گوریل برنزی عظیم؛ جاذبه‌ پارک بلا ابزوگ نیویورک

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 14 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 9%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

این مجمسه گوریل‌کوهی پشت‌نقره‌ای به وزن ۲۱۶۲ کیلوگرم، اثر دو هنرمند استرالیایی بنام‌های ژیلی و مارک شتانر است.

اواخر ماه جاری، اوت، از مجسمه‌ عظیم گوریلی به نام «کینک نیانی» در پارک «بلا ابزوگ» واقع در منطقه «هادسون یاردز» منتهتنِ نیویورک رونمایی شد.

این مجمسه برنزی گوریل‌کوهی پشت‌نقره‌ای به وزن ۲۱۶۲ کیلوگرم، اثر دو هنرمند استرالیایی بنام‌های ژیلی و مارک شتانر است. هدف از ساخت و قرار دادن این مجسمه در این پارک نیویورک آگاهی‌بخشی در خصوص حیات وحش و حیواناتی است که نسل آنها در معرض خطر یا انقراض است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

فرستادن «رادار» به‌درون طوفان لورا؛ امید دانشمندان به کشف اسرار گردبادهاچندین دهه‌ است که جَوشناسان، از روی آثار ویرانگر طوفان‌های عظیم پی برده‌اند که در کانون این طوفان‌ها جریان‌های گردبادی خاصی وجود دارد اما مطالعهٔ دقیق الگوی چنین جریان‌هایی بسیار دشوار است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

تلاش آمریکا برای دزدی 1.7 میلیارد دلار دارایی ایران در اروپا/ بانک مرکزی: پیگیری‌ حقوقی لازم برای آزادسازی وجوه در دست اقدام است- اخبار پول | ارز | بانک - اخبار اقتصادی تسنیم - Tasnimبانک_مرکزی در واکنش به شکایت برخی شکات آمریکایی در نیویورک برای دستیابی به دارایی بانک مرکزی در اروپا تاکید کرد پیگیری‌های حقوقی لازم برای آزادسازی وجوه یاد شده که بالغ بر ۱.۷ میلیارد دلار بوده و نزد موسسه «کلیراستریم لوکزامبورگ» است در دست اقدام است
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

عزاداری شب عاشورا در هیئت ریحانة الحسین- عکس خبری تسنیم - Tasnimمراسم عزاداری شب عاشورا محرم 1442 در هیئت ریحانة الحسین با سخنرانی حجت‌الاسلام حامد کاشانی و مداحی سیدمجید بنی‌فاطمه با رعایت پروتکل های به بداشتی و حفظ فاصله اجتماعی بمنظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا در مجموعه پارک ارم برگزار شد.
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

کرونا در ایران؛ کنایه جهان‌پور درباره پخش خرافات کرونایی
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

سکولارها نتوانستند محرم را تعطیل کننداستاد حوزه علمیه قم گفت: با همین عاشوراست که لشگر امام زمان(عج) تجهیز می‌شود و این لشگر با حرف‌ها و تحلیل‌های روشن‌فکرها تجهیز نخواهد شد بلکه با اشک بر سیدالشهدا تجهیز می‌شود و همین افراد روشنفکر که به دنبال تحلیل و تبیین واقعه عاشورا هستند از قافله حسینی جا خواهند ماند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »