گوترش قصد دارد مقامات دو بخش قبرس را دور میز مذاکره جمع کند

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 9 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 7%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

سازمان ملل/ بتول یوروک/ خبرگزاری آناتولی آنتونیو گوترش، دبیرکل سازمان ملل متحد تمایل دارد مقامات دو بخش قبرس و کشورهای ضامن را در زمان مناسبی دور میز مذاکره جمع کند.

استفان دوجاریک، سخنگوی دبیرکل سازمان ملل متحد در کنفرانس رسانه‌ای روزانه‌اش به تمایل گوترش برای از سرگیری روند سیاسی اشاره و بر اهمیت ایجاد اعتماد میان طرفین تاکید کرد.

وی طرف‌ها در مسئله قبرس را به اجتناب از انجام هرگونه اقدام یکجانبه فراخوانده و هشدار داد که اینگونه اقدامات ممکن است مذاکرات و روند سیاسی را به خطر بیندازد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

سخنگوی دولت: ایران قصد ندارد به مسابقه تسلیحاتی در منطقه بپیونددسخنگوی دولت: *ایران قصد ندارد به مسابقه تسلیحاتی در منطقه بپیوندد *ایرانی‌ها عاشق صلح هستند نه سلاح *با بازگشت کامل ارز صادرکنندگان غیرنفتی، بی ثباتی‌های ارزی کاهش می‌یابد *پی گیری توهین به رییس جمهور در هیات نظارت بر رفتار نمایندگان بله ،قصد ندارند سلاح بخرند ولی پول هارو مفت و مجانی میبرن پس انداز میکنن توی بانکهای خارجی
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

میکروفون‌های ترامپ و بایدن در مناظره دوم به نوبت قطع می‌شودمدیر کارزار انتخاباتی دونالد ترامپ کمیسیون مناظره را متهم کرد که قصد دارد با دستورالعمل‌های جدید در جهت ایجاد مزیت به نفع نامزد مورد علاقه‌اش تلاش کند. صدای ترامپ اونقدر بلنده به میکروفون بایدن هم میرسه:))
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

اروپا اقدام قانونی علیه قبرس و مالت را به‌خاطر «فروش» تابعیت آغاز می‌کنداین طرح‌ها در قبرس به افراد غیر اروپایی ثروتمند اجازه می‌دهد با سرمایه‌گذاری ۲ میلیون یورویی در بخش املاک و مستغلات این کشور و اهدای ۷۵ هزار یورو به صندوق تحقیق و توسعه دولت و ۷۵ هزار یورو به سازمان توسعه اراضی کشور گذرنامه قبرسی دریافت کنند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

پاسخ اروپا به یورونیوز: ایران می‌تواند سازوکار ارسال دارو را فعال کندیورونیوز در گفتگو با دو سخنگوی اتحادیه اروپا از آنها پرسید آیا تحریم ها عامل اصلی کمبود انسولین بیماران دیابتی است و آیا اینکه اتحادیه اروپا می تواند در این راه به ایران کمکی کند؟ این گزارش را بخوانید. GhadakpourN حرف پوچ اتحادیه اروپا؛ اگه تحریم‌ها مشکلی برای ارسال دارو ایجاد نکرده دارو بفرستین؛ فکر کنید ایران زلزله اومده و نیاز مبرمی به دارو دارند یه چند تا هواپیما انسولین علی‌الحساب بفرستین
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

آمریکا: سودان از لیست کشورهای حامی تروریسم خارج می‌شود | DW | 20.10.2020آمریکا قصد دارد سودان را از لیست کشورهای حامی تروریسم خارج کند و تمام تحریم‌هایی که علیه آن وضع شده را لغو کند. به گفته ترامپ، سودان خطای خود در حمایت از تروریسم را می‌پذیرد و به قربانیان حملات تروریستی غرامت می‌پردازد. درود بر ترامپ عزیز و درایت بی مثالش
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

اردوغان پیروزی ارسین تاتار را تبریک گفترئیس جمهور ترکیه طی پیامی پیروزی ارسین تاتار در انتخابات ریاست جمهوری ترک قبرس شمالی را تبریک گفت. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »