تابعیت دوگانه بریتانیایی و آمریکایی در بازکردن حساب با موسسه سرمایه گذاری رابین هود آمریکا مشکلی نداشت که این شبکه در مرکز ماجرای گیم‌استاپ قرار گرفته بود.

کرد که محلی برای تبادل نظر کاربران فعال در بازار سهام است. موضع پرمخاطره در معاملات دیوانه وار بعدی، سرمایه گذاران آماتور طی یک هفته بهای سهام این شرکت را بیش از ۷۰۰ درصد افزایش دادند. اما در حالی که شدت فعالیت در این بازار این هفته باعث جلب توجه نهادهای نظارتی شده، سرمایه گذاران خرد متوجه شدند که به طور ناگهانی شبکه های مبادلاتی دسترسی آنان را قطع کرده و قادر به ادامه خرید سهام گیم‌استاپ و چند شرکت دیگر نیستند.

میرون ساکاس می گوید معامله‌گرانی مثل او عصبانی هستند اگرچه الکس آسیب مالی ندیده اما همچنان درمورد آنچه بی عدالتی می داند ناراضی است. مایرون ساکاس، ۱۸ ساله و ساکن کاونتری در شمال بریتانیا که در دانشگاه واریک تحصیل می کند، ۳۰ پوند سهام گیم‌استاپ را برای "چند ساعت" در اختیار داشت و با دیدن آنچه اتفاق افتاد، آنها را فروخت. headtopics.com

اوغور به‌خیر.

ادامه مطلب:
BBC NEWS فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

۴۲ هزار نفر در معرض خطر سیل در پی تخریب سد کاخوفکا؛ عملیات تخلیه در جریان است

سد و نیروگاه آبی «کاخوفکا» واقع در جنوب اوکراین بامداد روز سه‌شنبه ۶ ژوئن بر اثر انفجاری تخریب و آب پشت سد به مناطق پیرامون آن سرازیر شد. سیل بسیاری از شهرها و روستاهای منطقه خرسون را درنوردیده و زندگی هزاران نفر مختل شده است. ادامه مطلب >>

خیلی جالب اند اینها مصداق پروژه کردن سهم در وال استریت! انصافا خیلی مطلب بی سر و تهی بود!

آتش سوزی در کمپ پناهجویان در 'آیفل' در غرب آلمان | DW | 29.01.2021یک پادگان قدیمی در منطقه آیفل که در حال حاضر برای اقامت پناهجویان از آن استفاده می‌شود دچار آتش سوزی شد. این ساختمان قلعه مانند در استان نوردراین وست‌فالن تحت نظر صلیب سرخ جهانی است و حدود ۲۳۰ پناهجو در آن اقامت دارند. 😥

بروز انفجارهای شدید در مناطق نفوذ ایران در حومه البوکمال در سوریهانفجارهای شدیدی درمناطق نفوذ شبه‌نظامیان طرفدار ایران در حومه شرقی دیرالزور، به ویژه منطقه العباس در خدارو شکر بلکه نابود بشند بره پی کارش !!!

کرونا در اروپا؛ وخامت شرایط در پرتغال و منع تظاهرات در بلژیک و اتریششیوع گسترده کرونا در حالی در اروپا ادامه دارد که پرتغال به دلیل ازدیاد موارد ابتلا به بیماری کووید-۱۹ وارد شرایط اضطراری شده است و مقامات انتظامی و امنیتی دو کشور بلژیک و اتریش نیز هرگونه تظاهرات ضد قرنطینه را ممنوع اعلام کرده‌اند. کمونیستهای چین خوب ریدن تو اروپا

پنهان‌کاری چین در ارتباط با کرونا؛ ابهام در مورد 174 مبتلا به کرونا در 2019سازمان جهانی بهداشت تأکید کرد که چین از ارائه اطلاعات در مورد 174 مورد ابتلا به کرونا که در سال 2019 میگن بن نایف رو میخوان پادشاه کنن خبر درسته یا شایعه ست چين بايد پاسخگو باشد. و عادلانه محاكمه شوند كه چرا در ابتداي اين ويروس، بجاي روشنگري، ان دكتر را به زندان فرستادند. مسول اينهمه جانباختگان از اين ويروس، تنها چين است.

سفارت آمریکا در میانمار به شهروندان آمریکایی در آن کشور هشدار داد در خانه بمانندصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.