گوریل برنزی عظیم؛ جاذبه‌ پارک بلا ابزوگ نیویورک

11/06/1399 12:59:00 ق.ظ

این مجمسه گوریل‌کوهی پشت‌نقره‌ای به وزن ۲۱۶۲ کیلوگرم، اثر دو هنرمند استرالیایی بنام‌های ژیلی و مارک شتانر است.

این مجمسه گوریل‌کوهی پشت‌نقره‌ای به وزن ۲۱۶۲ کیلوگرم، اثر دو هنرمند استرالیایی بنام‌های ژیلی و مارک شتانر است.

به روز شده در: ۳۱/۰۸/۲۰۲۰.Aa.خبرگزاری تسنیم.مداحی سیدمجید بنی‌فاطمه در مراسم عزاداری شب عاشورا در هیئت ریحانة الحسین.

اواخر ماه جاری، اوت، از مجسمه‌ عظیم گوریلی به نام «کینک نیانی» در پارک «بلا ابزوگ» واقع در منطقه «هادسون یاردز» منتهتنِ نیویورک رونمایی شد. این مجمسه برنزی گوریل‌کوهی پشت‌نقره‌ای به وزن ۲۱۶۲ کیلوگرم، اثر دو هنرمند استرالیایی بنام‌های ژیلی و مارک شتانر است. هدف از ساخت و قرار دادن این مجسمه در این پارک نیویورک آگاهی‌بخشی در خصوص حیات وحش و حیواناتی است که نسل آنها در معرض خطر یا انقراض است...کارن کوزیبا و جاش ورمن که هدایت این پروژه را بر عهده دارند، می‌خواهند به‌این وسیله تصاویر بسیار دقیقی از آنچه در درون طوفان می‌گذرد تهیه کنند؛ تصاویری که رادارهای معمولی تا کنون از راه دور نتوانسته‌‌اند مخابره کنند..

ادامه مطلب:
euronews فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

بایدن در مراسم فارغ‌التحصیلی دانشجویان آکادمی نظامی زمین خورد

رئیس جمهور آمریکا در مراسم فارغ‌التحصیلی دانشجویان آکادمی نظامی نیروی هوایی در ایالت کلرادو زمین خورد. - Anadolu Ajansı ادامه مطلب >>

فرستادن «رادار» به‌درون طوفان لورا؛ امید دانشمندان به کشف اسرار گردبادهاچندین دهه‌ است که جَوشناسان، از روی آثار ویرانگر طوفان‌های عظیم پی برده‌اند که در کانون این طوفان‌ها جریان‌های گردبادی خاصی وجود دارد اما مطالعهٔ دقیق الگوی چنین جریان‌هایی بسیار دشوار است.

تلاش آمریکا برای دزدی 1.7 میلیارد دلار دارایی ایران در اروپا/ بانک مرکزی: پیگیری‌ حقوقی لازم برای آزادسازی وجوه در دست اقدام است- اخبار پول | ارز | بانک - اخبار اقتصادی تسنیم - Tasnimبانک_مرکزی در واکنش به شکایت برخی شکات آمریکایی در نیویورک برای دستیابی به دارایی بانک مرکزی در اروپا تاکید کرد پیگیری‌های حقوقی لازم برای آزادسازی وجوه یاد شده که بالغ بر ۱.۷ میلیارد دلار بوده و نزد موسسه «کلیراستریم لوکزامبورگ» است در دست اقدام است

عزاداری شب عاشورا در هیئت ریحانة الحسین- عکس خبری تسنیم - Tasnimمراسم عزاداری شب عاشورا محرم 1442 در هیئت ریحانة الحسین با سخنرانی حجت‌الاسلام حامد کاشانی و مداحی سیدمجید بنی‌فاطمه با رعایت پروتکل های به بداشتی و حفظ فاصله اجتماعی بمنظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا در مجموعه پارک ارم برگزار شد.

کرونا در ایران؛ کنایه جهان‌پور درباره پخش خرافات کرونایی

سکولارها نتوانستند محرم را تعطیل کننداستاد حوزه علمیه قم گفت: با همین عاشوراست که لشگر امام زمان(عج) تجهیز می‌شود و این لشگر با حرف‌ها و تحلیل‌های روشن‌فکرها تجهیز نخواهد شد بلکه با اشک بر سیدالشهدا تجهیز می‌شود و همین افراد روشنفکر که به دنبال تحلیل و تبیین واقعه عاشورا هستند از قافله حسینی جا خواهند ماند.